Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Smolensk

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Smolensk

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 1 lut 2016, 14:48

Admin strony głównej portalu zablokował mi na stałe komentarze. Twierdzi, że naruszam regulamin portalu.
Pan sTRYKOWSKI I PANI rEDAKTOR NIE RACZYLI NA MOJE MAILE ODPISAĆ.
W związku z powyższym żegnam z przykrością to forum i jego uczestników :cry:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Smolensk

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 2 lut 2016, 16:47

Forumowicz wyklęty
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Smolensk

Postprzez ski » czwartek, 4 lut 2016, 17:15

Nie ma gościa od "Piijiii, bziuuu!", trochę się zawiodłem

Obrazek
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » piątek, 5 lut 2016, 09:33

Niech wyjaśniają, niech jątrzą nad trumnami,niech jak jest inna prawda to ja ujawnią.
Ale ta prawda prawdziwa jak oczywista oczywistość nich ujrzy też światło
Z wywiadu Arabskiego /Nt i GP/
"– Ci, którzy są teraz aktywni, mówią o spisku, przecież byli wtedy w Smoleńsku, niektórzy nawet organizowali wizytę prezydenta Kaczyńskiego. I wie pani, oni wtedy 10 kwietnia, kiedy zginął prezydent Rzeczpospolitej, nasz prezydent i 95 innych osób, poszli w Smoleńsku na obiad, a potem wrócili do Polski - mówi w najnowszym wywiadzie Tomasz Arabski, były szef Kancelarii Premiera, z którego prawica próbuje uczynić głównego winnego tamtych tragicznych wydarzeń"

A ten pan znowu w swoim żywiole jest za bo "musi" a nawet przeciw dla ew swojego przyszłego bezpieczeństwa.
"Jako minister sprawiedliwości nie znalazłem niczego, co byłoby ukrywane w śledztwie ws. katastrofy smoleńskiej - powiedział dziś na antenie TVP Info wicepremier Jarosław Gowin. - Nie widzę podstaw, żeby stwierdzić, że to był zamach ....."
Czekam na wyjaśnienie przez komisje
- dlaczego meldunek o gotowości do lotu Prezydentowi składał Pan Błasik,powinien składać PILOT odpowiedzialny za gotowość do lotu
-co wnosiła w reklamówce na pokład samolotu Pierwsza Dama,
-czy na pokładzie samolotu był pity alkohol
-czy były kłótnie i niepotrzebne polecenia wydawane pilotom odpowiedzialnym za lot
-na zapisy z rozmów braci pewnie jeszcze nie czas i nie przez tą komisje.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » niedziela, 7 lut 2016, 09:03

A tu "ciekawostka i sensacja".
Zniszczono pewnie kluczowych 400 str dokumentów .Media komentują, każdy na swój sposób.
Tylko może warto powiedzieć że takie dokumenty bez znaczenia oznaczane są kategorią archiwalną B-2.
Oznacza to właśnie przemiał po 2 latach. Dzisiaj też się to praktykuje. Może się mylę. Jak ktoś ma inna wiedzę,proszę o sprostowanie.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez Piotrek » niedziela, 7 lut 2016, 09:46

Pyramide napisał(a):A tu "ciekawostka i sensacja".
Zniszczono pewnie kluczowych 400 str dokumentów .Media komentują, każdy na swój sposób.
Tylko może warto powiedzieć że takie dokumenty bez znaczenia oznaczane są kategorią archiwalną B-2.
Oznacza to właśnie przemiał po 2 latach. Dzisiaj też się to praktykuje. Może się mylę. Jak ktoś ma inna wiedzę,proszę o sprostowanie.

Popatrz, zniszczyli zgodnie z procedurą, nawet sporządzono protokół zniszczenia, co za bezczelność. Powinni to zrobić w nocy, ukryć ten fakt, żadnych protokołów. Przy okazji tej sprawy stworzonych zostało pewnie kilka ton dokumentów, ważnych i mniej ważnych, i pewnie już duża ich część została przekazana na makulaturę, także zgodnie z procedurą . I jeśli zostały zniszczone w niszczarkach a później powędrowały do kadzi w papierni, to nie dlatego, że ktoś podstępnie chciał je całkowicie unicestwić tylko dlatego, że tak się robi.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Smolensk

Postprzez ZIZ » niedziela, 7 lut 2016, 10:03

Ponieważ od czasu do czasu moje komentarze jednak przedzierają się na stronę główną (redaktorzy i właściciel nadal nie odpowiadają na maile) to jednak coś tu kliknę:
Nie potwierdzone plotki o tym, że gen. Błasik składał meldunek pewnie nie będzie wyjaśniany z prostego powodu: zapis z monitoringu Okęcia tego nie potwierdza;
Co miała Pierwsza Dama w reklamówce i czy niektórzy pasażerowie zostali poczęstowani czymś mocniejszym to gó..o Was obchodzi :mrgreen:
zapis z kokpitu nie wyjaśnia Ci tych wątpliwości? na temat insynuowanych kłótni i jakoby niepotrzebnych poleceń?

Brakowanie dokumentów w terminie przepisowym... czy były one kluczowe czy też bez znaczenia?
Ktoś zakwalifikował je do B-2, może miał rację a może się pomylił bo coś przeoczył, czegoś nie dostrzegł?
Miały jednak z pewnością jedna wspólną cechę -były to meldunki na gorąco z 10.04.2010. I nawet jak tam były sprawy nieistotne, błędy czy przekłamania wygenerowane na gorąco to bezwzględnie należało je archiwizować! Ze względu na wagę wydarzenia są (były) świadkiem historii.
Być może nic istotnego nie wnosiły ale być też może, że po wnikliwym badaniu coś ciekawego by z nich wynikało. Ze względu na datę, moment powstania meldunków!
Rozstrzyganie wątpliwości poprzez brakowanie dokumentów to zaiste ciekawa metoda! :evil: Coś w stylu: Jeśli jakieś dowody, fakty nie są zgodne z koncepcją przyjętą przez prokuratora w śledztwie to... ... tym gorzej dla faktów i dowodów. :mrgreen:
Może dowiedzielibyśmy się wreszcie kto wykoncypował sms-a o "błędzie pilotów" już krótko po katastrofie! Nazwisko tego proroka!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » niedziela, 7 lut 2016, 15:38

Jest wyjaśnienie do tego niszczenia arcyważnych dokumentów ale to pewnie były "sowiecki agent,komuch czy inny sort"
Szkoda ze nie ma już eksperta od wojska,pewnie udzielił by "wiarygodnej" podpowiedzi

ZIZ
Może dowiedzielibyśmy się wreszcie kto wykoncypował sms-a o "błędzie pilotów" już krótko po katastrofie! Nazwisko tego proroka!

Ciekawsza będzie kiedyś ujawniona rozmowa telefoniczna wiesz kogo.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 8 lut 2016, 17:46

ZIZ ie zapodaj coś o sms-ach bo to "ważne" w katastrofie
Co tam nagrania.
Coś mi sie wydaje że PiS tym "tańcem nad trumnami" i nową komisja polegnie przy tej katastrofie.
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... olewa.html
Efekt jest taki że bezczelni Niemcy drwią z nas. Powinna być szybka reakcja naszego MSZ.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 8 lut 2016, 21:52

Ty już poległaś za grzanie tematu:
"Zmieścisz się śmiało". Generał Błasik prowadził tupolewa na lotnisko w Smoleńsku. NOWE NAGRANIA
07.04.2015, 10:20 | Aktualizacja: 07.04.2015, 10:41
Widzisz datę tego newsa?
Wiesz za co Kain zabił Abla?
Za stare dowcipy!
Widoczny błąd w wychowaniu i prowadzeniu Ciebie prze Twojego chłopa: Nie wie, że za odgrzewane,przypalone kotlety obowiązuje w domu szariat :mrgreen:
Sprawa była nagłaśniana i dmuchana szeroko. W swoim czasie -aby przykryć występy "bula" na krześle, które pomylił z klepiskiem w ruskiej budzie w "nadzieji" na reerekcję :lol:
I była na wielu forach, portalach omawiana i rozbierana na czynniki pierwsze jak kura do rosołu.
Ale ty wtedy właśnie żarłaś się na forum z PK o swoją dwoistość natury we wcieleniu @Santosa a teraz grzejesz przypalony kotlet.
Wybacz, ale nie chce mi się wyjaśniać wszystkich niuansów związanych z analizą tego materiału z odczytu nagrań. Bo było to już wielokrotnie robione.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Smolensk

Postprzez Nebelwerfer » sobota, 12 mar 2016, 11:57

"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » środa, 16 mar 2016, 18:13

No to mamy nowe wątki w spr Tu
-wada fabryczna
-czarne skrzynki były jednak w Polsce
Szkoda mi tezy zw z parówkami
A całkiem poważnie niech badają,wyjaśniają,bawią się ale bez ośmieszania
Polski
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » środa, 6 kwi 2016, 15:19

Jakiś "zaprzaniec" odważył się krytykować
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez ski » poniedziałek, 11 kwi 2016, 23:20

Oglądnąłem 2x i dalej nie wiem gdzie tu wina Tuska, taka żeby go karą śmierci karać.

http://www.tvn24.pl/niepublikowane-nagr ... 833,s.html
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Smolensk

Postprzez Santos » wtorek, 12 kwi 2016, 07:46

Ciekawe porównanie
Marian Waldemar Kuczyński·11 kwietnia 2016

W wieczornym przemówieniu Jarosław Kaczyński powiedział, że katastrofa smoleńska i Lech Kaczyński muszą opanować całą przestrzeń publiczną w Polsce, wszystkie jej wymiary po wieczny czas.

W książce Anatolija Rybakowa w „Kordziku” – znalazłem taką oto próbę odtworzenia myśli Stalina po zabójstwie Kirowa w roku 1935:
”Kirow, Kirow, Kirow! Naród nie może zapomnieć o tej stracie, o tej stracie naród musi stale pamiętać i mścić się za nią, mścić się bezustannie. Trzeba wpoić narodowi miłość do Kirowa, naród nie powinien zapominać o nim nawet na chwilę.
Trzeba wydawać książki o Kirowie, kręcić filmy o Kirowie, nadawać jego imię miastom, wsiom, fabrykom, muzeom, teatrom… Wszystko musi przypominać narodowi o Kirowie, Kirow musi się stać relikwią, wiecznym bólem, wiecznie otwartą raną. Tę ranę trzeba jątrzyć, stale jątrzyć, powinna bez przerwy przypominać narodowi o wrogach, których należy tępić, tępić i jeszcze raz tępić.”
(Anatolij Rybakow „Trzydziesty piąty i później”. Iskry 1990 s.118)
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron