Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Smolensk

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 28 paź 2012, 20:22

Mi to śmierdzi na kilometr.

Nagle sie wszyscy wieszają strzelaja do siebie i trują ....
Nie lubie PiSu ale zaczynam sie jednak coraz bardziej przekonywać do wersji że to był zamach a teraz sprzataja swiadkow.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez SP&C » niedziela, 28 paź 2012, 22:49

http://niewygodne.info.pl/artykul/00219.htm

Ciekawe eksperymenty i doświadczenia, ale co tam, przecież "wszystkiemu winni piloci".
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 28 paź 2012, 23:08

Ale na co komu martwy świadek. Czyż to nie jest najlepszy sposób uciszenia?
Jest taki naród który ma w tym doświadczenie ...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez zuo » niedziela, 28 paź 2012, 23:28

Pan Kazimierz napisał(a):Ale na co komu martwy świadek. Czyż to nie jest najlepszy sposób uciszenia?
Jest taki naród który ma w tym doświadczenie ...

Ale martwy świadek przyciąga uwage i otwiera drogę do dyskusji, szukania spisku etc... Natomiast zdyskredytowany/zastraszony żywy świadek to co innego.

A co do zamachu, Rosjan naprawde stac wiecej niz na "mgłe". Przeczytaj "Wysadzić Rosję". Nie odstawili by takiej fuszery jaką co poniektórzy przypisują im Smoleńskiem.

Zapewne wystarczyłby jeden "Czeczen" który zestrzeliłby polski samolot. Oczywiście bohaterskie rosyjskie służby zdjęły by zamachowca tuż po. Spreparowane dowody miałyby dowodzić że "Czeczen" zrobił to by zwalić winę na Rosjan i przez to wplątać ich w bardzo dla nich niewygodną sytuacje. Po cholere bawić się w generatory mgieł, ładunki wybuchowe, bomby helowe etc...

Ale nadal pozostaje pytanie: po co?
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez 10RONNIE10 » poniedziałek, 29 paź 2012, 01:08

A może zdyskredytowany/zastraszony żywy świadek zaczynał być tak niewygodny i przestał być zastraszony że stał się martwy ?

I kto mówi że to Ruskie musiały zrobić ?
Idealny plan ! Terytorium wroga prezydent który nie lubi Rosji od razu kieruje podejrzenia na tę stronę.
Po co Ruskim zabijanie Polskiego prezydenta ? Dla nich jesteśmy jak mrówka więc Ja bym się podpisywał pod tym że to nie ruskie a swoje to zrobiły z sobie znanych powodów (pewnie kasa) ale w to żę to był wypadek już nie wierze.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez zuo » poniedziałek, 29 paź 2012, 08:21

10RONNIE10 napisał(a):A może zdyskredytowany/zastraszony żywy świadek zaczynał być tak niewygodny i przestał być zastraszony że stał się martwy ?

I kto mówi że to Ruskie musiały zrobić ?
Idealny plan ! Terytorium wroga prezydent który nie lubi Rosji od razu kieruje podejrzenia na tę stronę.
Po co Ruskim zabijanie Polskiego prezydenta ? Dla nich jesteśmy jak mrówka więc Ja bym się podpisywał pod tym że to nie ruskie a swoje to zrobiły z sobie znanych powodów (pewnie kasa) ale w to żę to był wypadek już nie wierze.

Mowiac ze to Ruskie posiłkuje sie opinią Antoniego 'Detektywa' Macierewicza.
"Wyjaśniał, że powodem katastrofy nie było zderzenie z brzozą, a dwa wybuchy na pokładzie samolotu, czyli de facto zamach na prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jaki byłby motyw tego zamachu? Lech Kaczyński potrafił spowodować, że byliśmy w stanie przeciwstawić się imperializmowi rosyjskiemu nie na Bugu, nie na Wiśle, ale w Gruzji, na Kaukazie. To jest miara skuteczności i wielkości jego polityki - wyjaśniał, przekonując, że z polskim prezydentem spory problem miała Rosja."

Ze to bez sensu mowie od samego poczatku
Ostatnio edytowano poniedziałek, 29 paź 2012, 08:27 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Benon » poniedziałek, 29 paź 2012, 13:47

Pomysł dla Totolotka

niezalezna.pl

Totolotek powinien przyjmować zakłady:
Ile w Polsce pożyje niewygodny świadek.
Benon
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 6 lut 2009, 20:22

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 29 paź 2012, 15:22

Lista śmierci świadków Smoleńska! Wszystkie zgony były...
http://www.fakt.pl/swiadkowie-ze-Smolen ... 251,1.html
Kogo wg.Was można jeszcze dopisać?
Chorążemu moim zdaniem nie wytrzymała psychika. "Słyszał coś pewnie z nieba" /wybuchy,komendy/,myślał ze będzie brylował w mediach a tu został odsunięty na boczny tor nawet przez komisje głównego śledczego.Takie przypadki są częste, u zwalnianych z pracy czy odsuwanych od intratnych posad. Szkoda faceta ale dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności tej tragedii i to szybko jest niezbędne.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 29 paź 2012, 18:52

Pyramide napisał(a):Chorążemu moim zdaniem nie wytrzymała psychika. "Słyszał coś pewnie z nieba" /wybuchy,komendy/,myślał ze będzie brylował w mediach a tu został odsunięty na boczny tor nawet przez komisje głównego śledczego.Takie przypadki są częste, u zwalnianych z pracy czy odsuwanych od intratnych posad. Szkoda faceta ale dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności tej tragedii i to szybko jest niezbędne.

Nie wyglądał na gościa, któremu puści psychika:

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiek ... 11625.jpeg

Tak, trzy razy słyszał z nieba, żeby odchodzić z wysokości 50 metrów. Równie prawdopodobne, jak to, że Sekuła trzy razy sobie strzelił w brzuch.

Zeznał też, że słyszał dwa wybuchy; wiele miesięcy wcześniej, niż Macierewicz & company zaczęli nagłaśniać taką teorię.

Zwrócił też uwagę śledczych, ze bezpośrednio po wypadku Rosjanie nie zajęli się ciałami ofiar ale przemieszczali - zbierali różne części samolotu. To karygodny błąd w procesie badawczym katastrofy lotniczej. Bez pełnej, szczegółowej dokumentacji fotograficznej i szczegółowego opisu położenia części wraku żadna komisja w cywilizowanej części globu nie zbiera nic z miejsca katastrofu oprócz rejestratorów lotu (tzw. czarnych skrzynek).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 29 paź 2012, 20:23

Ciekawe skoro widział nie pobiegł ratować kolegów.Za dużo rozbieżności podobno w jego "wyznaniach"
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hph ... 0168_n.jpg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 29 paź 2012, 20:52

>@Pyramide/ Może najpierw przeczytasz dostępne w necie fragmenty zeznań i wskażesz rozbieżności - najłatwiej pomawiać; zeznania to nie "wyznania".
Bzdetów o brzozie nie będę komentował.
W historii tragicznych wypadków lotniczych odnotowano kilka przypadków, podczas których samolot w trakcie awaryjnego przyziemienia wykosił setki drzew. W jednym przypadku zginęli wszyscy, w innym uratowano 2/3 osób. (Mam na uwadze wyłącznie katastrofy przy starcie lub przy lądowaniu; pomijam te, podczas których awaria nastąpiła na znacznym pułapie i samolot przyziemił z olbrzymią prędkością pod znacznym kątem).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 30 paź 2012, 07:27

Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pyramide » wtorek, 30 paź 2012, 08:43

Znowu przez kilka miesięcy wszelkiej maści politycy i "eksperci" będą stawiać hipotezy i teorie,które pewnie w sposób śmieszny się wyjaśnią.Po czym zacznie się podważanie wszystkiego i cyrk będzie działał nadal. Niemniej wszyscy oczekują rzetelnego i szybkiego wyjaśnienia.
Brakuje mi jednak informacji o pobraniu próbek /dowodów/ porównawczych z innych miejsc np. z budynków,drzew,sprzętu okalającego miejsce katastrofy.Nawet do 1 km.
Takie suche informacje nie są dowodem a jedynie służą do podjudzania.
Oczekuję fachowej konferencji PW dzisiaj w godzinach dopołudniowych.
Oby nie była to kolejna "sztuczka" Rosjan.Następną wg. mnie będzie ujawnienie/przeciek rozmów w kabinie ew. rozmów ŚP. Prezydenta.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Benon » wtorek, 30 paź 2012, 13:56

Ruski knut

rp.pl

W tupolewie trotyl, w ciałach ofiar śmiecie –
Znów nam przyszło poczuć ruski knut na grzbiecie.
Benon
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 6 lut 2009, 20:22

Postprzez Pyramide » wtorek, 30 paź 2012, 16:34

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości