Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

PiSiory zaczynają od najważniejszej dla Polski sprawy

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez staszeks » piątek, 14 paź 2011, 16:32

GrzegorzD napisał(a):kościół ma za dużo swoich ludzi w sejmie żeby opodatkowanie przeszło. A szkoda...

Może przejść.
Jak apisał twój poprzednik:
" Bowiem już wypuszczeni są wojownicy, którzy "z czystego serca" postulują utrzymanie częściowe i funduszu wraz z wprowadzeniem "podatku", że niby na okres przejściowy"

Czyli jest okazja w czasie "okresu przejściowego" korzystać z dwóch źródełek,
a okres przejściowy moze trwać dowolnie długo.
Jeżeli nawet nie, to w miedzyczasie cos się wymysli nowego.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 14 paź 2011, 21:01

Wole podatek niż nie opodatkowane "co łaska"

Jak opodatkują"co łaska" to chetnie 10 zł przeznacze na kościół :P

A ze tak sie nie stanie to nie ma co gdybac ;)
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Pyramide » sobota, 15 paź 2011, 09:17

Prawda czy fałsz?
Żakowski dla Faktu: PiS już nie żyje
http://www.fakt.pl/zakowski-dla-Faktu-P ... 848,1.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez sanctus » niedziela, 16 paź 2011, 14:09

10RONNIE10 napisał(a):...o znakach innych wyznań to już nawet nie ma sensu gadać bo to nie ma nic wspólnego z Polską.

A jakiż to znak religijni mają ewangelicy, prawosławni, baptyści czy zielonoświątkowcy - nie krzyż? I nie mają oni nic wspólnego z Polską? Z tego całego chrześcijańskiego towarzystwa najmniej wspólnego z Polską mają rzymscy katolicy, podlegający swojemu watykańskiemu wodzowi.


10RONNIE10 napisał(a):...kraj jest w 90% katolicki i póki co nic nie zwiastuję żeby się to miało zmienić.

90%? A czemu nie 96, 99, 100 albo 150? A może bez kozery napisz "pińcet", jak to onegdaj Smoleń prześmiewał?
POLSKA SŁOWIAŃSKA, NIE WATYKAŃSKA!!
Avatar użytkownika
sanctus
użytkownik
 
Posty: 206
Na forum od: 27 mar 2007, 22:43

Postprzez souther » poniedziałek, 17 paź 2011, 09:34

Podczas spisu powszechnego oraz podczas różnych badań statystycznych podaje się za katolika.W takiej tradycji zostałem wychowany i w takim duchu żyje chociaż niezbyt ortodoksyjnie.Ale mam już dość podpierania się różnych oszołomów tymi 90%.Każdy kto uważa się za katolika chociaż wiedzy o tym co to powinno oznaczać ma tyle co brudu pod paznokciami, krzyczy"90% Polaków jest katolikami tak jak ja więc większość jest za mną"i podpina pod to każdą bzdurę jaką wymyśli.Zacznę więc chyba kłamać w sondażach i podawać się za wyznawcę np. Jedi.
souther
użytkownik
 
Posty: 111
Na forum od: 9 lis 2010, 12:24

Postprzez Kangaroosek » poniedziałek, 17 paź 2011, 09:37

souther napisał(a):Podczas spisu powszechnego oraz podczas różnych badań statystycznych podaje się za katolika.W takiej tradycji zostałem wychowany i w takim duchu żyje chociaż niezbyt ortodoksyjnie.Ale mam już dość podpierania się różnych oszołomów tymi 90%.Każdy kto uważa się za katolika chociaż wiedzy o tym co to powinno oznaczać ma tyle co brudu pod paznokciami, krzyczy"90% Polaków jest katolikami tak jak ja więc większość jest za mną"i podpina pod to każdą bzdurę jaką wymyśli.Zacznę więc chyba kłamać w sondażach i podawać się za wyznawcę np. Jedi.

Jeżeli tylko masz więcej wiedzy o Gwiezdnych Wojnach niż o Biblii to czemu nie :)
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez tren_d » wtorek, 18 paź 2011, 17:57

Pan Kazimierz napisał(a):czyli obecności krzyża w sejmie. Jak widać niewiele się zmieniło w mentalności pajaców z PiS.

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-p ... za,1707728

Zachowuj się podły człowieku. Moderatorze! Gdzie jesteś? Czemu pozwalasz na wpisy obrażające 30 procent społeczeństwa popierające Prawo i Sprawiedliwość? Czy określenie "Pisiory" i "pajace" to nie słowa obraźliwe moderatorze? CZEMU NIE REAGUJESZ MODERATORZE!!!!!! CZEMU NIE KASUJESZ OBRAŹLIWYCH WPISÓW! Już sam temat to jawne obrażanie 30% społeczeństwa!!!!
Ostatnio edytowano wtorek, 18 paź 2011, 17:59 przez tren_d, łącznie edytowano 1 raz
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Kangaroosek » wtorek, 18 paź 2011, 18:07

tren_d napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):czyli obecności krzyża w sejmie. Jak widać niewiele się zmieniło w mentalności pajaców z PiS.

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-p ... za,1707728

Zachowuj się podły człowieku. Moderatorze! Gdzie jesteś? Czemu pozwalasz na wpisy obrażające 30 procent społeczeństwa popierające Prawo i Sprawiedliwość? Czy określenie "Pisiory" i "pajace" to nie słowa obraźliwe moderatorze? CZEMU NIE REAGUJESZ MODERATORZE!!!!!! CZEMU NIE KASUJESZ OBRAŹLIWYCH WPISÓW! Już sam temat to jawne obrażanie 30% społeczeństwa!!!!

Jakie 30 %?

Dla mnie to obrażanie członków Pisu :)
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez tren_d » wtorek, 18 paź 2011, 18:17

Kangaroosek napisał(a):
tren_d napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):czyli obecności krzyża w sejmie. Jak widać niewiele się zmieniło w mentalności pajaców z PiS.

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-p ... za,1707728

Zachowuj się podły człowieku. Moderatorze! Gdzie jesteś? Czemu pozwalasz na wpisy obrażające 30 procent społeczeństwa popierające Prawo i Sprawiedliwość? Czy określenie "Pisiory" i "pajace" to nie słowa obraźliwe moderatorze? CZEMU NIE REAGUJESZ MODERATORZE!!!!!! CZEMU NIE KASUJESZ OBRAŹLIWYCH WPISÓW! Już sam temat to jawne obrażanie 30% społeczeństwa!!!!

Jakie 30 %?

Dla mnie to obrażanie członków Pisu :)

obrażanie członków czy nie członków Pisu to jednak obrażanie człowieka, nie uważasz?
A moderator jest od tego żeby wpisy obraźliwe kasować.
Ostatnio edytowano wtorek, 18 paź 2011, 18:17 przez tren_d, łącznie edytowano 1 raz
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Kangaroosek » wtorek, 18 paź 2011, 18:24

tren_d napisał(a):
Kangaroosek napisał(a):
tren_d napisał(a):Zachowuj się podły człowieku. Moderatorze! Gdzie jesteś? Czemu pozwalasz na wpisy obrażające 30 procent społeczeństwa popierające Prawo i Sprawiedliwość? Czy określenie "Pisiory" i "pajace" to nie słowa obraźliwe moderatorze? CZEMU NIE REAGUJESZ MODERATORZE!!!!!! CZEMU NIE KASUJESZ OBRAŹLIWYCH WPISÓW! Już sam temat to jawne obrażanie 30% społeczeństwa!!!!

Jakie 30 %?

Dla mnie to obrażanie członków Pisu :)

obrażanie członków czy nie członków Pisu to jednak obrażanie człowieka, nie uważasz?
A moderator jest od tego żeby wpisy obraźliwe kasować.

Zgadzam się z Tobą, jednak...

1. członkowie to nie 30 %

2. jak głosuje na partię i ktoś ich obraża, to mam to gdzieś (rodzina to moja nie jest)

3. Już zajmowanie się w sejmie duperelami jest według mnie obrażaniem każdego obywatela polskiego.
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez tren_d » wtorek, 18 paź 2011, 18:31

nie odwracaj kota ogonem
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Kangaroosek » wtorek, 18 paź 2011, 18:35

tren_d napisał(a):nie odwracaj kota ogonem

teraz to dałeś POPIS :D

zgłoś sobie jeszcze gdzie się da to obrażanie :)
Ostatnio edytowano wtorek, 18 paź 2011, 18:35 przez Kangaroosek, łącznie edytowano 1 raz
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez Kangaroosek » wtorek, 18 paź 2011, 18:41

Owszem, zgadzam się z Tobą, że nie można obrażać ludzi, ale Tobie się to nie zdarza, gdy ktoś na Ciebie najedzie, albo działa wbrew Twojej woli?
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez sweeper » wtorek, 18 paź 2011, 19:37

tren_d napisał(a):wpisy obrażające 30 procent społeczeństwa

pisiory lubią upraszczać sprawę, ale taka to już Wasza rola :)
frekwencja wyniosła 48,92% z czego na PiS oddano 29,89% głosów co w przełożeniu na całe społeczeństwo daje poparcie na poziomie 14,62%
i jest to w znakomitej większości polsko-węgierska część kraju

tren_d napisał(a):"Pisiory" i "pajace" to nie słowa obraźliwe.... ?

rozmawiałem kiedyś z jednym takim pajacem i nie obrażał się kiedy mówiłem do niego pajac
słowo to również w potocznym znaczeniu nie jest obraźliwe gdyż zgodnie z definicją PWN osoba zachowująca się niepoważnie lub ubrana pstrokato, dziwacznie
z kolei "pisiory" nie mogą być słowem obraźliwym gdyż w słowniku języka polskiego nie ma takiego słowa tym samym nie można mówić o jego negatywnym lub pozytywnym wydźwięku
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuo » wtorek, 18 paź 2011, 20:06

tren_d napisał(a):Czemu pozwalasz na wpisy obrażające 30 procent społeczeństwa popierające Prawo i Sprawiedliwość? Już sam temat to jawne obrażanie 30% społeczeństwa!!!!

Matematyka głupcze!
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości