Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

BANNERY WYBORCZE

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez coloeus » czwartek, 15 wrz 2011, 20:18

Jadę do pracy ul. Karpacką, następnie skręcam w Partyzantów. Na mojej drodze wiszą ogromne bannery kandydatów do sejmu i senatu!

I to jakiej parti? PO!! Tej, która była przeciwna tego typu reklamie!! To się nazywa hipokryzja!!

Pragnę zaznaczyć, że nie jestem PISowcem, ani żadnym innym oszołomem!! Nie głosuję na nikogo!

Nie idę do wyborów!! Jak widzę jak politycy z ludzi robią idiotów to targają mną jakieś straszne myśli!! Obiecali:
-pond tysiąc kilometrów autostrad
-mniejsze kolejki do służby zdrowia
-porządek z KRUSem i ZUSem
-itd,itp

To są tematy, które powtarzają się od lat. Ani lewica, ani prawica, ani centrum nic z tym nie zrobili!!

Co to za goście w ogóle na tych plakatach? Co oni zrobili dla ludzi?

HIPOKRYZJA!!!!!!!!!!!
coloeus
użytkownik
 
Posty: 23
Na forum od: 11 sie 2010, 11:06

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 15 wrz 2011, 20:22

To idź i oddaj nieważny głos. Pokaż że chcesz zagłosować ale nie ma na kogo :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez grubby » czwartek, 15 wrz 2011, 20:49

coloeus myślę identycznie jak Ty.Śmierdzące lenie i nieroby byle blisko koryta dobrać się do pieniędzy podatników.Nie idę do wyborów bo i nie ma na kogo głosować.
grubby
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 18 sie 2011, 21:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ZIZ » czwartek, 15 wrz 2011, 21:03

Klasa prozniacza oprocz sowitych pensji i diet za prace w Sejmie RP otrzymuje duze kwoty na biura poselskie. Oto jak radzli sobie z wydaniem tej kasy (4 lata) :

"...Na drugim miejscu listy największych wydatków są podróże autem, a ściślej zwrot kosztów paliwa. W sumie posłowie wyjeździli 34 miliony 345 tysięcy 428 złotych. W przeliczeniu przejechali około 98 milionów kilometrów, a to tak jakby okrążyli ziemię 2449 razy."

"...Za rozmowy telefoniczne parlamentarzystów zapłaciliśmy krocie. Posłowie przegadali – uwaga – 14 milionów 348 tysięcy 325 złotych"

Ogolem : "prowadzenie biur poselskich za lata 2007-2010. Od początku kadencji posłowie wydali w sumie 183 miliony 624 tysiące 583 złote "

"Pieniądze te może także wykorzystać na przeprowadzenie ekspertyz i pomoc prawną dla obywateli... ...Koszty badań, opinii prawnych czy tłumaczeń pochłonęły (zaledwie!) w sumie ponad milion złotych z prawie 184 milionów złotych wydanych"

Dane z portalu money.pl, przeczytajcie:


http://www.money.pl/gospodarka/raporty/ ... 08804.html

I jazda do wyborow! http://zboku.pl/zdjecie,iId,279752
Ostatnio edytowano czwartek, 15 wrz 2011, 21:31 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » czwartek, 15 wrz 2011, 21:49

Zapewne przewidujac słabą frekfencję (trzeba się będzie wstydzić przed swiatem
i odpowiadać na niewygodne pytania) proponuje się nawet w pewnych wypadkach
głosowanie niekoniecznie osobiste.
Sądzę, że jednak bardziej efektywne jest oddanie nieważnego głosu.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez grubby » czwartek, 15 wrz 2011, 22:13

to złodzieje ,sami widzicie jak łatwo im idzie wydawać nie swoje pieniądze,a to są Nasze pieniadze.
grubby
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 18 sie 2011, 21:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości