Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KRYTYKA RZĄDU

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez SP&C » wtorek, 26 cze 2012, 18:57

Ja wiem, co te litery mogą znaczyć w TYM wątku : "je..ć komuchów".
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez staszeks » wtorek, 26 cze 2012, 21:00

A poza tym u ciebie wszystko w porządku?
Podaj adres, przyślę paczkę chusteczek bo inaczej ślina moze kapać na spodnie
i zostaną plamy.
Ostatnio edytowano wtorek, 26 cze 2012, 21:02 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez SP&C » wtorek, 26 cze 2012, 21:10

staszeks napisał(a):A poza tym u ciebie wszystko w porządku?
Podaj adres, przyślę paczkę chusteczek bo inaczej ślina moze kapać na spodnie
i zostaną plamy.

Spokojnie, jeszcze mi ślina nie kapie. Skoro jednak polecasz ten sposób (autopsja?), jak będę jeszcze starszy, to chętnie skorzystam ;) Na chusteczki jeszcze mnie stać, dziękuję za propozycję podesłania.

Wytłumacz proszę, co wg Ciebie oznaczają literki JK na tym zdjęciu? Pamiętaj tylko, że temat wątku, to "krytyka rządu". Skoro krytyka rządu, to moja interpretacja jest chyba dobra?
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez staszeks » wtorek, 26 cze 2012, 21:14

A maja tyle samo co obecny rząd z "komuchami".
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez lag » czwartek, 28 cze 2012, 12:41

troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez staszeks » czwartek, 28 cze 2012, 13:26

A mi się przypomniało, że w języku rosyjskim jest słowo TUSKNIEĆ ( тускнеть )
Kto chce sam sprawdzi.
A Polska tusknieje.
Ostatnio edytowano czwartek, 28 cze 2012, 13:28 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez lag » sobota, 30 cze 2012, 09:45

Dzwoni brat z Wielkiej Brytanii do siostry w Polsce.
Brat: Co tam u Was słychać?
Siostra: Mam dwie wiadomości: dobrą i złą.
Brat: Zacznij od złej.
Siostra: Mama jest ciężko chora, ma umówioną wizytę u lekarza za pół roku. Przeprowadziliśmy się do niej, bo nasze mieszkanie zajął komornik. Sąsiad się powiesił, ponieważ stracił pracę, a Marysia nie chodzi do szkoły, bo zlikwidowali, a na dojazdy nas nie stać. Ponadto szykuje się kolejny pogrzeb w rodzinie, bo Jaś zachorował na raka, a w szpitalu odmówili chemioterapii.
Brat: A jaka jest dobra wiadomość?
Siostra: Że na szczęście rządzi PO, a nie PiS.
Ostatnio edytowano sobota, 30 cze 2012, 09:45 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez 10RONNIE10 » sobota, 30 cze 2012, 11:09

smutne ale jakie prawdziwe ....
UE i PO ... za 50 lat w ksiazkach beda pisac ze to oni Polske zniszczyli ale polak znowu musi do czegos dojrzeć... A my się z Ruskich śmiejemy ....
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez zaogowany » sobota, 30 cze 2012, 14:33

lag napisał(a):Mam dwie wiadomości: dobrą i złą ... jaka jest dobra wiadomość? ... Że na szczęście rządzi PO, a nie PiS.

KRYTYKA RZĄDU - skrytykować należy wszystkie rządy panujące na świecie, dlaczego?

Nie miejcie żadnych złudzeń, żaden rząd nie zaspokoi wszystkich trosk i zachcianek żadnego narodu na świecie, nie ma żadnego narodu w pełni wolnego, bo taki naród od razu musiałby przeciwstawić się całemu światu. Nowy Porządek Świata panuje już teraz w tej chwili i jeśli ktoś lub jakiś kraj nie współpracuje poprzez przeróżne umowy, unie czy traktaty to kiepsko na tym wychodzi, wręcz wychodzi tragicznie.

Ludzie którzy dostają się na wysokie stanowiska, tym samym głupieją, człowiek mający władzę nad innym człowiekiem staje się swoistym "nadczłowiekiem", wykonuje to co mu zleci globalna elita a nie to co by chciał naród, dzięki temu otrzymuje pochwały od banku światowego czy nagrody Nobla, zresztą przez ludzi uznane za niesłusznie przyznane.

Polityk taki ma poczucie że jak jest już na szczycie to "może wszystko" jednym kiwnięciem palca może rozkazać okraść naród dusząc ich jeszcze większymi podatkami, choć już oddają większą część którą zarabiają, będzie dalej zgnębić lud stojący poniżej jego bo mu się to będzie podobało, on sam będzie się czuł wspaniale mając wszystko koło siebie i niczego mu nie brakując, taki wysoko postawiony bogacz NIGDY nie zrozumie biedaka więc nie będzie dbał o jego potrzeby. Będzie raczej służył na rzecz budowy własnego wizerunku przy podobając się zachodnim sąsiadom lub wykonując wolę światowych banków czy firm farmaceutycznych - wszystko oparte jedynie o pieniądz i władzę na drugim człowiekiem ale jeśli chciałby coś zrobić dobrego dla swojego kraju mógłby skończyć źle np. zostanie wyśmiany przez media lub "popełni samobójstwo" albo zginie w innym wypadku.

Nienawiść do Boga oraz do bliźniego, to szatański plan, wprowadzany przez kilka tysiącleci w życie przez kontrolowane przez niego elity rządowe.

Szatan już dawno temu nawet obiecywał Jezusowi oddać władzę nad światem za jeden pokłon jemu „Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł do Niego: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon”. To przecież tak niewiele – cóż to jest, jeden ukłon a jaki zysk – od razu odpadną ci wszelkie zmartwienia związane z materialną stroną działalności, żadnych kłopotów, wszak pieniędzy będziesz miał dosyć. "Na to odrzekł mu Jezus: Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz”.

Dziś elita rządząca pokłoniła się szatanowi i dostają niezłe posadki jako rządząca elita tym światem, która wprowadza zabójcze podatki, zabójcze prawo, różnej maści zboczone propagandy i nauki pod postacią edukacji seksualnej a potem kliniki aborcyjne zbijają kupę kasy na biednych i wykorzystanych ludziach.

Zwalcza się wszelkie zasady chrześcijańskie oraz neguje istnienie Boga. Trwa promocja ateizmu, ewolucji i teorii wielkiego wybuchu:
http://www.proroctwa.com/wiara-w-cudowna-kropke.htm

Zwalcza się małżeństwo - fundament istnienia rodzaju ludzkiego.
Zwalcza się ludzi przedsiębiorczych, wystarczy porzypomnieć sobie wiele wiele spraw z telewizji opisanych, np zrozpaczony i załamany biznesmen który zrobił aferę na jednej z komisji gdzie krzyczał że nie ma pieniędzy dla pracowników, nie ma pieniędzy żeby włożyć co do gara dzieciom, bo mu państwo nie zapłaciło. Masa ludzi wykorzystanych przez Euro 2012 - którym państwo nie płaci wypłat.
Ogrom dramatycznych historii opisanych w takich programach TV jak Sprawa dla reportera TVP , Blisko ludzi TTV, Państwo w Państwie POLSAT.

Jesteśmy ofiarami masowego zatruwania żywności, gleby, powietrza i wody przez wielki biznes. - np. MONSANTO - sprawa opisana już przez Uwaga TVN


W jaki sposób jesteśmy wyniszczani? Jakie czekają nas etapy?
1. Poprzez trucizny w pokarmach, wodzie, powietrzu i szczepieniach.
2. Poprzez sztucznie wytworzone zarazy i pandemie wirusowe.
3. Wojny i konflikty światowe, wojny religijne.
4. Poprzez totalną kontrolę żywności.
5. Poprzez eliminację wszelkich naturalnych metod leczenia.
6. Poprzez kontrolę urodzeń, aborcji.
7. Poprzez zniechęcanie do zakładania rodzin.
8. Poprzez reklamowanie wszelkich zboczeń.
9. Poprzez masę narkotyków, dopalaczy, używek, tytoniu sprzedawanych za aprobatą rządów naszemu potomstwu.
10. Poprzez nadludzką pracę, która uniemożliwia nam przemyślenie naszej sytuacji.
11. Poprzez lichwę, która zbiera obfite żniwo rujnując najbogatsze państwa, jak USA.


Wszystko po to aby tylko ludzi powykańczać i zając sprawami nieistotnymi, zająć wieczną udręką i walką o swoje zdrowie i problemy finansowe a tymczasem trwa walka o nasze życie, o naszą duszę, życie albo tu w przepychu, ekstremalnie i szybko ale krótko albo życie nędznika - bo tak wygląda życie uczciwego człowieka, ale on sam nie poczuje się wcale biedny pokładając nadzieję w Bogu - taki człowiek choć na tym świecie nic nie wielkiego nie osiągnie prócz samych udręk ale jednak otrzyma wieczne w raju na ziemi ale pod pewnymi warunkami. tymi warunkami są miłość do bliźniego, miłość do Stwórcy i dekalog.

Nie ma co pokładać nadziei w tym rządzie, w tej partii czy tamtej partii, nawet gdyby powoływała się na Boga czy wartości moralne. Człowiek sam z siebie nie wybuduje w 100% kraju i świata wolnego, bezpiecznego i z uczciwymi zasadami, nie uda się to niestety samym ludziom.

Dlatego to Bóg zaplanował dla nas rząd globalny, który Biblia nazywa Królestwem Bożym. Rząd, którego królem będzie sam Jezus Chrystus oraz jego Ojciec, politykami będą 144 tysiące wybrańców - najsprawiedliwszych ludzi spośród świata, rząd ten będzie oparty na miłości i sprawiedliwości a ludzka rodzina będzie cieszyć się życiem wiecznym w ciele tutaj na naszej odnowionej i oczyszczonej z wszelkiego zła ziemi.


Proszę mi nie mieć za złe że piszę o tym wszędzie, ale dla mnie to bardzo realna sprawa, sprawa życia i śmierci, to nie baśnie czy średniowiecze ale takie są realia i fajnie by było jakby większa ilość ludzkości w końcu przyznała rację że innego wyjścia nie ma dla świata

Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.” Jezus jest jedyną drogą do zbawienia, ponieważ On zapłacił za nasze grzechy (List św. Pawła do Rzymian 6:23).


Trzeba się podporządkować pewnym zasadom by stworzyć społeczeństwo współpracujące ze sobą pod panowaniem najsprawiedliwszego króla na ziemi jakim jest Jezus Chrystus i jego Ojciec. Tym wszechświatem kierują pewne zasady i prawa, prawa fizyki czy wzory i pierwiastki chemiczne - wszystko po to by świat się nie rozpadł w drobny mak, tam samo jest ze stworzeniami, chcąc mieć świat idealny, muszą stworzenia się podporządkować, a najważniejszą zasadą jest miłuj bliźniego swego.

PS.:
nie myślcie sobie że należę do jakiegoś wyznania czy że rozpoczął się letni sezon na sekty
ja tylko głoszę dobrą nowinę o Królestwie Bożym i nie zapraszam ani nie należę do żadnej ziemskiej religii, prócz religii jaką założył Jezus Chrystus, religii czyli społeczeństwa które jest posłuszne i wykonuje wolę swego Ojca Stworzyciela.

* Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za uwagę *
;)
Ostatnio edytowano sobota, 30 cze 2012, 14:36 przez zaogowany, łącznie edytowano 1 raz
zaogowany
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 27 cze 2012, 00:53

Postprzez lag » sobota, 30 cze 2012, 14:47

Zwalcza się wszelkie zasady chrześcijańskie oraz neguje istnienie Boga. Trwa promocja ateizmu, ewolucji i teorii wielkiego wybuchu:

I bardzo dobrze. Religia jest jak penis.

Można jakąś mieć.
Można być z niej dumny.
ALE nie wyciągajcie jej w tłumie i nie machajcie wokół,
i BŁAGAM nie wkładajcie jej dzieciom do gardeł.
Ostatnio edytowano sobota, 30 cze 2012, 14:48 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Piotrek » sobota, 30 cze 2012, 18:40

zaogowany napisał(a):
lag napisał(a):Mam dwie wiadomości: dobrą i złą ... jaka jest dobra wiadomość? ... Że na szczęście rządzi PO, a nie PiS.

KRYTYKA RZĄDU - skrytykować należy wszystkie rządy panujące na świecie, dlaczego?

Nie miejcie żadnych złudzeń, żaden rząd nie zaspokoi wszystkich trosk i zachcianek żadnego narodu na świecie, nie ma żadnego narodu w pełni wolnego, bo taki naród od razu musiałby przeciwstawić się całemu światu. Nowy Porządek Świata panuje już teraz w tej chwili i jeśli ktoś lub jakiś kraj nie współpracuje poprzez przeróżne umowy, unie czy traktaty to kiepsko na tym wychodzi, wręcz wychodzi tragicznie.

Ludzie którzy dostają się na wysokie stanowiska, tym samym głupieją, człowiek mający władzę nad innym człowiekiem staje się swoistym "nadczłowiekiem", wykonuje to co mu zleci globalna elita a nie to co by chciał naród, dzięki temu otrzymuje pochwały od banku światowego czy nagrody Nobla, zresztą przez ludzi uznane za niesłusznie przyznane.

Polityk taki ma poczucie że jak jest już na szczycie to "może wszystko" jednym kiwnięciem palca może rozkazać okraść naród dusząc ich jeszcze większymi podatkami, choć już oddają większą część którą zarabiają, będzie dalej zgnębić lud stojący poniżej jego bo mu się to będzie podobało, on sam będzie się czuł wspaniale mając wszystko koło siebie i niczego mu nie brakując, taki wysoko postawiony bogacz NIGDY nie zrozumie biedaka więc nie będzie dbał o jego potrzeby. Będzie raczej służył na rzecz budowy własnego wizerunku przy podobając się zachodnim sąsiadom lub wykonując wolę światowych banków czy firm farmaceutycznych - wszystko oparte jedynie o pieniądz i władzę na drugim człowiekiem ale jeśli chciałby coś zrobić dobrego dla swojego kraju mógłby skończyć źle np. zostanie wyśmiany przez media lub "popełni samobójstwo" albo zginie w innym wypadku.

Nienawiść do Boga oraz do bliźniego, to szatański plan, wprowadzany przez kilka tysiącleci w życie przez kontrolowane przez niego elity rządowe.

Szatan już dawno temu nawet obiecywał Jezusowi oddać władzę nad światem za jeden pokłon jemu „Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł do Niego: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon”. To przecież tak niewiele – cóż to jest, jeden ukłon a jaki zysk – od razu odpadną ci wszelkie zmartwienia związane z materialną stroną działalności, żadnych kłopotów, wszak pieniędzy będziesz miał dosyć. "Na to odrzekł mu Jezus: Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz”.

Dziś elita rządząca pokłoniła się szatanowi i dostają niezłe posadki jako rządząca elita tym światem, która wprowadza zabójcze podatki, zabójcze prawo, różnej maści zboczone propagandy i nauki pod postacią edukacji seksualnej a potem kliniki aborcyjne zbijają kupę kasy na biednych i wykorzystanych ludziach.

Zwalcza się wszelkie zasady chrześcijańskie oraz neguje istnienie Boga. Trwa promocja ateizmu, ewolucji i teorii wielkiego wybuchu:
http://www.proroctwa.com/wiara-w-cudowna-kropke.htm

Zwalcza się małżeństwo - fundament istnienia rodzaju ludzkiego.
Zwalcza się ludzi przedsiębiorczych, wystarczy porzypomnieć sobie wiele wiele spraw z telewizji opisanych, np zrozpaczony i załamany biznesmen który zrobił aferę na jednej z komisji gdzie krzyczał że nie ma pieniędzy dla pracowników, nie ma pieniędzy żeby włożyć co do gara dzieciom, bo mu państwo nie zapłaciło. Masa ludzi wykorzystanych przez Euro 2012 - którym państwo nie płaci wypłat.
Ogrom dramatycznych historii opisanych w takich programach TV jak Sprawa dla reportera TVP , Blisko ludzi TTV, Państwo w Państwie POLSAT.

Jesteśmy ofiarami masowego zatruwania żywności, gleby, powietrza i wody przez wielki biznes. - np. MONSANTO - sprawa opisana już przez Uwaga TVN


W jaki sposób jesteśmy wyniszczani? Jakie czekają nas etapy?
1. Poprzez trucizny w pokarmach, wodzie, powietrzu i szczepieniach.
2. Poprzez sztucznie wytworzone zarazy i pandemie wirusowe.
3. Wojny i konflikty światowe, wojny religijne.
4. Poprzez totalną kontrolę żywności.
5. Poprzez eliminację wszelkich naturalnych metod leczenia.
6. Poprzez kontrolę urodzeń, aborcji.
7. Poprzez zniechęcanie do zakładania rodzin.
8. Poprzez reklamowanie wszelkich zboczeń.
9. Poprzez masę narkotyków, dopalaczy, używek, tytoniu sprzedawanych za aprobatą rządów naszemu potomstwu.
10. Poprzez nadludzką pracę, która uniemożliwia nam przemyślenie naszej sytuacji.
11. Poprzez lichwę, która zbiera obfite żniwo rujnując najbogatsze państwa, jak USA.


Wszystko po to aby tylko ludzi powykańczać i zając sprawami nieistotnymi, zająć wieczną udręką i walką o swoje zdrowie i problemy finansowe a tymczasem trwa walka o nasze życie, o naszą duszę, życie albo tu w przepychu, ekstremalnie i szybko ale krótko albo życie nędznika - bo tak wygląda życie uczciwego człowieka, ale on sam nie poczuje się wcale biedny pokładając nadzieję w Bogu - taki człowiek choć na tym świecie nic nie wielkiego nie osiągnie prócz samych udręk ale jednak otrzyma wieczne w raju na ziemi ale pod pewnymi warunkami. tymi warunkami są miłość do bliźniego, miłość do Stwórcy i dekalog.

Nie ma co pokładać nadziei w tym rządzie, w tej partii czy tamtej partii, nawet gdyby powoływała się na Boga czy wartości moralne. Człowiek sam z siebie nie wybuduje w 100% kraju i świata wolnego, bezpiecznego i z uczciwymi zasadami, nie uda się to niestety samym ludziom.

Dlatego to Bóg zaplanował dla nas rząd globalny, który Biblia nazywa Królestwem Bożym. Rząd, którego królem będzie sam Jezus Chrystus oraz jego Ojciec, politykami będą 144 tysiące wybrańców - najsprawiedliwszych ludzi spośród świata, rząd ten będzie oparty na miłości i sprawiedliwości a ludzka rodzina będzie cieszyć się życiem wiecznym w ciele tutaj na naszej odnowionej i oczyszczonej z wszelkiego zła ziemi.


Proszę mi nie mieć za złe że piszę o tym wszędzie, ale dla mnie to bardzo realna sprawa, sprawa życia i śmierci, to nie baśnie czy średniowiecze ale takie są realia i fajnie by było jakby większa ilość ludzkości w końcu przyznała rację że innego wyjścia nie ma dla świata

Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.” Jezus jest jedyną drogą do zbawienia, ponieważ On zapłacił za nasze grzechy (List św. Pawła do Rzymian 6:23).


Trzeba się podporządkować pewnym zasadom by stworzyć społeczeństwo współpracujące ze sobą pod panowaniem najsprawiedliwszego króla na ziemi jakim jest Jezus Chrystus i jego Ojciec. Tym wszechświatem kierują pewne zasady i prawa, prawa fizyki czy wzory i pierwiastki chemiczne - wszystko po to by świat się nie rozpadł w drobny mak, tam samo jest ze stworzeniami, chcąc mieć świat idealny, muszą stworzenia się podporządkować, a najważniejszą zasadą jest miłuj bliźniego swego.

PS.:
nie myślcie sobie że należę do jakiegoś wyznania czy że rozpoczął się letni sezon na sekty
ja tylko głoszę dobrą nowinę o Królestwie Bożym i nie zapraszam ani nie należę do żadnej ziemskiej religii, prócz religii jaką założył Jezus Chrystus, religii czyli społeczeństwa które jest posłuszne i wykonuje wolę swego Ojca Stworzyciela.

* Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za uwagę *
;)

Ależ Kolego, jakie to normalne, codzienne i ludzkie od wieków, nic się nie zmieniło. Tysiące lat temu wbijano Ci w Twojej jaskini w dupę maczugę, a teraz tylko są inne narzędzia, ale co się zmieniło? nic, my myślące istoty, dumnie brzmi, i tylko tyle. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez zuo » sobota, 30 cze 2012, 20:28

lag napisał(a):I bardzo dobrze. Religia jest jak penis.

Można jakąś mieć.
Można być z niej dumny.
ALE nie wyciągajcie jej w tłumie i nie machajcie wokół,
i BŁAGAM nie wkładajcie jej dzieciom do gardeł.

No i stało się, nastąpił TEN dzień. Zgadzam się z lagiem.

Trzeba za to wypić
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez ZIZ » niedziela, 1 lip 2012, 09:26

staszeks napisał(a):A mi się przypomniało, że w języku rosyjskim jest słowo TUSKNIEĆ ( тускнеть )
Kto chce sam sprawdzi.
A Polska tusknieje.

Ponoć ryba psuje się od głowy; wypadałoby tylko dodać, że Polska TUSKNIEJE w "bulu" i bez "nadzieji".
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zalogowany » środa, 11 lip 2012, 19:39

lag napisał(a):Religia jest jak penis.
Można jakąś mieć.
Można być z niej dumny.
ALE nie wyciągajcie jej w tłumie i nie machajcie wokół,
i BŁAGAM nie wkładajcie jej dzieciom do gardeł.

To jest całkiem niezła formułka dla określenia zachowania wszelkiego typu ludzi bez zaplecza moralnego, tych ludzi czy nawet rodziców, którzy sami nie zostali porządnie wychowani i nie wpojono im ważnych wartości w życiu jak uczciwość, dobroć, posłuszeństwo, pokora, nie mają więc podstawowych zasad czy "fundamentu pod budowę swojego domu" a dziś jako rodzice uczą a raczej nie uczą swoich pociech tego samego czyli wszystkiego tego co dla współżycia społecznego jest najgorsze i najszkodliwsze potem ta "zaraza" przenosi się dalej bo niewychowani rodzice nie wychowują swoich dzieci a niewychowane dzieci demoralizują swoich kolegów - kółeczko się zamyka czyli "dom się rozpada bo fundament był zgniły".

Powyższa formułka wprost idealnie pasuje to tego co się obecnie dzieje na świecie, czyli wszelaka "anty normalna propaganda" czyli inaczej mówiąc propagowanie wszystkiego tego co uchodziło za nienormalne w społeczeństwie, choćby sprzed wieku uchodziło za najgorsze cechy ludzi dziś w XXI wieku rozpowszechnia się je jako coś "fajnego". Czyli np. ze wszelkich stron namawiają cię abyś był w pewnym sensie złodziejem, zboczeńcem cudzołożnikiem, bałwochwalcą, itp. a takie wartości jak : uczciwość, dziewictwo, dobroć okazywana innym, pokora i wiele innych cech są po prostu przez społeczeństwo uznawane za staroświeckie, a ludzie są wytykani od prymitywnych osobników bądź głupców albo ludzi "bez charakteru". Ale "Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć; i to, co nie jest szlachetnie urodzone według świata i wzgardzone, i to, co nie jest, wyróżnił Bóg, by to co jest, unicestwić, tak by się żadne stworzenie nie chełpiło wobec Boga." - 1 Kor 1.27

A potem się nie dziwta ludzie że powstają takie tematy jak u was na forum w stylu:

"Dlaczego tak wiele młodych Polek zatraca się w materialiźmie? "
http://bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?id=84902

to jest efekt domina, społeczeństwo coraz bardziej się gubi bo jeden drugiego popycha do złego, czyli jak z powyższej formułki "wtyka się na siłe penis do gardeł" czyli ową "propagandę zła" a najgorzej jak robi się to właśnie dzieciom krzywdząc je na całe życie.

Zastanówcie się jeszcze raz czy warto po raz kolejny marudzić na rząd taki czy owaki, czy warto znów zakładać kolejny wątek jak ten:

Czy jesteśmy manipulowani przez polityków?
http://bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?id=84924

bo dobrze wszyscy wiemy nawet w podświadomości że to prawda, że żaden polityk na świecie nie spełni oczekiwań swoich wyborców.


Czas się zastanowić nie nad tym czy czy rzeczywiście ludzie kiedykolwiek stworzą jakikolwiek sprawiedliwy rząd na ziemi ale czy nie należy oddać władzy nad ziemią jej twórcy czyli Bogu.

Popatrzcie co Stwórca potrafi, sami o tym świadczycie na forum:

burza z gradem
http://bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?id=84911

Otórzcie sobie "okno na świat" - przejrzyjcie sobie co się na całej planecie dzieje:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trwa- ... we-swiecie
polecam witryny:
zmianynaziemi.pl
LosyZiemi.pl

Czy nie ma ogromnej mocy Stwórca tej planety?

a co może zrobić człowiek, władza, nasz Polski rząd?

tylko wieści z paru ostatnich tygodni:
"Prepaid sprzedawany tylko na dowod"
http://www.sfora.pl/Prepaid-sprzedawany ... pia-a45301
albo to:
"Policja chce strzelać do dzieci i kobiet w ciąży"
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/policj ... 68090.html
albo jeszcze to:
Trybunał Konstytucyjny rozstrzygnął o losie ogródków działkowych
http://biznes.interia.pl/nieruchomosci/ ... 20634,4206
chcą zniszczyć prywatne działeczki ze zdrową zywnością a wprowadzać GMO i inne MONSANTO? super!
"by zyło się lepiej" - prawda :D

POLITYCY wprowadzają zabójcze podatki, coraz bardziej uciśniają swój naród, trują miliony Polaków na wszelki sposób - przez sól drogową, zatrutą żywność, GMO, zabójcze podatki i wszelakie ustawy sejmowe godzące w naród typu ACTA itp., by Polacy coraz bardziej żyli w stresie i niepewności o przyszłość czy swoje emerytury by nie wychodzili na ulice protestować bo pałują, jakby dziś jeszcze mało miała praw policja, straż miejska czy antyterroryści którzy wpadają do mieszkań uczciwych obywateli i wybijają im zęby:
http://www.sfora.pl/Antyterrorysci-pomy ... oby-a41688
a potem jakby nigdy nic przepraszają i wypłacają "śmierdzące pieniążki" ale krzywda zostaje na całe życie.

Naprawdę zastanówcie się czy chcielibyście żyć nadal w takim kraju, na takim świecie gdzie głupia grupka polityków decyduje o waszym życiu, o życiu milionów, miliardów ludzi, gdzie panuje wariacki kapitalizm i "rządy BANKsterskie" - i od tego tylko zależy jaka będzie wasza przyszłość, w świecie gdzie najbogatsi ludzie będą wami sterowali jak marionetkami, robią sobie z nami co chcą, czy może chcielibyście najsprawiedliwszego rządu jaki kiedykolwiek panował na ziemi i sprawiedliwości dla każdego człowieka?

Serdecznie polecam obejrzeć:
Ewangelia - Dobra Nowina o Królestwie Bożym
http://www.youtube.com/watch?v=xQph8_Xgiko&feature=plcp

a dla bardziej zaciekawionych tematem, polecam:
www.odkryjradio.pl

Naprawdę warto, gwarantuję że lepszy to będzie wybór niż po raz kolejny narzekać na ceny paliw czy na to jak okrada bądź manipuluje nami i coraz bardzie ciemięży nas Polski rząd.


Zostańcie obywatelami pod panowaniem Królestwa Bożego.
Serdecznie pozdrawiam. :)
zalogowany
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 11 lip 2012, 19:20

Postprzez Del_Rey » środa, 11 lip 2012, 19:45

Zapomniałeś hasła, ze zakładasz nowego uzytkownika?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości