Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jarosław Kaczyński - polski mąż stanu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Pyramide » środa, 30 maja 2012, 10:47

ZIZ twój głos może okazać się niezbędny w duchowym wsparciu "polskiego męża stanu".
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rz-telew ... omosc.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Alinoe » czwartek, 31 maja 2012, 10:00

to jego kot to suczka była ?? ale skoro tak to chyba wdowiec stanu ... :lol:
Ostatnio edytowano czwartek, 31 maja 2012, 10:00 przez Alinoe, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » czwartek, 31 maja 2012, 10:15

Uchowajmy Chorwacje przed UE.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Pyramide » piątek, 1 cze 2012, 13:17

Nie wiem czy Onet też z opcji niemieckiej ale komentarze pod artykułem porażają co "ciemny lud" myśli o polskim mężu stanu jak w tytule.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komorows ... .html#mark.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Santos » wtorek, 5 cze 2012, 14:17

http://obserwator.natemat.pl/17441,a2-p ... we-asfaltu
I co będzie p.Jarosław zbaw nas teraz krytykował?
Może porówna ilość oddanych dróg za swojej kadencji i teraz?
Podpowiadam że przed Warszawą na 12 km po lewej stronie jest studzienka nie "oblana" dokładnie asfaltem.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez Pyramide » niedziela, 10 cze 2012, 07:41

Prezes zdradzony o świcie?
http://www.fakt.pl/Kaczynski-zdradzony- ... 191,1.html
Ma rację facet.Lepiej oglądać na żywo niż w gronie "ustawionych swoich" pod fotkę.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez ZIZ » niedziela, 10 cze 2012, 14:52

@Pyramide / Zdrada to niesłychana :lol:
Temat godny powielenia w każdy brukowcu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Santos » czwartek, 14 cze 2012, 08:16

Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez Pyramide » niedziela, 17 cze 2012, 09:27

Prawda oczywista? czy nagonka na prawą partie?
Zwolennicy Radia Maryja i Telewizji Trwam uważają, że Polska nie jest krajem demokratycznym, a Lech Kaczyński zginął w wyniku spisku. Rydzyk z Kaczyńskim mową nienawiści inspirują do zamieszek. Oni pokazują kibolom wroga, którym jest Rosjanin. Wysyłają do społeczeństwa jednoznaczny sygnał: "Tylko prawdziwy Polak bije Ruskiego". Kaczyński idzie drogą podobną do Hitlera. Próbuje zawłaszczyć patriotyzm. Patriotami dla niego są tylko ci, którzy oddają mu hołd lub jego zmarłemu bratu. Widzę analogie między tym, co robi Kaczyński, a tym, co robił Hitler w latach 30-tych. Hitler też maszerował z pochodniami i stopniowo przejmował władzę, powtarzając, kto jest prawdziwym patriotą, a kto nim nie jest - powiedział w pierwszej części rozmowy z Onetem Armand Ryfiński.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 18 cze 2012, 09:18

Sorry że kolejny wpis ale ktoś musi to zrobić
Jarosław Kaczyński obchodzi dziś urodziny.Wszystkiego najlepszego i partnerki wreszcie w łóżku życzę.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Santos » czwartek, 21 cze 2012, 08:47

"płakać" się chce jak podają sondaże.Dzisiaj PiS osiągnął aż 23% poparcia.Smoleńsk,układy.hańba,zdrada,lista dziesięciu nic nie pomaga.Dyżurni na forum róbcie coś.Może dawno ZOMO przygarnąć.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez lag » czwartek, 21 cze 2012, 10:30

Z dwojga złego wole PiS, ale to tak jak wole złamanie ręki niż nogi ...
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 9 lip 2012, 06:50

Co ukrywa rodzina tego "męża stanu"
http://natemat.pl/22405,zapomniany-ojci ... zapomnieli
To że był w PZPR? chyba nie bo powinni być dumni że komuna wydala na świat takich "wielkich" prawdziwych polaków.
A ojciec co powiedział?
Ponoć Jadwiga Kaczyńska sugerowała, że nie był to jej rycerz na białym koniu. Mówiło się, że miał romans. Ponoć ciągle kłócił się z Lechem i Jarosławem. "Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami" - miał powiedzieć Rajmund Kaczyński.
Święte słowa.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 lip 2012, 13:36 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 13 sie 2012, 15:08

Sorry ze kolejny wpis ale trudno pominąć takie "złote" myśli takiego męża....

- "Przecież sam pan o nią zabiegał. Przez ostatnie dwa tygodnie, gdy tylko wychodziłem z domu, natykałem się się pod drzwiami na swojego kota i na pana/oczywiście chodzi o wiernego A. Hoffman/ - zdradza w rozmowie z Newsweekiem jeden z polityków PiS komentarz Kaczyńskiego w tej sprawie. Dodajmy, że prezes wygłosił go podczas komitetu politycznego".
http://politykier.pl/kat,1025797,wid,14 ... caid=5efaf
To było do przewidzenia że kolejny wierny dostanie kopa w dup.....
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości