Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach na

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez Swiatogor » sobota, 24 maja 2014, 22:26

Grego napisał(a):To nie była agitacja, ale po namyśle uznałem ze przy wielkiej dozie złej woli ktoś może tak twierdzić. Dlatego usunąłem. Złej woli służalcom demokracji nie brakuje. W poniedziałek oczywiście powrócę do tego.


I tak oto byle ćwoki mogą nam założyć kaganiec. No; ale przy dyktaturze lepiej by nie było :twisted:
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez outsider? » sobota, 24 maja 2014, 22:56

Teraz też mamy dyktaturę - biurokratyczno/urzędniczą :mrgreen:
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez outsider? » sobota, 24 maja 2014, 23:00

Dobranoc cicho sza, cichosza, cichociemnie czy jak tam cichszowo sobie każdy życzy :wink:
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez Grego » niedziela, 25 maja 2014, 06:47

Swiatogor napisał(a):
Grego napisał(a):To nie była agitacja, ale po namyśle uznałem ze przy wielkiej dozie złej woli ktoś może tak twierdzić. Dlatego usunąłem. Złej woli służalcom demokracji nie brakuje. W poniedziałek oczywiście powrócę do tego.


I tak oto byle ćwoki mogą nam założyć kaganiec. No; ale przy dyktaturze lepiej by nie było :twisted:
To nie są byle ćwoki! To są turbo ćwoki de luxe, seria limitowana ze wszystkimi bajerami. Oczywiście bardzo kosztowne i w ogóle... :roll:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez outsider? » niedziela, 25 maja 2014, 09:50

To nie są byle ćwoki! - to specjaliści mający do dyspozycji armię specjalistów od psychotechnik. Propaganda nie umarła wraz z komunizmame. Jej metody mają się dobrze na usługach reklamy, czyli propagandy konsumpcjonizmu :evil:
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez Swiatogor » niedziela, 25 maja 2014, 20:17

No to mamy rozdanie standardowe. Kombajny do koszenia kapuchy jak zwykle górą. Plusem, że Ziobry, Gowiny i Palikoty, w ścieku.

Największy wygrany: Anus Korwin-Mikke. Będzie mógł chyba na starość paść się na brukselskich łąkach.

Ciekawe jaka frekwencja.
Ostatnio edytowano niedziela, 25 maja 2014, 22:31 przez Swiatogor, łącznie edytowano 1 raz
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez Grego » niedziela, 25 maja 2014, 20:52

Są powody do mruczenia. Dotychczas wszyscy europosłowie brali wypłatę i siedzieli cicho, lub tryskali urzędowym optymizmem kiedy zakazywano żarówek, określano że marchewka to owoc, albo radzono nad krzywizną ogórka. Teraz będzie 4 Polaków nazywających idiotyzm idiotyzmem a nie postępem. Ponadto Kaźmierz Butz, niegdyś komunistyczny agitator a obecnie folskdojcz (trudno o bardziej obleśną kombinację) musi się obejść smakiem. Nie ukrywam że zamierzam to oblać.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez outsider? » niedziela, 25 maja 2014, 21:43

Myślę, że frekwencja da im do myślenia - ok. 20%. Ciekawy wynik wyborów we Francji, chyba zmęczeni są islamizacją. Ja obawiam się wszelkich skrajności. Ale parlament "Unii Europejskiej Narodu Niemieckiego" będzie już nieco inny. :?:
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez tren_d » niedziela, 25 maja 2014, 21:48

Obłuda wygrała poraz kolejny. Głosujcie poraz n-ty na tych którzy kazali wam pracować do 67 roku życia (mój tata w 2015 roku będzie miał 50 czytaj 50 lat pracy i nadal nie będzie mógł iść na emeryturę), na tych którzy zniszczyli reformę emerytalną, nic nie pomagają młodym wchodzącym na rynek pracy itd itd. To społeczeństwo nigdy nie zmądrzeje!
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez Swiatogor » niedziela, 25 maja 2014, 21:54

Grego napisał(a):Teraz będzie 4 Polaków nazywających idiotyzm idiotyzmem a nie postępem.


No; i na wszystkich padnie blady strach.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez outsider? » niedziela, 25 maja 2014, 21:57

80 % społeczeństwa odmówiło udziału w głosowaniu, tak naprawdę społecznie te wybory są nieważne. Uważam, że to oznaka dojrzewania społeczeństwa. Teraz trzeba się przygotować do wyborów parlamentarnych, żeby pozbawić prawa do rządzenia wieloletnie "kombajny do koszenia kapuchy". Jak widać jest to możliwe, bo SLD nawet Jaruzel w niebie (miłosierdize boskie jest nieskończone)nie pomógł.
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez Grego » niedziela, 25 maja 2014, 22:01

Swiatogor napisał(a):
Grego napisał(a):Teraz będzie 4 Polaków nazywających idiotyzm idiotyzmem a nie postępem.


No; i na wszystkich padnie blady strach.
Nie sądzę, ale niektórzy po raz pierwszy usłyszą, że słowo idiotyzm może dotyczyć Brukseli.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 25 maja 2014, 22:07

Widać Polacy są zadowoleni z sytuacji w kraju i nie chcą zmian - wciąż głosują na tych samych.
Wygląda na to że jesteśmy szczęśliwi we własnym kraju. Gratuluję Polacy !!! Szczęście i dobrobyt są ważne :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 26 maja 2014, 07:06

Bez wielkiego szukania:
http://fakty.interia.pl/polska/news-par ... nId,927208
"Gdyby nie finansowanie z budżetu, partie polityczne prawdopodobnie przestałyby istnieć. Co roku z pieniędzy podatników otrzymują ponad 70 milionów złotych subwencji. Same zbierają ledwo kilka. W najlepszym wypadku składki opłaca połowa ich członków. Szokować może też to, że wszyscy czynni członkowie partii to około 80 tysięcy osób, a więc niecałe 0,003 procent wszystkich wyborców."
I dla mnie właśnie tyle powinna wynosić frekwencja- 0.003%, o ile zagłosowaliby wszycy członkowie partii.Czyli w dalszym ciagu prawie 7 mln obywateli poparło ten pasożytniczy system. Oczywiście niespodzianek nie było, zgodnie z linkiem który zamieściłem 20.05. - http://zasoby.politykainsight.pl/polity ... borcza.htm , może niie zgadzają się niektóre osoby ale to akurat nie ma znaczenia, bo liczą się partie. viewtopic.php?f=12&t=88609&start=15 .
I poczułem się obrażony, gdy któryś z partyjnych głąbów stwierdził iż dlatego frekwencja jest tak niska bo Polacy nie nauczyli się jeszcze demokratycznego głosowania, nie mają takich nawyków, ja przez wszystkie wybory spełniałem obywatelski obowiązek, ale w końcu powiedziałem, że trzeba skończyć z tą farsą, bo czy zagłosuję czy nie to i tak wynik będzie taki jaki jest układ partyjny czyli uklad 0,003 wyborców a nie wola narodu.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Zapraszam wszystkich do głosowania w następnych wyborach

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 26 maja 2014, 07:11

Kaziu a na kogo mają głosować? jak jedynie "nową siłą" polityczną jest Nowa Prawica? JKM czasem powie coś mądrego (jak Cejrowski i Kolonko) ale ludzie wiedzą że jakby spełniło się wszystko co chce wprowadzić, to oznaczałoby to katastrofę dla kraju i cofnięcie się o 100 lat w tył. A inne partie? są dla mnie (zwykłego zjadacza chleba) tak znane (SP, EP-TR, PR) że musiałem ich skróty rozszyfrowywać za pomocą przeglądarki. Na tych wyborach powinniśmy bardziej głosować na kandydatów, a nie partie.
Tylko że takich zmian się nie doczekamy.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości