Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dzień Gniewu Bielsko-Biała 21.03.2012 !

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Nenar » środa, 21 mar 2012, 15:59

jakoś nie wydaje mi się, żeby ONRowi udało się popłynąć na jakiejkolwiek fali społecznej.

Korwinowcy za to podejrzewają PiS
Avatar użytkownika
Nenar
użytkownik
 
Posty: 454
Na forum od: 21 mar 2008, 14:26

Postprzez Grego » środa, 21 mar 2012, 16:32

Jeżeli nie ma żadnej sensownej partii, to tym bardziej znak że trzeba obalić cały system. :/
Być może system parlamentarno-gabinetowy w Polsce nie jest właściwy. Czas na system prezydencki, albo powrót do monarchii.
Ostatnio edytowano środa, 21 mar 2012, 16:33 przez Grego, łącznie edytowano 1 raz
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Postprzez Pyramide » środa, 21 mar 2012, 19:12

Ale były "tłumy" w Bielsku. A w Warszawie ok ??? osób, w Katowicach aż ??. Zna ktoś cyfry?

20.10 wg Polsat:???=ok 250 osób a ?? ok30-35 osób.
Ostatnio edytowano środa, 21 mar 2012, 20:14 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez ZIZ » środa, 21 mar 2012, 20:58

Pyramide napisał(a):Ale były "tłumy" w Bielsku. A w Warszawie ok ??? osób, w Katowicach aż ??. Zna ktoś cyfry?

20.10 wg Polsat:???=ok 250 osób a ?? ok30-35 osób.

No to w Bielsku-Białej ok. ?? było bliżej ok.???, czyli może więcej niż setka; łącznie z zaskoczonymi gapiami. Czyli ogólnie jest super hiperowo, niech nam jaśnieje Słońce Peru.
Poszło niestety słoneczko z dymem, zawinięte w gwiażdzisty sztandar eurokouchozu.

Lecz nawet przy takiej demonstracji uczestnicy zdążyli poprztykać się pomiędzy sobą o kwestie legalu trawki.
Ostatnio edytowano środa, 21 mar 2012, 21:00 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez SP&C » środa, 21 mar 2012, 21:05

Pyramide napisał(a):Zna ktoś cyfry?

Ja znam, alfabet również.



ZIZ napisał(a):Czyli ogólnie jest super hiperowo, niech nam jaśnieje Słońce Peru

Nie żyje!Niech żyje! I niech nam jaśnieje!
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez tren_d » środa, 21 mar 2012, 22:35

Pyramide napisał(a):SP&C klakierze JK a gdzie TAK dla radia M /TV T/ na platformie?/uważasz ze tego nie przemycą w proteście/ gdzie NIE dla pazerności kk.Z p.4 zgadzam się oraz z p.5 ale pod warunkiem NIE dla JK.Ale TAK dla PiS pod innym młodym /nie nawiedzonym/ kierownictwem.

nie dla Twojej obłudy, cynizmu i szyderstwa
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez zuo » środa, 21 mar 2012, 22:55

SP&C napisał(a):Nie jestem niczyim klakierem, to po pierwsze. Po drugie nie interesuje mnie z czym się zgadzasz, a z czym nie, to Twoje "różowe"(mam na myśli zabarwienie polityczne) życie i przekonania.

Wole rózowe niz brunatne.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez zuo » środa, 21 mar 2012, 22:56

tren_d napisał(a):
Pyramide napisał(a):SP&C klakierze JK a gdzie TAK dla radia M /TV T/ na platformie?/uważasz ze tego nie przemycą w proteście/ gdzie NIE dla pazerności kk.Z p.4 zgadzam się oraz z p.5 ale pod warunkiem NIE dla JK.Ale TAK dla PiS pod innym młodym /nie nawiedzonym/ kierownictwem.

nie dla Twojej obłudy, cynizmu i szyderstwa

Hmm, nie dla Twojego zaslepienia.

A poza tym to chyba caly watek do polityki?
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Pyramide » czwartek, 22 mar 2012, 09:31

tren_d widziałeś /jak byłeś/ tam "starszych facetów,prawdziwych jak wino z symbolami cynizmu-stringach"?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez tom.tom » czwartek, 22 mar 2012, 10:02

do d... są takie protesty. Żeby protest miał wogóle sens, musi byc konkretnie skierowany przeciwko czemuś. Tak jak ostatnio ACTA - powszechne ruszenie na ulicach, stronach internetowych konkretnie w celu odrzucenia ACTA.

A protest pod tytułem "Jesteśmy wkurw... na wszystko" nic nie wnosi. To takie narzekanie starej baby na wszystko i wszystkich. Świetnie że protestujący żądają zmiany w ZUS, zmiany w oświacie, zmiany rządu, wogóle zmiany wszystkiego. To prawie tak, jak szanowny Pan Konon na Jutjubie :)

Ludzie, bądźmy realistami. Obecnie możemy wybrac dowolny rząd - efekt bedzie ten sam. Jest taka kupa problemów na wszelkich płaszczyznach życia w Polsce, że żaden rząd nie poradzi sobie ot tak z nimi wszystkimi na raz. Narzekanie nic nie da.

Dlatego tylko garstka ludzi widzi sens w wychodzeniu na ulicę "w imie walki ze wszystkim dziadostwem na raz".

Poprosiłbym organizatorów protestu o napisanie, kto według nich powinien rządzić krajem i skad wziąść pieniadze na wyprowadzenie problemów, przeciwko którym protestują. To że kilku posłów i prezesów nie dostanie premii, albo to że ZUS nie wybuduje kolejnego pieknego budynku - nic a nic nie zmieni. W skali wydatków w kraju to ziarnko piasku na pustyni. Na zmiany potrzeba z grubsza licząc 50 - 60 lat. Nasze pokolenie nie doczeka Polski żyjacej na poziomie krajów zachodniej Europy. Cieszcie się ludzie, że nie ma wojny, że macie co jeść, że żyjemy w jako tako wolnym kraju.
tom.tom
użytkownik
 
Posty: 302
Na forum od: 24 lut 2011, 22:17

Postprzez SP&C » czwartek, 22 mar 2012, 11:42

zuo napisał(a):Wole rózowe niz brunatne.

W jakim celu zdradzasz swoje bieliźniane preferencje?
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez GeN » czwartek, 22 mar 2012, 12:11

Bo dziewczyny lubią brąz? :D
Ostatnio edytowano czwartek, 22 mar 2012, 12:11 przez GeN, łącznie edytowano 1 raz
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości