Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Korwin Mikke w BB

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Grego » sobota, 24 mar 2012, 13:01

24-03-2012 godz. 17.30 ul. Dworkowa 5, ośrodek szkoleniowy "SOLVER"
Jeśli ktoś ma ochotę posłuchać jednego z nielicznych polityków o poglądach opartych na jakiejkolwiek logice to jest okazja. :D
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Postprzez zbożowy » sobota, 24 mar 2012, 13:08

JKM i logika? O tak, to będzie zabawne.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez ZIZ » sobota, 24 mar 2012, 13:24

Tym razem chyba odpuszczę; wklejam mój wpis pod artykułem z portalu bo tam liczę sie z możliwością usunięcia go (jak zwykle :P )

ZIZ [2012-03-24 01:20]
Tak tylko, jak ktoś przydymi troszkę na Donaldu Tusku albo Hrabio Komuchowski, to już moher, oszołom, fan Jara. To nic, że droższe paliwo, ważne że rządzi PO; wzrost berobocia to pestka - ważne, że Jara do koryta nie dopuścimy, pracować trzeba do 67 lat bo świeci nam nieustannie Słońce Peru. Na spotkaniu z JKM-em, przed wyborami do Sejmu, było jakies 10 osób w tym RN tego portalu i paru gostków na piwie grających na jednorękim bandycie. W Barze pod Gwiazdą na ul. Matejki. Będąc od lat nastawiony pozytywnie do poglądów JKM-a, zarzucam mu kompletny brak profesjonalizmu przy organizacji wyborów; totalna porażka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości