Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

PiSiory zaczynają od najważniejszej dla Polski sprawy

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 13 paź 2011, 13:05

czyli obecności krzyża w sejmie. Jak widać niewiele się zmieniło w mentalności pajaców z PiS.

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-p ... za,1707728
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Ronja » czwartek, 13 paź 2011, 13:53

Pan Kazimierz napisał(a):czyli obecności krzyża w sejmie. Jak widać niewiele się zmieniło w mentalności pajaców z PiS.

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-p ... za,1707728

Chyba Palikot to zaczął. Tak się chwalił jakich to specjalistów od przedsiębiorstw wprowadził do parlamentu, a zamiast zająć się poważnymi sprawami zaczyna od szukania dymu :/ Chce zdjęcia krzyża (który był według jego słów zawieszony tajnie, nocą), bo nie było uchwały w jego sprawie, więc PIS robi taką uchwałę. Akcja - reakcja. To, że PIS będzie leżał rejtanem w obronie tego krzyża to wiadomo, więc po co ten drugi oszołom wyciąga tę sprawę? Przeszkadza mu? W łeb się wali jak przechodzi przez te drzwi? To już jest chore :/

Teraz nastawcie się na 4 lata przepychanek w tematach krzyży, aborcji, edukacji seksualnej, praw homo itp., a w międzyczasie karnie płaćcie wyższe vaty, podatki katastralne, podatki ekologiczne itp.

Na moje, to tam może sam Nergal do góry nogami wisieć, ale wara od moich pieniędzy na unijnych i naszych urzędasów :(
Ronja
użytkownik
 
Posty: 214
Na forum od: 10 lut 2008, 19:35

Postprzez joyo1982 » czwartek, 13 paź 2011, 14:13

Wzieli by się za ważne rzeczy a nie od pierdół nowa kadencja zaczyna.
joyo1982
użytkownik
 
Posty: 531
Na forum od: 14 cze 2011, 21:56
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 13 paź 2011, 14:30

Za Nergala też się już biorą. Żenada i tyle.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pyramide » czwartek, 13 paź 2011, 15:01

Jarosław /zawsze przegrywam/Kaczyński musi mieć wroga.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez GrzegorzD » czwartek, 13 paź 2011, 15:45

Teraz nastawcie się na 4 lata przepychanek w tematach krzyży, aborcji, edukacji seksualnej, praw homo itp.

jakby nie było to sa tematy ktorymi trzeba sie zajac...
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Pyramide » czwartek, 13 paź 2011, 16:20

A kto to może być?
http://www.fakt.pl/Posel-PO-Gej-jest-w- ... 638,1.html
Oświadczam że taka orientacja kpl. mi nie przeszkadza i nie uważam to za grzech ani dewiacje.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Kangaroosek » czwartek, 13 paź 2011, 17:27

Pyramide napisał(a):Jarosław /zawsze przegrywam/Kaczyński musi mieć wroga.

Na forum też taki jest, ma ksywkę na literę M :D
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 13 paź 2011, 19:46

Ehh akurat sprawa krzyża (W SEJMIE ! ) to w tym kraju zbyt delikatna sprawa i w tym wypadku stanę po stronie PiSu.
I tak poza tym to zaczął Palikot.
Ostatnio edytowano czwartek, 13 paź 2011, 19:48 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 13 paź 2011, 20:09

10RONNIE10 napisał(a):Ehh akurat sprawa krzyża (W SEJMIE ! ) to w tym kraju zbyt delikatna sprawa i w tym wypadku stanę po stronie PiSu.

Możesz uzasadnić?
Mi jako katolikowi wydaje się że albo wieszamy symbole wszystkich religii albo żadnej.
Ale raczej preferuję aby symbole religijne usunąć z urzędów, szkół itp miejsc.
Bo niby dlaczego mają tam być?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez lag » czwartek, 13 paź 2011, 20:26

Jestem za powieszeniem w sejmie karnego kutasa
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sweeper » czwartek, 13 paź 2011, 20:58

Pan Kazimierz napisał(a):Mi jako katolikowi wydaje się że albo wieszamy symbole wszystkich religii albo żadnej.
Ale raczej preferuję aby symbole religijne usunąć z urzędów, szkół itp miejsc.
Bo niby dlaczego mają tam być?

popatrz w takim razie na preambułę konstytucji RP i będziesz znał odpowiedź na pytanie dlaczego krzyż powinien wisieć w sali sejmowej, urzędzie i szkole
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 13 paź 2011, 21:42

Pan Kazimierz napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):Ehh akurat sprawa krzyża (W SEJMIE ! ) to w tym kraju zbyt delikatna sprawa i w tym wypadku stanę po stronie PiSu.

Możesz uzasadnić?
Mi jako katolikowi wydaje się że albo wieszamy symbole wszystkich religii albo żadnej.
Ale raczej preferuję aby symbole religijne usunąć z urzędów, szkół itp miejsc.
Bo niby dlaczego mają tam być?

Mogę i oczywiście będzie to tylko moje osobiste zdanie.

Jesteśmy krajem katolickim w znacznej większości, w historii naszej często na sztandarach i pieśniach podczas ważnych bitew o kraj brzmiały pieśni stricte odnoszące sie do tej wiary (Bogurodzica itd.)
Wiara katolicka jest wpisana w polskość i nie można się od tego odcinać.

Jestem oczywiście za oddzieleniem kościoła od polityki i państwa ale sam krzyż w sejmie nie ma z tym nic wspólnego.

Nie ma najmniejszych powodów wieszania gwiazdy dawida, z resztą sami żydzi nie widzą w tym celu, o znakach innych wyznań to już nawet nie ma sensu gadać bo to nie ma nic wspólnego z Polską.

Tylko najgorsze że sami katolicy mają najwięcej do gadania o tym krzyżu, bo żydów mających coś przeciwko nie słychać, muzułmanów też nie ...

Komu to do cholery przeszkadza ? a może polskiego orła też ściągniemy bo w sejmie jest mniejszość niemiecka ?

NIE NIE NIE ... Ja jestem przeciw takiemu pomysłowi.


Nie róbmy się zbyt europejscy bo co za dużo to nie zdrowo ... Europa chyba za bardzo się na USA zapatrzyła gdzie już nic nie jest takie jak być powinno ...

kraj jest w 90% katolicki i póki co nic nie zwiastuję żeby się to miało zmienić.
15 lat temu jak nie byliśmy w EU a już byliśmy wolnym narodem nikomu krzyże nie przeszkadzały ... nagle przeszkadzają ... nosz kur....
Tanie próby zgarnięcia paru % procentowych i tyle moim zdaniem.
Ostatnio edytowano czwartek, 13 paź 2011, 21:49 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Kangaroosek » czwartek, 13 paź 2011, 21:47

Pan Kazimierz napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):Ehh akurat sprawa krzyża (W SEJMIE ! ) to w tym kraju zbyt delikatna sprawa i w tym wypadku stanę po stronie PiSu.

Możesz uzasadnić?
Mi jako katolikowi wydaje się że albo wieszamy symbole wszystkich religii albo żadnej.
Ale raczej preferuję aby symbole religijne usunąć z urzędów, szkół itp miejsc.
Bo niby dlaczego mają tam być?

Popieram :)

Najlepiej jakby jeden z posłów powiesił inny symobl i wtedy zobaczylibyśmy prawdziwą tolerancję religijną :D

Czy w urzędach spotyka się krzyże?
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 13 paź 2011, 21:52

Kangaroosek napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):Ehh akurat sprawa krzyża (W SEJMIE ! ) to w tym kraju zbyt delikatna sprawa i w tym wypadku stanę po stronie PiSu.

Możesz uzasadnić?
Mi jako katolikowi wydaje się że albo wieszamy symbole wszystkich religii albo żadnej.
Ale raczej preferuję aby symbole religijne usunąć z urzędów, szkół itp miejsc.
Bo niby dlaczego mają tam być?

Popieram :)

Najlepiej jakby jeden z posłów powiesił inny symobl i wtedy zobaczylibyśmy prawdziwą tolerancję religijną :D

Czy w urzędach spotyka się krzyże?

Ale co popierasz ... to taka drogą niech na kościołach nie będzie żadnych symboli ... niech wyglądają jak zwykłe budynki ... bo przeciez ludzie innych wyznań też jeżdzą po ulicach i może im to przeszkadzac....
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości