Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Grego » niedziela, 5 lut 2017, 19:15

Niech szczeka. Ujadanie takich jak on to muzyka dla moich uszu. 8)
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 6 lut 2017, 05:06

Dezinformacyjna propaganda, którą stosuje koniunkturalny dupoliz – były konfident - i jego zausznicy polega na ćwiartowaniu związków semantycznych tępym nożem. W imię polemiki w białych rękawiczkach i unikania retoryki metodami chamów, przyswoiliśmy na forum bezczelnego Dyzmę, byłego komunistycznego pasożyta. Stało się to tuz pod naszymi nosami, za naszym przyzwoleniem, bo za aberracyjne informacje idioty puszczającego śmierdzące bąki informacyjne, w nagrodę został zaproszony z brudnymi walonkami na salony. Właśnie w ten sposób, koniunkturalny dupoliz, lub jemu podobni, są w stanie bezwstydnie twierdzić, że Kościuszko to heretyk i mason. Z Wałęsy, zrobili Bolka, a lojalkę Jartka uznali za fałszywą i okrzyknęli go Naczelnikiem. W którymś momencie brak wiedzy, ignorancja i tupet zaczęły znaczyć więcej niż uczciwość i prawda. Dupoliz to taki hybrydowy, zielony ludzik z PRL-owskiej przeszłości. W polemice z pyskatym dufusem, forumowicze udzielili mu immunitet. Jeśli nie rozumiał on świata, ani tematu dyskusji, to tym gorzej dla nas i naszej rzeczywistości. Czytelnicy jego komunikatów stali się biernymi debilami, bo panoszący się dupoliz uznał – podobnie jak Kurski - ze ciemny lud to kupi. Bezwstydny obskurantyzm usprawiedliwiał, a nawet pozwalał puszczać płazem obezwładniające idiotyzmy, a nawet podłości rzucane w naszym kierunku. Odwrócił mechanizm aspiracyjny, bowiem aspirowanie zwyczajnie przestało się opłacać.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez staszeks » poniedziałek, 6 lut 2017, 12:45

Proponuję poczytać z pkt.2 regulaminu.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 6 lut 2017, 15:25

staszeks napisał(a):Proponuję poczytać z pkt.2 regulaminu.


Nie uważasz, że to jest tak absurdalne, że aż nieszkodliwe? Oczywiście jeśli ktoś konkretny utożsami się z epistołą Kolegi Kryspina, i da mi o tym znać to na pewno pomogę.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 6 lut 2017, 16:15

Antoni M ma iść do prokuratury za "obelgi" pod adresem Misiewicza,
Z tego wniosek że bez Miska nie możemy /nie może /żyć i rządzić resortem bo bez niego jesteśmy bezbronni
Ktoś tu albo świat oszalał

Odn. wpisu Kryspina,Staszka i Piotra.
nie ukrywam że czekałam na reakcje Piotra i napisze krótko, Brawo
to forum ma to do siebie że często wylewa się pomyje nawet imiennie na kogoś a Grego tu nie jest aniołkiem w tym wylewaniu pomyj
było minęło,była reakcja admina,ew zainteresowany pewnie jakieś wnioski wyciągnie bo już widać od pewnego czasu że wyciągnął :mrgreen:
czyli karawana jedzie dalej i codziennie coś ciekawego jest w polityce
kto jest "miętkim" rob...... rezygnuje z forum
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 6 lut 2017, 16:43

ale dostaną opie........

Obrazek
w tym tygodniu ważne rozmowy PBSz z szefami Niemiec, Holandii i Irlandii /PAP/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez staszeks » poniedziałek, 6 lut 2017, 17:45

Piotrek napisał(a):
staszeks napisał(a):Proponuję poczytać z pkt.2 regulaminu.


Nie uważasz, że to jest tak absurdalne, że aż nieszkodliwe? Oczywiście jeśli ktoś konkretny utożsami się z epistołą Kolegi Kryspina, i da mi o tym znać to na pewno pomogę.
pozdrawiam

Mój post był domyślnie adresowany do "zainteresowanego".
Gdyby było inaczej, byłoby to zrobione albo w innej formie(mam na myśli skorzystanie z opcji raportuj), albo co najmniej w innym wątku.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » wtorek, 7 lut 2017, 14:23

z prasy
Merkel A w Polsce
-spotkanie oficjalne z PBSZ
-spotkanie z J Kaczyńskim w hotelu
-spotkanie z PAD podobno tylko w 4 oczy
-spotkanie z G Schetyna już w ambasadzie
Jakieś powody spotkania w 4 oczy i w ambasadzie ?
cd
nachwaliła się na konf. prasowej /ok 20 min/ nasza PBSz o czym to nie rozmawiały ho ho ho
a A Merkel skwitowała to kilkoma zdaniami że miały tylko 1 godz w tym cały ceremoniał wojskowy
i wymieniła o czym rozmawiały
-ochronę klimatu,pakiet zimowy
-coś tam o praworządności w Pl
-o mniejszościach w Pl i Niemczech,j,polskim w Niemczech,współpracy młodzieży,budowie wspólnej szkoły
-coś o wydatkach na obronę w Niemczech i zab granic
czyli nic o D Tusk,Rosji.Tramp czy Nord II i Ukr.i ew zmianie traktatu UE-mówiąc pytajacym że tu była by ostrożna
Cwana ta AM i raczej nie da się wciągnąć w Polska orbitę wizji świata, sąsiadów
Na pytania dziennikarzy w innych tematach AM odp że jeszcze o tym nie rozmawiały
a już o 15.45 spotkanie w Pałacu i nawet bez tłumaczy
Moje zdanie; Niemcy nigdy nie będą ważnym sojusznikiem Polski i nie będą nas nigdy wspierały w naszych "wojenkach" na wszystkich kierunkach świata podobnie w wizji naszej gospodarki
Coś ta wizyta A Merkel nie idzie po myśli .....
ale dobrze że na kolana przed nią nie padamy

/z tt PB/ dobre to
Czy PiS i jego rząd słyszy wołanie z całej Europy "terrain ahead"?
Nie zmieścicie się ani śmiało, ani w żaden inny sposób.
Ostatnio edytowano czwartek, 9 mar 2017, 12:24 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » wtorek, 14 lut 2017, 08:55

Jeżeli to prawda a raczej tak bo LM nie pisze bzdur na tt to źle to nam wróży

Posłowie dwóch komisji PE za utworzeniem osobnego budżetu dla strefy euro. Bardzo ważny sygnał na drodze podziału UE.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » sobota, 18 lut 2017, 08:20

W Monachium o Polsce
Pewnie ,wysłać nas na Chiny i jeszcze więcej "umoczyć" z Ukrainą.

"- Uważam, że będzie to czas testowania administracji USA. Czy to będzie Morze Południowochińskie, Bliski Wschód, Ukraina - to jest czas, by pokazać solidarność – mówił. - Myślę, że jednym z krajów, który zostanie poddany pewnej presji, jest pański – powiedział zwracając się do prezydenta Andrzeja Dudy.
Senator z USA brał udział w panelu dyskusyjnym podczas 53. Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa. John McCain to jeden z najbardziej poważanych amerykańskich polityków" /całość Onet.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » piątek, 24 lut 2017, 08:03

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » środa, 8 mar 2017, 09:35

Takie zachowanie J Gowin było i jest do przewidzenia bo ten typ tak ma.
Zdradzi każdego ale najpierw załapie się na intratne stanowisko za posiadanie kilku głosów w Sejmie
https://silesion.pl/niespodzianka-dla-k ... 07-03-2017
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez staszeks » środa, 8 mar 2017, 16:12

Pyramide napisał(a):Takie zachowanie J Gowin było i jest do przewidzenia bo ten typ tak ma.
Zdradzi każdego ale najpierw załapie się na intratne stanowisko za posiadanie kilku głosów w Sejmie
https://silesion.pl/niespodzianka-dla-k ... 07-03-2017

A cóż ty chcesz?
Przecież cała polityka polega na tym aby się rozejrzeć na jakiej półce leży słonina, sięgnąć, zabrać cały czas przy tym mówiąc,
że się odchudzamy.
Kiedy półka już częściowo pusta (nie czekamy na całkowite opróżnienie) rozglądamy się za następna półka.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » czwartek, 9 mar 2017, 12:08

Z onet.pl; przykre to ale prawdziwe,chyba faktycznie czas na zmiany

"- Zachowanie polityków PiS względem wyboru nowego szefa Rady Europejskiej daje taki obraz, że przyjęcie do Unii Europejskiej takich krajów jak Polska było błędem. Właśnie dlatego politycy zachodni chcą Europy dwóch prędkości. Rząd polski godzi się na politykę Putina i de facto wykluczenie Polski z UE. Rząd PiS-u nie jest obrazem Polski, jest jego karykaturą – powiedział na konferencji prasowej Michał Kamiński z Unii Europejskich Demokratów.

- Jarosław Kaczyński, jako polityk o wybitnych zasługach w niszczeniu Unii Europejskiej powinien złożyć wniosek o rosyjskie obywatelstwo – powiedział Stefan Niesiołowski, odnosząc się w ten sposób do słów europosła PiS Zdzisława Krasnodębskiego, który zasugerował przyjęcie niemieckiego paszportu Donaldowi Tuskowi.

Unia Europejskich Demokratów chce rozpisać referendum w sprawie skrócenia kadencji sejmu. - Granica została przekroczona. PiS uważa, że może zawrócić bieg historii i wykluczyć Polskę z Unii Europejskiej – powiedział Jacek Protasiewicz. - Mamy do czynienia z rządem, który kompromituje Polskę w Unii i marginalizuje ją. Jedyny sposób na przerwanie tego koszmarnego spektaklu politycznego to skrócenie kadencji Sejmu. Chcemy rozpisania referendum w tej sprawie – dodał."
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » czwartek, 9 mar 2017, 16:54

DONALD TUSK SZEFEM RE!!! Gratulacje!

Obrazek

Czas na harakiri "dyplomatołków"
Porażka dyplomacji PiS.
Porażka PAD, który poparł kandydaturę JSW.
Porażka Prezesa, którego zaślepiła zemsta.
dobra zmiana na kolanach.
przykre ale prawdziwe
Ostatnio edytowano czwartek, 9 mar 2017, 17:37 przez Pyramide, łącznie edytowano 2 razy
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości