Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

FILM

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 29 wrz 2011, 23:55

Ostatnio edytowano piątek, 30 wrz 2011, 00:14 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Piotrek » piątek, 30 wrz 2011, 06:36

Po pierwsze : " tonący brata się chwyta", każdy sposób jest dobry, żenada.
Po drugie i po trzecie: jeśli wygra PiS to powstanie partia kiboli i naważniejsi z nich zajmą stanowiska w rządzie, ciekawe jakie?jakieś propozycje? Chyba, że jak to zwykle bywa - przed wyborami zostaną wykorzystani jako trzecia siła, a później dostaną kopa w zadek. A gdyby rzeczywiście żyli w takim państwie jak wykrzykują to czy napewno by się z nimi tak pieszczono jak to się dzieje teraz? Czyli żenada podwójna.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez sweeper » piątek, 30 wrz 2011, 09:47

film jest dobry, nie ma czego się czepiać
raczej ciężko nazwać go propagandowym

nie zgadzam się z Piotrkiem

jedyna uwaga to taka, że mógł on być "puszczony w obieg" wcześniej bo w trakcie kampanii nie wygląda to za ciekawie
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Piotrek » piątek, 30 wrz 2011, 13:15

sweeper napisał(a):jedyna uwaga to taka, że mógł on być "puszczony w obieg" wcześniej bo w trakcie kampanii nie wygląda to za ciekawie

Dokładnie chodziło mi o kontekst wyborczy, i w takim przypadku wszystko można traktować jako propagandę, a zwłaszcza taki film. Co do tego czy jest dobry nie wypowiadam się bo go nie oglądałem, mam inne ważniejsze sprawy niż wgłębianie się w losy herosów- braci bliźniaków.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Piotrek » piątek, 30 wrz 2011, 18:28

Zaczynają sie ujawniać prawdziwe poglądy kibolskich partii: "Dżihad Legia" http://sport.wp.pl/kat,32284,title,Oswi ... omosc.html , zaczyna być ciekawie, te poglądy, poziom intelektu zapewnią partii kibolskiej rządzącej wraz z PiS-em świetlaną przyszłość dla narodu polskiego, ciekawe jakie jeszcze niespodzianki ta koalicja nam pokaże? No to jak z tym zamordyzmem i wolnością słowa w Polsce pod rządami PO? kiedy debile swobodnie i bezkarnie mogą robić takie rzeczy? pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 30 wrz 2011, 22:30

No trochę komenty poszły w innym kierunku niż myslalem ale co tam :P

Ogólnie chodziło mi o to że film jest ok ... Osobisty i pokazujący troche inna stronę Jarka ale w takim czasie to moim zdaniem nie na miejscu + jego książka tez akurat teraz.

Ale bardziej cieszy mnie to że Tuska na spotkaniach przekrzykują i pokazująze sie go nie chce.
To że akurat kibole ... no trudno widocznie jedyna grupa która ma jaja powiedzieć mu w twarz żeby spier.... uciakał.

Ale co pokazała zabawa wśród studentów ... PO 6% poparcia a Korwin prawie 30 :D

Ten kto udupił KNP w tych wyborach powinien zostać na sybir wywieziony w samych skarpetkach !!!
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości