Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wybory 2011

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez rejestracja01 » piątek, 2 wrz 2011, 23:37

Może nie poruszm się tak perfekcyjnie i wspaniale na tym forum jak Wy,ale jednak myślałem że zainteresuje Was to że w Bielsku w końcu może zacznie się coś dziać ,oraz to że powstała nowa formacja polityczna-ale jak widać nie interesuje co niektórych ten fakt,więc nie przeszkadzam w mówieniu o niczym...
,a co do wypowiedzi ,,igo,, - nie wiem czy masz takie doświadczenie z płaceniem za miejsce? bo jeśli tak lub wiesz o takich sprawach to podlega pod wiadomo jakie instytucje i powinieneś to zgłosić, co do naszej organizacji to nikt tego nie robi i robić nie będzie,ponieważ w przeciwieństwie do innych po to się zorganizowaliśmy aby takie sprawy eliminować i tępić - to nasza dewiza, miejsce o którym mowa nie wynika właśnie z układu ,tylko z demokratycznego jawnego głosowania, oczywiście nie będę nikogo przekonywał na siłę do PJN, w odpowiedzi natomast do ,,kryspin,, CV możesz przedstawić jak będziesz poszukiwał pracy, a biografie poszczególnych kandydatów przedstawione zostaną publicznie w czasie kampanii.
Odpowiem jeszcze dla ,,man,, Nigdzie nie napisałem że ja nie mam układów- Napisałem że tworzymy organizację w której nie ma układów,i tak długo jak ja w niej będę nie będzie,czasem trzeba czytać ze zrozumieniem... , na koniec jak widać jedyna rozsądna odpowiedź to to co napisał ,,Santos,, //Ten się nie myli,kto nic nie robi//. Pozdrawiam wszystkich i nie przeszkadzam.
Avatar użytkownika
rejestracja01
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 31 sie 2011, 09:17
Lokalizacja: Powiat Bielski

Postprzez lag » sobota, 3 wrz 2011, 00:07

Człowiek, który mieszka w domu oddalonym od cywilizacji i jeździ Defenderem, sra na wynalazki nowoczesności. Dlatego jest niebezpieczny i antypaństwowy. Należy wbić go siłą w system i zmusić do posłuszeństwa. Oto dzięki elektronicznym gadżetom służącym do kontroli dokonuje się wreszcie Orwellowska wizja: nie ma znaczenia, czy przy władzy jest PiS czy PO, nie ma znaczenia czy wrogiem jest Eurazja czy Wschódazja: celem władzy jest władza, a obywatel nie musi nic rozumieć. Musi być posłuszny. Terenówka pozwala mu oderwać się od tego systemu. Może nawet zacznie myśleć. A to byłoby źle. Dobrze jest wtedy, kiedy po 8 godzinach wycieńczającej pracy w korporacji, która nie ma żadnego sensu i opiera się przede wszystkim na próbach zrealizowania niemożliwych poleceń szefów (nieważne po co, ważne by być posłusznym), obywatel wraca do domu i zajmuje go katastrofa smoleńska lub amerykański film w telewizji.

zlomnik.pl


Podpisuję się pod tym. Dlaczego KNP nie będzie u władzy? Dlaczego w "Roku 1984" Orwella ludzie się nie zbuntowali? Mięli już whiskas zamiast mózgu w przeważającej części.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Kryspin » sobota, 3 wrz 2011, 06:45

Jan Grzegorz Feliński napisał(a):, w odpowiedzi natomast do ,,kryspin,, CV możesz przedstawić jak będziesz poszukiwał pracy, a biografie poszczególnych kandydatów przedstawione zostaną publicznie w czasie kampanii.
//Ten się nie myli,kto nic nie robi//. Pozdrawiam wszystkich i nie przeszkadzam.

Alez polityku nie przeszkadzasz, wrecz przeciwnie, utwierdzasz mnie w opinii, ze chowasz sie pod "spodnica" PJN. Kandydaci na posla, senatora, burmistrza powinni przedstawic wyborcom sowje CV. Zamiast obietnic wyborczych (takich jak twoje: 'ja jestem nowy') pokazalbys naprawde czego dokonales w zyciu.

Dlaczego CV zapytasz. Bo wyborcy to podatnicy, czy moze zbiorowy pracodawca, ktory oczekuje, ze wybrany przez niego kandydat bedzie wywiazywal sie ze swoich obowiazkow, czyli oczekuje, ze bedziesz dzialal na korzysc mieszkancow np. Bielska Bialej.

Dzialalnosc polityczna, coraz czescie staje sie profesja (chyba ze chcesz mnie przekonac, ze jestes altruista), a nie jedynie dzialalnoscia spoleczna. Dlatego, polityku, powinienes przekonac do siebie wyborcow tak jak fachowcy poszukuja pracy - nie za pomoca obietnic wyborczych ('ja jestem swiezy), ale profesjonalnego CV.

Znam program twojej partii, tu mnie niczym nie zaskoczysz. Chodzi o to, aby potencjalny wyborca poznal ciebie, bo przeciez sie starasz o stanowisko, twoim pracodawca sa podatnicy, dlatego bylo by dobrze bys mial swieze podejscie (chwailsz sie, ze masz..). Jak moze sie orientujesz, programy polityczne sa, z perspektywy wyborcy bardzo do siebie podobne (duzo obietnic ktore sie nie spelniaja). Konstruujac profesjonalne CV, polityku, nie tylko wyroznisz sie sposrod tobie podobnych, ale pozwoli ci to opowiedziec wiecej o sobie i swoich dokonaniach i to nie tylko tych zwiazanych z zyciem politycznym (jezeli takie posiadasz lub nie), ale takze z zyciem codziennym, praca jaka wykonujesz na co dzien.

Twoje CV moglo by sie znalezc na stronie internetowej, Face Book'u, czy moze na twoim blogu, polityku. Dla nowego pracownika, w twoim przypadku czlonka ugrupowana politycznego, taka droga mogla by byc mapa, dla ciebie, dla wyborcy, dzieki ktorej wiedzielibysmy, co nasz czeka, jak sie bedziesz staral.

Jak moze sie zorientowales, w polityce brakuje prawdziwej demokracji i nadal o wpisaniu na listy wyborcze decyduja dobre uklady z lokalna "jedynka", a nie rzeczywiste zaslugi. Upublicznienie twojego CV sprawilby, ze dla wyborcy mialbys jasno okreslona perspektywe.

I dlatego np. kwestia twojego wejscia na lokalna liste wyborcza byla by rozstrzygana w oparciu kontekstu co osiagnales a to byloby latwe do sprawdzenia bo kazdy by mogl twe osiagniecia zweryfikowac.

Dlatego, bede zadal, szczegolnie od nowych kandydatow takich jak ty, upubliczniania CV. Osobiscie nigdy nie powierze swojej wlasnosci: gminy, powiatu, miasta komus kto nie chce lub nie umie powiedziec czego dokonal i co planuje zrobic. Jako pracodawca, nigdy takiego pracownika nie zatrudnie.
Ostatnio edytowano sobota, 3 wrz 2011, 07:06 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Kryspin » sobota, 3 wrz 2011, 22:53

https://www.facebook.com/people/Jan-Fel ... =1&theater

Osoby ktore cie inspiruja: Joanna Kluzik Roztowska, Elzbieta Jakubiak, Pawel Poncyliusz... Czyli byla ekipa prezesa Jarka.
Ostatnio edytowano niedziela, 4 wrz 2011, 03:57 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Piotrek » wtorek, 6 wrz 2011, 18:32

Czemu cały PiS tak unika debat? tchórzostwo czy taktyka? Może ktoś poda jakieś sensowne powody. Wszystkie inne partie spotykają się i dyskutują a PiS unika wszelkich konfrontacji, czyżby obawiał się rozmawiać nawet z jakąś maleńką partyjką, którą pogardza, zresztą chyba pogardza wszystkimi innymi partiami? A unikanie debaty J.Kaczyńskiego z Tuskiem, to już pewnie przejdzie do klasyki politycznej srania w gacie ze strachu, jak można tak się bać, przecież ten człowiek chce rządzić nami, wszystkimi Polakami a boi się porozmawiać ze swoim przeciwnikiem, ja takiego przywódcy nie chcę. Trochę odwagi Panie Prezesie, przecież tu nie chodzi o wygraną ale o pokazanie, że ma się jaja, a w czasie rządów krajem trzeba będzie rozmawiać z dużo bardziej groźnymi przeciwnikami niż Tusk. Totalna kompromitacja. A w tłumaczenia, że źli dziennikarze, że stronnicza publiczność, że Tusk ugryzie wilczymi zębami, że pocę się ze strachu i wtedy mam wysypkę - kto uwierzy? Pewnie Ci którzy i tak zagłosują na PiS. Naprawdę nie mamy prawdziwej prawicy, tylko tchórzliwe chickens? Ale dla nich i tak wystarczy ten kawałek torcika, który zdołaja wyszarpać i za który będziemy im wszystkim pasożytom płacić, powodzenia. pozdrawiam
Ostatnio edytowano środa, 7 wrz 2011, 05:57 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez lag » wtorek, 6 wrz 2011, 18:51

KONIEC Z PO PIS SLD I PSL

Macie na nich nie głosować, bo będziecie odpowiedzialni za zabijanie tego kraju.

Chcecie lewicy - Janusz Palikot
Chcecie liberalnej prawicy - Janusz Korwin-Mikke
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Kryspin » wtorek, 6 wrz 2011, 20:08

Liberalna prawica z Januszem Korwinem-Mikke - LoL, lepszego oszoloma polska polityka nie widziala.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 6 wrz 2011, 20:15

Widziała :D
Kaczyński :D
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez lag » wtorek, 6 wrz 2011, 20:21

Kryspin napisał(a):Liberalna prawica z Januszem Korwinem-Mikke - LoL, lepszego oszoloma polska polityka nie widziala.

Pier**lisz.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Piotrek » środa, 7 wrz 2011, 06:04

Trochę śmieszny a trochę smutny artykuł o wpadkach, które niektórym zamknęły dostęp do koryta w tych wyborach a niektórym wcale nie. http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/od-wpad ... omosc.html , może zacytuję kawałeczek, oczywiście tendencyjnie :

" Olgierd Annusewicz ostrzega przed tak posągowym wizerunkiem. – Im bardziej wizerunek nierzeczywisty i cnotliwy, im bardziej odbiega od rzeczywistości, tym o wpadkę łatwiej – mówi.

Tak właśnie runął żywy pomnik katolickiej cnoty – Elżbieta Kruk z PiS. Była przewodnicząca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji znalazła się nagle na politycznym marginesie, gdy pojawiła się podpita w sejmowych kuluarach i mamrotała: – Potrafię coś tam, coś tam... Jej się udało – ma swoje miejsce na listach PiS w najbliższych wyborach. "
Ktoś na tą panią zagłosuje? oczywiście, że tak. "Ludzie to wstydu nie mają" jak mówiła moja sąsiadka kiedy na jej podwórku załatwiał się pies drugiego sąsiada.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Kryspin » środa, 7 wrz 2011, 06:22

lag napisał(a):
Kryspin napisał(a):Liberalna prawica z Januszem Korwinem-Mikke - LoL, lepszego oszoloma polska polityka nie widziala.

Pier**lisz.

Jezeli ja "pi*****e" to JKM jest niezaprzeczalnie ojcem Dody. Tak zupelnie, na serio, jego wypowiedzi dyskwalikikuja go z zycia publicznego, w waskim, jak i w szerokim tego pojecia znaczeniu:

"Jeśli Niemcy już sobie ten kłopot, czyli muzułmanów, ściągnęli na głowę - problem można łatwo rozwiązać. Przez wprowadzenie apartheidu"

"Każdy Żyd, który bez protestu dał się zamordować – to hańba, a nie chwała dla narodu żydowskiego!"

"Geje to importowana zza granicy formacja faszystowska, usiłująca, jak ludzie SA Ernsta Röhma, narzucić nam swoje poglądy siłą"

"Nawet z narodowego socjalisty zrobiła się wydelikacona panienka, <przestraszona międzynarodowym rozgłosem> tej kradzieży. Mam nadzieję, że polscy nazi-skini są twardsi"

"Dzisiaj o północy Rzeczypospolita Polska traci suwerenność nad ziemiami polskimi. Od tej chwili suwerenem Polski nie jest już Rzeczypospolita Polska, ale Bruksela i Sejm Wiejskiej staje się sejmikiem lokalnym"


„Tym razem – znów niepodpisany autor – napadł na mnie za przedwczorajszy wpis. Autor chyba nie umie czytać – bo wyraźnie zarzuca mi, że lubię sypiać z 13-latkami.”

Tych wypowiedzi nie da sie obronic, Poza tym, JKM reprezentuje poglady archaicznego izolacjonalizmu. Mysle, ze by mu dobrze bylo pracowac z Lukaszenka. Ponadto, srodowisko Kowina nie poisada zadnego pozytywnego programu. Pojawiaja sie jakies luzne idee, zmiana republiki na monarchie, bardzo radykalne, ale nijak majace sie do rzeczywistosci.

Najgorsze to, ze jest, bedzie obciachem dla kazdego prawdziwego Polaka.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez lag » środa, 7 wrz 2011, 11:05

Ok, daj źródło tych wypowiedzi bo są dość krótkie i nie wiem w wielu przypadkach nawet o czym była mowa.


Poza tym:
"Jeśli Niemcy już sobie ten kłopot, czyli muzułmanów, ściągnęli na głowę - problem można łatwo rozwiązać. Przez wprowadzenie apartheidu"

Nie wiem, czy ten cytat jest prawdziwy, ale JKM mówił, że Niemcy mogą bardzo łatwo rozwiązać ten problem usuwając zasiłki dla bezrobotnych i dla samotnych matek. W Niemczech 4 z 5 żon jakiegoś Muzułmanina traktuje się jako samotne matki i pobierają one zasiłek a ten ich mąż też siedzi na zasiłku i pracuje nocami, głównie nad kolejnymi dziećmi. Nie sposób się nie zgodzić, rdzenni Niemcy mają ujemny przyrost naturalny a imigranci mają wielodzietne rodziny (Niemcy nie decydują się na dzieci bo nie mogliby ich utrzymać na dobrym poziomie, bo płacą zaje**ste podatki które idą na imigrantów którzy się mnożą jak króliki) - za kilkadziesiąt lat nie będzie Niemców tylko jakaś republika Turcji, czy czegoś tam.

Dalej:

"Geje to importowana zza granicy formacja faszystowska, usiłująca, jak ludzie SA Ernsta Röhma, narzucić nam swoje poglądy siłą"

Ależ oczywiście, normalni homoseksualiści chcą po prostu mieć wyjebane na wszystko i żyć tak jak im to odpowiada i nie odczuwać agresji ze strony innych. W niektórych krajach dochodzi do takich absurdów, że ci "wojujący" geje (który swoją drogą są tacy sami jak "wojujący" ekolodzy - pierwsi do odstrzału jak ja bym doszedł do władzy) - powodują, że heteroseksualiści nie mogą mówić publicznie "mój chłopak / moja dziewczyna, czy "mąż/żona" tylko "partner" - żeby nie dyskryminować homoseksualistów. WTF?!

"Nawet z narodowego socjalisty zrobiła się wydelikacona panienka, <przestraszona międzynarodowym rozgłosem> tej kradzieży. Mam nadzieję, że polscy nazi-skini są twardsi"

Nie rozumiem w jakim kontekście mówił, przytocz więcej / całą wypowiedź / źródło.


"Dzisiaj o północy Rzeczypospolita Polska traci suwerenność nad ziemiami polskimi. Od tej chwili suwerenem Polski nie jest już Rzeczypospolita Polska, ale Bruksela i Sejm Wiejskiej staje się sejmikiem lokalnym"

Co w tym nie jest prawdą? Władze już niejednokrotnie pokazały, że sami są równie bezwartościowi i beznadziejni co spora część obywateli która głosuje na socjal bo nie potrafią się zatroszczyć o własną dupę tylko muszą mieć pomoc od państwa bo sami by nie mieli tyle oleju w głowie by odkładać kasę na coś, tylko by rozpieprzali na pierdoły.
I tak samo nasze władze postępują - oddali część władzy UE i teraz mają się czym wypierać "no bo Unia tak chce i poza tym wszyscy w Unii tak robią" <- to co, inne kraje mają większy wpływ na nasz kraj, niż nasz rząd? WTF?!

„Tym razem – znów niepodpisany autor – napadł na mnie za przedwczorajszy wpis. Autor chyba nie umie czytać – bo wyraźnie zarzuca mi, że lubię sypiać z 13-latkami.”

I? O co Ci w tym momencie chodzi?

Najgorsze to, ze jest, bedzie obciachem dla kazdego prawdziwego Polaka.

Raczej nadzieją, chyba, że prawdziwy Polak to ktoś tęskniący do komunizmu, osoba słaba która nie umie postępować z pieniędzmi, która boi się wszystkiego, boi się ryzyka, nie ma celów i marzeń do których dąży tylko żyje, by jakoś tam przeżyć. W takim razie nie jestem "prawdziwym Polakiem" i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego!!


I pamiętajcie, że KNP to nie tylko radykalny Korwin (swoją drogą on od kilkudziesięciu lat zajmuje się polityką w tym kraju i jeszcze nikogo nie zabił, dla mnie nie jest radykalny tylko bardzo opanowany)
są też inni, jak przytoczyłem w odpowiednim wątku:

http://www.youtube.com/watch?v=u2m_v7wqnr0

Pozdro :)
Ostatnio edytowano środa, 7 wrz 2011, 11:11 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sweeper » środa, 7 wrz 2011, 12:18

lag napisał(a):Macie na nich nie głosować, bo będziecie odpowiedzialni za zabijanie tego kraju.

a jak nie to co? poskarżysz się mamie czy JKM Cię przytuli (tak po męsku)? :)

lag napisał(a):Chcecie lewicy - Janusz Palikot
Chcecie liberalnej prawicy - Janusz Korwin-Mikke

nie chcę zrównania związków damsko męskich ze związkami homoseksualnymi, nie chcę monarchii absolutnej i jestem przeciwny karze śmierci - czy to wystarczające powody dla których oddawanie głosów na w/w jest usprawiedliwione?


lag napisał(a):
Kryspin napisał(a):Liberalna prawica z Januszem Korwinem-Mikke - LoL, lepszego oszoloma polska polityka nie widziala.

Pier**lisz.

to żeś pojechał... dyskusja na poziomie c.d. ?
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » środa, 7 wrz 2011, 12:31

sweeper napisał(a):
lag napisał(a):Macie na nich nie głosować, bo będziecie odpowiedzialni za zabijanie tego kraju.

a jak nie to co? poskarżysz się mamie czy JKM Cię przytuli (tak po męsku)? :)

Jak napisałem - wtedy będziecie odpowiedzialni za zabijanie tego kraju.

sweeper napisał(a):
lag napisał(a):Chcecie lewicy - Janusz Palikot
Chcecie liberalnej prawicy - Janusz Korwin-Mikke

nie chcę zrównania związków damsko męskich ze związkami homoseksualnymi, nie chcę monarchii absolutnej i jestem przeciwny karze śmierci - czy to wystarczające powody dla których oddawanie głosów na w/w jest usprawiedliwione?

Palikot chce zrównania związków homo i hetero? Monarchii absolutnej nie chce żaden z nich. Korwin chce kary śmierci, Palikot też?
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sweeper » środa, 7 wrz 2011, 13:11

ty chyba naprawdę nie masz bladego pojęcia o pomysłach obu Panów...

JKM: Kara śmierci jest czymś normalnym w cywilizowanych kraju, jej brak jest nienormalnością
http://news.money.pl/artykul/korwin-mik ... 89376.html

JKM: Ustrój idealny to oczywiście monarchia absolutna, oświecona
http://www.polskieradio.pl/trojka/salon ... 65477.html

Palikot: legalizacja marihuany i związków homoseksualnych, zmiana ustawy aborcyjnej
http://www.rc.fm/node/71090
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości