Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kaczyński u Lisa ...

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 6 paź 2011, 18:14

Nie chcę tutaj wyjść na fana Kaczora i PiSu ale to co w tym wywiadzie Lis wykonał to paranoja .... Mało brakło a by mu od **** pojechał ...


http://www.youtube.com/watch?v=CXk8uumZ ... re=related
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez SP&C » czwartek, 6 paź 2011, 19:34

podsumowanie tego :)


Obrazek
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez sweeper » czwartek, 6 paź 2011, 19:42

oglądałem ten odcinek i martwią mnie dwie rzeczy
pierwsza to taka, że Jarosław Kaczyński miał doskonałą okazję aby pokazać społeczeństwu, że warto jednak oddać głos na kandydatów PiS
zamiast tego robił osobiste wycieczki w stronę dziennikarza - zamiast promować partię wdawał się w idiotyczne pyskówki
druga to postawa Tomasza Lisa - z całym szacunkiem dla jego osoby i doświadczenia zachował się bardzo nieprofesjonalnie
przygotowany i zaprezentowany materiał z góry narzucał atakujący ton rozmowy, do tego pyskówki... bez sensu... kompletnie bez sensu
czy to, że udowodnił Kaczyńskiemu, że Pani X nie jest na liście w Płocku ale w Bydgoszczy zmienia coś w polskiej polityce?
czy Napieralski albo Tusk znają wszystkich kandydatów w okręgach? nie wydaje mi się
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » czwartek, 6 paź 2011, 19:48

Precz z bandą czworga

Oglądnąłem - Lis jest poniżej krytyki, powinien zacząć nową karierę jako prostowacz bananów.
Ostatnio edytowano czwartek, 6 paź 2011, 20:10 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez gunnie » piątek, 7 paź 2011, 01:42

sweeper napisał(a):czy to, że udowodnił Kaczyńskiemu, że Pani X nie jest na liście w Płocku ale w Bydgoszczy zmienia coś w polskiej polityce?się

czy aby na pewno udowodnił? bo mnie się wydaje, ze ten bluff jakoś mu nie wyszedł- zresztą jak wiele tego wieczoru...

Najbardziej cieszy mnie jednak to, ze Polacy mieli okazję nareszcie ujrzeć prawdziwą twarz "rzetelnego", "bezstronnego", "uczciwego", "praworządnego", "przestrzegającego zasad etyki" dziennikarza jakim jest Tomasz Lis.
gunnie
użytkownik
 
Posty: 62
Na forum od: 24 sty 2011, 03:47

Postprzez Kryspin » piątek, 7 paź 2011, 16:40

gunnie napisał(a):
sweeper napisał(a):czy to, że udowodnił Kaczyńskiemu, że Pani X nie jest na liście w Płocku ale w Bydgoszczy zmienia coś w polskiej polityce?się

czy aby na pewno udowodnił? bo mnie się wydaje, ze ten bluff jakoś mu nie wyszedł- zresztą jak wiele tego wieczoru...

Najbardziej cieszy mnie jednak to, ze Polacy mieli okazję nareszcie ujrzeć prawdziwą twarz "rzetelnego", "bezstronnego", "uczciwego", "praworządnego", "przestrzegającego zasad etyki" dziennikarza jakim jest Tomasz Lis.

Tak, mnie tez bardzo cieszy ten fakt, ze Polacy mogli zlustrowac przyszlego premiera Polski, ktorym bedzie premier Lis.

Przy okazji, redaktor Kaczynski otoczony przyprowadzona przez siebie mlodzieza, zaprezentowal stare dobre nawyki, oraz kilka nowych trikow godnych lagodnego, starszego pana. Poczul sie tak jak premier, obrazal, pouczal adwersarza, machal kijkiem na kanclerza niemiec. Az dziwne, ze nie powiedzial Lisowi, ze sie na premiera nie nadaje.
Ostatnio edytowano piątek, 7 paź 2011, 20:44 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 7 paź 2011, 19:04

Ja bym chciał zobaczyc tam Tuska Napieralskiego ale najbardziej Korwina i Palikota :D Mysle ze ostatnia dwójka zrobiła by z Lisa pasztet :P
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron