Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Debaty wyborcze w TVN24

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez sweeper » sobota, 1 paź 2011, 08:32

Obejrzałem wszystkie cztery i doszedłem do kilku wniosków - jestem ciekaw czy moje obserwacje pokrywają się z Waszymi :-)

Największym wygranym debat jest PiS - rezygnując z debaty nie oberwało ciosów od PO i PSL i nie stało się kozłem ofiarnym.
Za wszyskie błędy i grzechy PiS oberwali politycy PJN i to oni są najbardziej przegranymi.

Ogólny poziom debaty był niski - mało konkretów, omijanie odpowiedzi na istotne pytania takie jak podatki, umowa gazowa, relacje z Rosją, prywatyzacja służby zdrowia czy likwidacja OFE.

Mam nadzieję, że bielska debata będzie ciekawsza :-)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez grubby » sobota, 1 paź 2011, 11:09

PJN niby wspaniały pomysł by na kaźde dziecko w rodzinie dać 400 zł ale dlaczego źaden prowadzący debatę nie zadał pytania czy będzie to zaleźało od dochodu rodziny.Bo moźe w tajemnicy trzymają to źe 400 zł będzie ale dla rodzin gdzie średni dochód wyniesie np 400zł czyli dla ludzi źyjących w ubóstwie.
grubby
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 18 sie 2011, 21:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez banan.eu » sobota, 1 paź 2011, 14:51

milczenie jest złotem,PiS wyciąga wnioski z wcześniejszych porażek.Jak sondaże się potwierdzą to czekają nas powtórne wybory gdyż w życiu nie dojdą do ładu.
Śmieszy mnie trochę to co usłyszałem wczoraj.. : "poseł ma swój program który będzie realizował" żaden poseł nie będzie nic realizował...tylko partia(choć wszystkie kłamią :P )
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez Piotrek » sobota, 1 paź 2011, 15:20

banan.eu napisał(a):milczenie jest złotem,PiS wyciąga wnioski z wcześniejszych porażek.

Tak ale pamiętaj, że tchórze zawsze na końcu przegrywają. Prezes przestraszył się przegranej i ośmieszenia w debatach bo wiedział, że jego ideologia jest śmieszna, nierealna i głupia i inteligentni przeciwnicy błyskawicznie to wykażą, olał wyborców, i karmi nas debilną , demagogiczną papką, tak jest o wiele łatwiej i nie trzeba udowadniać,że ma się rację. Wielu w to uwierzy, umysły spaczone przez Kościół i komunę łatwo jest zmataczyć, zawsze musi być guru- Gierek, Stalin, papież, Kaczyński, proboszcz, biskub itd.- samodzielne myślenie zabronione, ale w sumie i tak przegra. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Santos » sobota, 1 paź 2011, 16:36

cytat z debaty ale nie w TVN
"To jest bolesne. Myślałem, że można wyłączyć tę tragedię z kampanii wyborczej. Polska prowadzi własne śledztwo w tej sprawie, ja wierzę w raport komisji Millera. Wy natomiast podważacie mandat tego państwa, wypowiadacie mu lojalność. Ulegacie straszliwym fobiom - hel, bomba. Czy pani naprawdę wierzy, że to był zamach? Pozwólcie odejść zmarłym i pozwólcie żyć żywym"
http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory/ne ... ansku.html
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron