Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Manifestacje potępiające stan wojenny i oświadczenie LOS.

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Manifestacje potępiające stan wojenny i oświadczenie LOS

Postprzez Pyramide » sobota, 13 gru 2014, 15:30

A w Warszawce wiecznie przegrywający frustraci o socjopatologicznych zachowaniach idą sobie przez Warszawę spokojnie. Skończył się ich czas, kończy energia życiowa. Zaraz zapakują ich w autokary do domciu i w ciepłe kapciuszki./prawie św słowa kol. Tomasza U/ pod którymi wypada mi się tez podpisać.
Ilu wreszcie jest osób na tym pikniku 30 tys, 60 tys, 160 tys... W tym tempie do miliona dobiją przed metą marszu :

Do Santosa: tyle razy już temat był wywoływany ale:
- kilku osób z tego forum, zna i czuje te czasy i coś dorzucili
- większość nie zna i nie pamięta tych czasów
-nie wierzę żeby bali się komentowania
Mam na myśli Bielsko i okolice.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Manifestacje potępiające stan wojenny i oświadczenie LOS

Postprzez Grego » sobota, 13 gru 2014, 16:25

Dla mnie ta manifa to zwykłe zaklinanie węża. Kolejność wydarzeń:
Połowa listopada sfałszowane wybory.
Protesty w całym kraju przeciwko fałszerstwom, Komorowski i Kopacz apelują o niekwestionowanie wyborów jakie by nie były.
Okupacja PKW, zapowiedź kolejnych protestów.
Pacyfikacja pikiety w PKW przez policję.
W tym momencie wkracza Kaczyński i zapowiada gigantyczny protest... 13 grudnia. Mamy więc
1. Przesunięcie terminu niemal o miesiąc, czyli gra na zwłokę.
2. Podpięcie sprawy sfałszowanych wyborów pod rocznicę stanu wojennego.
Kaczyński zatem bardzo umiejętnie (trzeba przyznać) gniew społeczeństwa przesuwa w czasie. Jak wiadomo pierwszy gniew nigdy nie trwa zbyt długo. Zarazem przekierowuje uwagę tłumu na sprawy historyczne sprzed ponad 30 lat.
Rzuca koło ratunkowe Platformie i tyle. Bez jego "wielkiej manify" byłyby w Warszawie w połowie listopada płonące opony, walki Ruchu Narodowego z Policją a w konsekwencji być może zmiany systemowe. PiS oczywiście żadnymi poważnymi zmianami nie jest zainteresowany. Maja pewne stołki w Sejmie, synekury w UE, dotacje rządowe, miejsca w samorządach. Robią co mogą, żeby uspokoić ludzi.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Manifestacje potępiające stan wojenny i oświadczenie LOS

Postprzez Santos » sobota, 13 gru 2014, 16:55

Ważne te przesłania prezia,które media i naród zapamięta i przypomni przed następnymi wyborami.
"Nie lękajcie się .... ,wygraliśmy sfałszowane wybory"
Brakował jeszcze słów o kocie,pedofilach i kilometrówkach posłów bez swoich pojazdów.
Prawdę powiedziała to nasza PEK że takimi sposobami nie wygra się wyborów.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Manifestacje potępiające stan wojenny i oświadczenie LOS

Postprzez Pyramide » sobota, 13 gru 2014, 17:22

Młode pokolenie chce zmian. Rzekł pan JK. Pewnie i ma rację.Ale obrazek uczestników tych jasełek pokazuje bardzo młodych a nie młodych.
https://pbs.twimg.com/media/B4v0dUfCQAApjMq.jpg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron