Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KRYTYKA RZĄDU

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez anon » środa, 11 lip 2012, 19:47

Myślę, że chodzi bardziej o to, że religia nie jest obowiązkowa i nie każdy wierzący ma idealnie czyste sumienie, tak jak nie każdy ateista jest złym człowiekiem. Ja jestem, ale nie wszyscy tacy są. Idziemy dalej - takie formułki są prawdziwe, bo da się wychować kogoś kto będzie osobą moralną i często DUŻO bardziej tolerancyjną niż ktoś wierzący - nie narzucając mu w co ma wierzyć. Dlatego nie wkładajcie dzieciom religii do gardeł. A publiczne gadanie o tym, w co wierzycie również nie jest zbyt dobre, bo nie każdy chce tego słuchać. Powiem więcej - większość osób ma w dupie w co wierzysz.
anon
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 5 lip 2012, 13:42

Postprzez zalogowany » środa, 11 lip 2012, 22:29

anon napisał(a):Myślę, że chodzi bardziej o to, że religia nie jest obowiązkowa i nie każdy wierzący ma idealnie czyste sumienie

Jako że to temat o polityce nie chciałbym zbaczać zupełnie z tematu i przez do dostać jakieś ostrzeżenie od moderatora, więc jeszcze w tym jednym poście napiszę tak:

Może wielu z was ma obrzydzenie do religii jako takiej, bo spotkaliście się w życiu tylko z katolicyzmem, księżmi pedofilami , walką o krzyż na placu w Warszawie, czy wciskanie na siłę argumentów w jedyną słuszną religię na świecie, walką oto by krzyże wszędzie wisiały a pomniki Chrystusowe wszędzie stały i aby przywódcy religijni tylko z politykami współpracowali ale powiem wam że nie przyrównujcie tego do prawdziwej wiary w Boga, bo ta wygląda zupełnie inaczej a i są też inne wyznania o wiele bardziej opartych na Piśmie Świętym aniżeli na tradycjach czy krucjatach i wyprawach krzyżowych. :)

Ale to tylko stereotypy, zrozumcie że wierzący to nie to samo co nie popełniający błędów, jak ktoś jest wierzący nie oznacza że jest od razu święty aniołek, wy ateiści tak bardzo lubicie to wytykać że ludzie wierzący to powinni dawać przykład a tymczasem ktoś mądrzejszy czyli Stwórca już dawno o tym mówił, Jezus Chrystus także że zbawienie jest oferowane DLA KAŻDEGO! że zbawienie odnaleźć można w Osobie, a nie w religii! Czy to przyznasz, czy nie, wszyscy jesteśmy grzesznikami odseparowanymi od Boga górą grzechów. „Gdyż wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały Bożej.” (List do Rzymian 3:23) Nie można tego ominąć – nasz grzech nas zabija! „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć.” (List do Rzymian 6:23) Ale teraz czas na dobrą wiadomość- „Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł.” (List do Rzymian 6:23) Czy jesteś w stanie to zrozumieć? Jezus umarł za ciebie, nie dlatego, że byłeś dobrą osobą, ale ponieważ byłeś grzesznikiem, który by zginął bez interwencji Jezusa!

Macie wszyscy rozumy, więc zacznijcie poszukiwać wiedzy i wiadomości, jeśli będziecie chcieli pojąć podstawową prawdę jaką jest to że nasza ziemia oraz wszechświat ma Stwórcę a nie powstało to "wszystko z niczego" to już jesteście na dobrym kroku do poznania pewnych spraw.

Obejrzyjcie sobie ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=SHWH8lseaxA
a potem posłuchajcie tej audycji:
Złe wieści dla tego świata.wma

Jeśli nie obejrzycie tego filmu i nie wysłuchacie tej audycji do końca sami sobie zaszkodzicie a jeśli już obejrzycie i wysłuchacie czy nadal możecie być obojętnymi?


anon napisał(a):publiczne gadanie o tym, w co wierzycie również nie jest zbyt dobre, bo nie każdy chce tego słuchać

Może ty nie chcesz tego słuchać, może użytkownik lag, który napisał ten skrót myślowy o penisie również nie chce ani czytać ani słyszeć ani zrozumieć, ale bądź pewny że inni jednak poszukują, poszukują odpowiedzi na swoje pytania, poszukują rozwiązania swoich problemów i zapewniam że jest być może choć jeden czytelnik który to czyta i zastanawia się że coś jest na rzeczy i szuka dalej odpowiedzi na swoje pytania dlaczego jest tak na świecie a nie inaczej i co będzie dalej, ateiści być może dziś się nie martwią , żyją dniem dzisiejszym a jutro znów będą narzekali na wszystko ale gdy przyjdą gorsze czasy które ich dotkną boleśnie co wtedy zrobią do kogo zawołają o pomoc?

Serdecznie pozdrawiam.
:)
zalogowany
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 11 lip 2012, 19:20

Postprzez anon » czwartek, 12 lip 2012, 00:35

To jest po prostu religijny spam. Spam - niechciana wiadomość. Wierz mi, w dzisiejszych czasach jak ktoś potrzebuje informacji na jakiś temat to znajdzie sobie albo odpowiedź w internecie, albo ludzi którzy mogą mu odpowiedzieć i pomóc. Nic na siłę. Nie spamuj religią.
Sorry, nie będę oglądał półtora godzinnego filmu tylko po to, by odpisać, że naprawdę mam to w dupie. Gorsze czasy dla mnie już przyszły. Byłem na samym dnie, przeżyłem piekło i cierpienie jakiego nie doświadczyło mnóstwo ludzi. Nie zawołałem nikogo na pomoc, bo nie dało się nic zrobić. Wybacz, nawet w sytuacji nie starałem się wyimaginować sobie przyjaciela. Serio, musisz po prostu pogodzić się z tym, że niektórzy nie będą szukali pomocy w religii czy wierze. Wiesz dlaczego? Bo jeśli bóg istnieje i pozwala na to co dzieje się na tym świecie to jest ostatnim pier**lonym sadystą. A z tego co wiem, to raczej nie tak postrzegają wierzący boga.
Ostatnio edytowano czwartek, 12 lip 2012, 00:37 przez anon, łącznie edytowano 1 raz
anon
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 5 lip 2012, 13:42

Postprzez zalogowany » czwartek, 12 lip 2012, 11:48

anon napisał(a):Sorry, nie będę oglądał półtora godzinnego filmu tylko po to, by odpisać, że naprawdę mam to w dupie.

Zignorowanie tego wszystkiego co ukazano w filmie - wszystkich cudów świata jest najrościej mówiąc krzywdą wyrządzoną samemu sobie.
:(

anon napisał(a):To jest po prostu religijny spam. Wierz mi, w dzisiejszych czasach jak ktoś potrzebuje informacji na jakiś temat to znajdzie sobie albo odpowiedź w internecie, albo ludzi którzy mogą mu odpowiedzieć i pomóc. Nic na siłę.

Nic na siłę to prawda! Problem jest taki że w internecie i nie tylko jest ogrom fałszywych informacji i nie każdy trafi akurat na te prawdziwe. A dochodzi jeszcze do tego ogromna cenzura, jeśli nie wiesz to podpowiem że takie posty jak te prędko znikają z internetu a ludzie często nie mają czasu na szukanie informacji albo szukają tam gdzie nie trzeba, zadają mnóstwo pytań na które nie znajdują odpowiedzi. Sądzę że wątek o naszej polskiej polityce jest wyśmienity do wyjaśnienia dlaczego jest tak źle i czy da się to zmienić.

anon napisał(a):Serio, musisz po prostu pogodzić się z tym, że niektórzy nie będą szukali pomocy w religii czy wierze. Wiesz dlaczego? Bo jeśli bóg istnieje i pozwala na to co dzieje się na tym świecie to jest ostatnim pier**lonym sadystą. A z tego co wiem, to raczej nie tak postrzegają wierzący boga.

Ale ja dobrze to rozumiem, że spośród 100 czytelników tego forum, być może tylko parę osób lub choć 1 osoba przyzna rację tym tekstom - a to już wiele. Wolna wola dana nam od Boga, nie każdy MUSI szukać ratunku dla siebie więc nie każdy musi też czytać moich wypowiedzi tak jak do telewizora jest pilot gdzie przełączamy na inny kanał tak samo do komputera jest myszka i klawiatura i klikamy na inną stronę :D po co się wysilać i polemizować w nieskończoność wiedząc że i tak się racji nie ma.

Oskarżyciele Boga zarzucają Mu niesprawiedliwość, mściwość, nieludzkie traktowanie, krwawe rzezie, czystki etniczne i ludobójstwo. Ale zapomnieli że On jest Stwórcą Wszechświata, Ziemi i człowieka. Jest Dawcą życia, Prawa i moralności. Bóg jest sprawcą wszystkiego. Żyjemy tylko dlatego, że On tego zechciał. Jedynie Bóg – Dawca życia posiada moralne prawo, aby owo życie odebrać.

Wszechświat jest tak wspaniale skonstruowany przez Boga, ponieważ panują w nim najrozmaitsze prawa. Prawa termodynamiki, fizyki, chemii, i wiele innych. Owe prawa są gwarancją porządku we wszechświecie. Prawa są podstawą wszystkiego, co istnieje. Także Prawo Boże jest dane człowiekowi przez samego Boga z tego samego powodu – regulacji stosunków między Bogiem a człowiekiem oraz regulowania stosunków międzyludzkich. Prawo jest podstawą istnienia cywilizacji. Właśnie widać efekty łamania tego prawa, cały świat zbliża się ku nieuchronnej destrukcji! Unicestwienie istot szkodzących innym jest Bożą troską o trwałe szczęście dla Jego posłusznych stworzeń. Raj na ziemi bez przestrzegania pewnych praw nie byłby nigdy rajem!

Bóg celowo pozwala na rządy zła na ziemi, celowo jest tutaj ukazywane Wam całe zło tego świata, wszystkim myślącym stworzeniom by w końcu przejrzały na oczy iż celem tego wszystkiego jest ukazanie do jakich skutków prowadzi nieposłuszeństwo wobec Boga i wylewanie zła jednych na drugich i by w końcu docenili jakie płynie dobro dla ludzkości Mu posłusznej. Bóg o wiele bardziej wynagradza posłuszeństwo!

Kto stworzył zło na ziemi? Bóg czy ludzie, którzy stali się samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, bo nie usłuchali rad Stworzyciela?

Ja rozumiem że ludzie chcieliby grzeszyć bez umiaru i aby nawet największy zbrodniarz miał prawo do życia i tak sobie to tłumaczą że Bóg jest zły bo chce przerwać ich niemoralne życie, które szkodzi innym ludziom. Ale pokażcie choć jeden przykład niesprawiedliwie osądzonego przez Boga człowieka, wszyscy którzy ponieśli śmierć [nawet z rąk sług Boga] są to ludzie którzy popełnili ogromne zbrodnie i sprzeciwili się prawu to nie było łamanie przykazania “nie zabijaj” bo to prawo stosuje się np do “zabójstwa niesprawiedliwego”. Czy Bóg jest zły bo każe czarownicę spalić?, ale nikt nie rozważa nad tym co ta czarownica chce złego zrobić np. swemu dziecku itp. czyli kto ma prawo do życia ta zła kobieta a krzywdzone przez nią istoty nie?

Czy plan ustanowienia już wkrótce Królestwa Bożego i raju dla ludzkości to okrucieństwo Boga czy też Jego niezwykłe miłosierdzie wobec ludzi?

"I nie będzie już smutku i łez bo dawny świat przeminął"



Zobaczcie jak dzisiaj to właśnie kiepskie prawa ludzkie wprowadza rząd nie tylko polski {ślepa temida} są efektem że jest taki bałagan na świeci a zbrodniarze się śmieją dostając śmieszne kary lub kary w zawieszeniu, u Boga za złamanie prawa jest po prostu śmierć aby takiego człowieka odizolować od społeczeństwa aby nie gorszył innych i nie pociągał innych również do popełniania złych czynów.



anon napisał(a):Gorsze czasy dla mnie już przyszły. Byłem na samym dnie, przeżyłem piekło i cierpienie jakiego nie doświadczyło mnóstwo ludzi. Nie zawołałem nikogo na pomoc, bo nie dało się nic zrobić. Wybacz, nawet w sytuacji nie starałem się wyimaginować sobie przyjaciela. Serio, musisz po prostu pogodzić się z tym, że niektórzy nie będą szukali pomocy w religii czy wierze.

Nie tylko Ty jesteś na tym świecie i nie tylko Ty masz lub miałeś poważne problemy inni też je mają i warto o tym pamiętać, pamiętać o innych ludziach, którzy byli nawet na krawędzi życia i śmierci, więc jeśli ty nie chcesz skorzystać pozwól na to by inni mieli jakąś nadzieję na pomoc i pocieszenie.

Bóg jest na tyle miłosierny dał Nam wszystkim wolną wolę, mamy wybór albo żyjemy jak chcemy ale zaledwie 100 lat w tym obecnym bałaganie, cierpieniu i niesprawiedliwości albo wysłuchają swojego Stwórcę i dostaną szansę na przedłużenie swego życia tutaj w przyszłości na odnowionej ziemi!

A jeśli Boga nie ma, proste pytanie? to co było zanim wszechświat powstał? i co będzie jak zniknie? Zna ktoś odpowiedź? Po za teoriami o wielkim wybuchu z niczego nie znamy żadnej innej odpowiedzi natomiast biblia konkretnie wyjaśnia:

“Jam jest alfa i Omega, początek i koniec”

anon napisał(a):To jest po prostu religijny spam.

Co miałem do przekazania już przekazałem przesyłam życzenia szczególnie Tobie anon byś kiedyś w życiu sam doszedł do pojęcia pewnych spraw a zatem dziękuję za uwagę i wyrozumiałość i serdecznie pozdrawiam
;)
zalogowany
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 11 lip 2012, 19:20

Postprzez anon » czwartek, 12 lip 2012, 14:47

A jeśli Boga nie ma, proste pytanie? to co było zanim wszechświat powstał? i co będzie jak zniknie? Zna ktoś odpowiedź? Po za teoriami o wielkim wybuchu z niczego nie znamy żadnej innej odpowiedzi natomiast biblia konkretnie wyjaśnia

Nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Równie dobrze mogę twierdzić, że przed wszechświatem i po wszechświecie był wielki talerz spaghetti. Jest na to tyle samo dowodów co na istnienie boga -dlatego jest to kwestia wiary, a nie faktów.

Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 12 lip 2012, 16:49 przez anon, łącznie edytowano 1 raz
anon
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 5 lip 2012, 13:42

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 13 lip 2012, 12:00

haha lagu masz u mnie piwo! Z pan zalogowany... no cóż nie pierwszy i nie ostatni religijny frustrat, tylko czego swoje wywody o istnieniu/nieistnieniu bozi wylewa w temacie czysto politycznym??? GiePciu - załóż mu przedziałkę: "religie i inne sprawy intymne", niechże sie chłopaczyna tam wywnętrza.
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Postprzez Tommy_ » piątek, 13 lip 2012, 12:17

Ja tam się na religii specjalnie nie znam ale jakoś mam takie swoje wewnętrzne przekonanie, że jeśli wszystko co za życia robię jest w moim odczuciu na swój sposób dobre to i po śmierci jakoś to będzie.

A jak już tak sobie można pojeździć po rządzie za niesprawiedliwości świata to też się przyłączę.

Ekhm...

Oddajcie mi Dragon Balla na TVN7, batoniki Kuku-Ruku i Kapitana Planetę wy leniwe łajzy i złodzieje!

Dziękuję :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Tommy_
użytkownik
 
Posty: 200
Na forum od: 12 lip 2012, 11:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zalogowany » piątek, 13 lip 2012, 14:56

anon napisał(a):Równie dobrze mogę twierdzić, że przed wszechświatem i po wszechświecie był wielki talerz spaghetti. Jest na to tyle samo dowodów co na istnienie boga -dlatego jest to kwestia wiary, a nie faktów.

Eh anon, ty niesforny :D trzeba było od razu się przestawić jako zbanowany lag, pakujesz się w same problemy z tymi swoimi wulgaryzmami i brakiem kultury czy daleko tak zajdziesz? a słuchać i czytać innych nie chcesz :D

Dla mnie wystarczy to jako dowód :
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewt ... p?id=84961

Lapa_Christi napisał(a):haha lagu masz u mnie piwo! Z pan zalogowany... no cóż nie pierwszy i nie ostatni religijny frustrat,

Hmm... "ten się , śmieje kto się śmieje ostatni" :rolleyes:

Hmm, widziałem w internecie mnóstwo wulgaryzmów i aspołecznych zachowań i jakoś na ludziach to nie robiło wrażenia a ja napisałem zaledwie parę kulturalnych postów a już się mnie wyzywa od frustratów i przepędza z forum :D

Lapa_Christi napisał(a):tylko czego swoje wywody o istnieniu/nieistnieniu bozi wylewa w temacie czysto politycznym???.

A choćby dlatego żebyś miał jakiś wybór: czy chcesz dalej marudzić na ceny paliw, coraz większe podatki, użalał się nad kolejnymi klęskami żywiołowymi, czy burzą z gradem, wybierał kolejnych polityków którzy będą grali z tobą w bambuko czy może raczej żył w szczęściu i miał jakąś nadzieję na lepsze jutro :D

Lapa_Christi napisał(a):GiePciu - załóż mu przedziałkę...religie i inne sprawy intymne

Eh ta tolerancja, np. pary homoseksualne tolerujemy ale człowieka dla którego wiara w Boga i życie codzienne to jedno i to samo - są to dla niego sprawy nierozłączne już chcemy mu budować getto :D

No ale to by było na tyle, teraz sobie poczytam i poobserwuje i już wam nie zawadzam, zatem bez odbioru i serdecznie pozdrawiam.
;)
Ostatnio edytowano piątek, 13 lip 2012, 15:00 przez zalogowany, łącznie edytowano 1 raz
zalogowany
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 11 lip 2012, 19:20

Postprzez Lapa_Christi » poniedziałek, 16 lip 2012, 07:19

A widzisz... tolerancja polega na tym, że nie nikt nie kazał wykasować Twojego postu, tylko zauważono, że jesteś off topic. Gdyby tu ktos zasadził 2 megabajty tekstu o wyższości homomoseksualizmu nad heteroseksualizmem, też zostałby zbesztany. Sio na pogaduszki i tam wstawiaj teksty o czym chcesz. A jesli miałeś zamiar wywołać jakieś reakcje swoimi tekstami, to jestes troll i frustrat. :P Pozdrawiam... ohmmmmmmm
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Postprzez Filip47 » poniedziałek, 16 lip 2012, 22:21

zalogowany, wybacz ale tworzysz utwory tak długie, że trudno to przeczytać.
Widać, że kochasz swoje pisanie.

Napisz po prostu, jaką Ty reprezentujesz religię?
Odpowiedz konkretnie i bez owijania w bawełnę.
Avatar użytkownika
Filip47
użytkownik
 
Posty: 126
Na forum od: 4 sie 2010, 23:59

Postprzez SP&C » sobota, 24 lis 2012, 16:11

No to łapmy się za kieszenie kierowcy
http://biznes.onet.pl/radarowy-bat-na-k ... rasa-detal

a tutaj dla przypomnienia idol wielu
http://www.youtube.com/watch?v=KckjYVki0-s
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Santos » niedziela, 25 lis 2012, 14:55

Dawno rządzący i decydenci powinni zabrać się za buraków kierowców w kraju.To co się wyrabia u nas na drogach to skandal,grzech i bandytyzm.Ciekawe że na zachodzie nasi jakoś potrafią jeździć zgodnie z przepisami i kulturą.Powód jest jeden wiedzą że muszą dobrze łapać się za kieszeń jak coś przewinią.
SP&C jakoś wena do pisania i krytykowania wszystkich i wszystkiego zgasła u ciebie.Pewnie starość,brak argumentów albo ciemne okulary opadły.
Pamiętaj że nawróconych przyjmują do SLD i ew PO.Do SLD ewentualnie mogę być twoim wprowadzającym.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez Del_Rey » niedziela, 25 lis 2012, 15:34

SP&C napisał(a):No to łapmy się za kieszenie kierowcy
http://biznes.onet.pl/radarowy-bat-na-k ... rasa-detal

Znaczy , to zle?Czy dobrze, bo nie wiem.
Jezdzij w miare przepisowo, to sie nie musisz przejmować.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez ZIZ » niedziela, 25 lis 2012, 17:52

Santos napisał(a):Dawno rządzący i decydenci powinni zabrać się za buraków kierowców w kraju.To co się wyrabia u nas na drogach to skandal,grzech i bandytyzm.Ciekawe że na zachodzie nasi jakoś potrafią jeździć zgodnie z przepisami i kulturą.Powód jest jeden wiedzą że muszą dobrze łapać się za kieszeń jak coś przewinią.
SP&C jakoś wena do pisania i krytykowania wszystkich i wszystkiego zgasła u ciebie.Pewnie starość,brak argumentów albo ciemne okulary opadły.
Pamiętaj że nawróconych przyjmują do SLD i ew PO.Do SLD ewentualnie mogę być twoim wprowadzającym.

Do lsd to zaproś sobie kogoś rozrywkowego, oczywiście jak już coś większego skonstruuje.

Dwie natchnione posłanki z PO chcą zlikwidować "zieloną strzałkę". Może raczej zajęły by się nakazem stosowania urządzeń głośnomówiącech i obowiązkowym wyposażeniem w nie wszystkich pojazdów. Jeżdżacy zygzakiem lub nierównym tempem kierowcy z komórką przy uchu to już plaga.
Jak słyszę takie pomysły jak ze strzałką z ust tych pań to byłbym za likwidacją wszystkich wewnętrznych lusterek w pojazdach będących własnością kobiet.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez SP&C » niedziela, 25 lis 2012, 19:47

Santos napisał(a):Dawno rządzący i decydenci powinni zabrać się za buraków kierowców w kraju.To co się wyrabia u nas na drogach to skandal,grzech i bandytyzm.Ciekawe że na zachodzie nasi jakoś potrafią jeździć zgodnie z przepisami i kulturą.Powód jest jeden wiedzą że muszą dobrze łapać się za kieszeń jak coś przewinią.
SP&C jakoś wena do pisania i krytykowania wszystkich i wszystkiego zgasła u ciebie.Pewnie starość,brak argumentów albo ciemne okulary opadły.
Pamiętaj że nawróconych przyjmują do SLD i ew PO.Do SLD ewentualnie mogę być twoim wprowadzającym.

Zgodzę się, że buractwa u nas mnóstwo, nie tylko na drogach ;) Jestem wzruszony Twoją troską o mnie, póki co, trzymam się nieźle.
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości