Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

PO zagrabiło nasze składki z OFE

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez zuo » poniedziałek, 19 wrz 2011, 19:21

staszeks napisał(a):Ani zuo ani jasior nie ma racji.

Ja tutaj widze stosunek procentowy liczba kart wydanych / liczba uprawnionych:
http://wybory2007.pkw.gov.pl/SNT/PL/WYN/W/index.htm

A pierwsze o czym sie trabi w TV to frekwencja (glownie dlatego ze nie mozna o niczym innym). 'Do godziny 9 frekwencja wyniosla pitu pitu'
Ostatnio edytowano poniedziałek, 19 wrz 2011, 19:22 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez jasior » poniedziałek, 19 wrz 2011, 19:48

Staszkus powiem to w ten sposób - oddanie nieważnego głosu jest równie leniwe jak nie pójście na wybory! - tak samo nie chcesz niczego zmienić, chcesz żeby to inni zadecydowali za Ciebie a TY niby będziesz miał prawo do krytyki, pieniactwa i obrażania się ;)
Obawiam się że nie jesteś w stanie przeprowadzić kampanii w naszym kraju pt "ODDAJ NIEWAŻNY GŁOS - bo nie ma na kogo głosować" więc oddanie nieważnego głosu jest czystą głupotą.
Chcesz żeby frekwencja była duża i żeby głosów nie dostali politycy (ugrupowania takie jak po/pis/sld/psl) - ODDAJ WAŻNY GŁOS na tych których w sondażach nie ma.
Wtedy jest choć cień nadziei że do parlamentu wejdą inni lub że jak ktoś policzy to się okaże że wygrywa ten co ma marny% ważnych głosów.
jasior
użytkownik
 
Posty: 36
Na forum od: 1 lip 2011, 10:07

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 19 wrz 2011, 20:05

staszeks napisał(a):jeżeli zrobię krzyżyk na całą kartkę to spróbuj go sfałszować.(zawsze będzie nieważny)
.

I musowo KARNY KUTA* dla polityków :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez staszeks » poniedziałek, 19 wrz 2011, 20:37

jasior napisał(a):Staszkus powiem to w ten sposób - oddanie nieważnego głosu jest równie leniwe jak nie pójście na wybory! - tak samo nie chcesz niczego zmienić, chcesz żeby to inni zadecydowali za Ciebie a TY niby będziesz miał prawo do krytyki, pieniactwa i obrażania się ;)
Obawiam się że nie jesteś w stanie przeprowadzić kampanii w naszym kraju pt "ODDAJ NIEWAŻNY GŁOS - bo nie ma na kogo głosować" więc oddanie nieważnego głosu jest czystą głupotą.
Chcesz żeby frekwencja była duża i żeby głosów nie dostali politycy (ugrupowania takie jak po/pis/sld/psl) - ODDAJ WAŻNY GŁOS na tych których w sondażach nie ma.
Wtedy jest choć cień nadziei że do parlamentu wejdą inni lub że jak ktoś policzy to się okaże że wygrywa ten co ma marny% ważnych głosów.

1.Jak do tej pory to przynajmniej zazwyczaj robiłem tak jak radzisz.
W efekcie ci na których oddawałem głos zaczęli jeszcze bardziej schodzić na psy.
(zapewne uwazale, że będa języczkiem)Czyle to minimalne poparcie, które mieli niczego
ich nie nauczyło. Więcej nie widzę możliwości.
Być może jak na kartkach do głosowania pojawią się kratki z opisem WYBIERAM JAKOI
MNIEJSZE ZŁO albo pojawi się jakaś NOWA GWIAZDA WYBORCZA to zmienię moje
preferencje skreslania.
2.Nigdzie nie pisałem, że chcę przeprowadzać w kraju kampanię oddawania nieważnych głosów.
Równocześnie oddawanie głosu na kogoś nieliczącego się zz kolei ja uważam za głupotę
bo ten ktoś zamiast zastanowić się dlaczego jest nieliczącym się będzie myślał,
że jego racje zaczynają znajdować uznanie i nic w nich nie będzie zmieniał.
Piszesz:
" tak samo nie chcesz niczego zmienić, chcesz żeby to inni zadecydowali za Ciebie a TY niby będziesz miał prawo do krytyki, pieniactwa i obrażania się ;)"
Prawo do wyrażania swojej opinii mam jako obywatel tego kraju natomiast wydaje mi się
że jak do tej pory nie dałem powodu aby zarzucać mi pieniactwo i obrażalstwo.
(zechciej podać w jakim poscie dałem powód aby mnie o coś takiego posądzać)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości