Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KNP

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Sog » piątek, 7 wrz 2012, 09:38

A jak już tak omawiamy wypowiedzi JKM to polecam jeszcze tekst w którym broni on pedofilii

http://korwin-mikke.pl/najwyzszy_czas/zobacz/pedofil/291
Sog
użytkownik
 
Posty: 33
Na forum od: 2 sie 2009, 08:49

Postprzez Faraon » piątek, 7 wrz 2012, 10:34

Sog napisał(a):
Faraon napisał(a):Wielka Brytania nie stoi na głowie.

Bo tam monarcha pełni tylko funkcje reprezentatywne. JKM wolałby monarchię w której władca rządzi, a nie tylko jeździ na spotkania.

Nie tylko. Po prostu Elżbieta się nie wtrąca choć może.

Co do JKM, to facet mówi co myśli. Widać to nie popłaca, wyborcom to się nie podoba gdyż rządzi nami notoryczny kłamca.
Ostatnio edytowano piątek, 7 wrz 2012, 10:37 przez Faraon, łącznie edytowano 1 raz
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 7 wrz 2012, 22:29

Mnie tylko dziwi dlaczego tutaj są wklejane przez przeciwników JKM tylko jego kontrowersyjne wypowiedzi?
Co to tylko on czasami coś palnie ? Przecież do Palikmiota czy rudego albo małęgo Mu bardzo daleko o Macierewiczu czy Niesiole nie wspomnę (w sumie nie wiem czy należy im się duża litera). JKM w 80% tego co mówi ma racjęi to nawet nie jest sama reklama jego partii a zwrócenie uwagi ciemniaków i slepych wyborców na to co się dzieje ale lud ciemny i ogłupiany tym że kazdy przy korycie mói że JKM to wariat i ze nie słuchać.
A z ZUSem KRUSem szkolnictwem lecznictwem czy podatkami to też nie ma racji ?
Przecież to jest dla nas ważne a nie to co on myśli o paraolimpiadzie czy Grodzkie*.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez 10RONNIE10 » sobota, 8 wrz 2012, 01:35

http://www.youtube.com/watch?v=RzW2K-z5 ... r_embedded

Oczywiście tutaj też nie ma racji ?

Pomijając już cały ten bajzel który dotyczy tej sprawy i to czy putin jest zły czy dobry to przenieśmy to na nasze podwórko i w kościele jakaś grupka spiewa żeby komorowskiego wywalić i co ? też nic sie nie stanie ? a za strone antykomor jakiś czlowiek ma prz***** tylko za nim sie nikt nie wstawil a za tymi dupami pół europy i Wałęsa. BZDURA K**A MAĆ !!!
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Pyramide » sobota, 8 wrz 2012, 08:29

JKM w wielu swoich wypowiedziach ma racje a na pewno w sprawie tych "dziewczyn". Jednak to to co powiedział ostatnio na temat paraolimpijczyków eliminuje go z grona poważnych polityków.Mam nadzieje że odczuje to również w mediach gdzie nie powinien być zapraszany.
Merytorycznej oceny tego co głosi JKM "może dokonać" tylko SP&C i GPC.
Ostatnio edytowano sobota, 8 wrz 2012, 09:34 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Sog » sobota, 8 wrz 2012, 13:52

10RONNIE10, znajdź mi równie idiotyczny tekst jak ten o paraolimpiadzie lub pedofilii w wykonaniu jakiegoś polityka z "pierwszej ligi" czyli np. Tuska, Komorowskiego, Kaczyńskiego, Olejniczaka, Pawlaka itp. Raczej nie znajdziesz. Dlatego też to oni, a nie JKM wchodzą do Sejmu, bo w polityce jednak trzeba myśleć, a nie pleść dowolne idiotyzmy.

Trochę mi Cię w sumie szkoda że starasz się, piszesz choćby tu na forum promując KNP, a taki JKM jednym tekstem niszczy wysiłki Twoje i Tobie podobnych skazując swoją partię na trwanie w wiecznym niebycie.
Sog
użytkownik
 
Posty: 33
Na forum od: 2 sie 2009, 08:49

Postprzez 10RONNIE10 » sobota, 8 wrz 2012, 15:21

Wybacz Sog ale nie zgadzam się z tym co piszesz.
Moim zdaniem niczego nie skazuje na niebyt.
Z resztą w śród młodych zwłaszcza w internecie ma on spore poparcie a to jest dla mnie bardziej miarodajne niż Twoje słowa.

Aha no wiesz zapomniałeś o palikmiocie i jego "przebłyskach" + niektórzy posłowie.
Uwierz mi stary że wolał bym 200 Korwinów niż jednego grodzkiego czy tfu biedronke..
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez SAMAEL66 » wtorek, 11 wrz 2012, 09:01

nie wiem czy to był program na żywo czy retransmisja ale wczoraj na tv Polonia był z nim program o między innymi paraolimpijczykach. W paru przytoczonych suchych faktów przez niego nie można się nie zgodzić. Na przykład o kosztach zorganizowania normalnej olimpiady i paraolimpiady oraz zwrotu poniesionych kosztów. Zgadzam się że jego osoba i partia jest usilnie marginalizowana. Ale cała reszta jego wypowiedzi w tym programie utwierdziła tylko mnie w przekonaniu że jest on inteligentnym i jednocześnie głupim człowiekiem.

Kononowiczowi dajcie spokój. To nie jest zły facet, na prosty chłopski rozum jego teorie są słuszne. Gierek też taki był, chciał dobrze i to z całego serca tylko że nie miał pojęcia jak to zrobić i podobnie jak Kononowicz miał problem z łapania kontaktu z rzeczywistością i wyszło jak wyszło. Z Kononowicza grupa ludzi postanowiła zrobić sobie jaja i moim zdaniem skrzywdziła tego człowieka.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości