Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jak to PiS i inni z tego forum przetrawi?

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Pyramide » piątek, 17 sie 2012, 11:32

Każdy Polak w każdym Rosjaninie i każdy Rosjanin w każdym Polaku powinien widzieć przyjaciela i brata." - brzmi przesłania wzywającego do pojednania obu narodów Polski i Rosji.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... nania.html
Staszek jaki jest odbiór tego w Rosji?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez ZIZ » piątek, 17 sie 2012, 12:05

@Pyramide/ Nie wiem jak to PiS przetrafi;
"Tytoniowy" patriarcha wypali fajkę pokoju :D

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/cyryl- ... 73961.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pyramide » piątek, 17 sie 2012, 12:18

ZIZ napisał(a):@Pyramide/ Nie wiem jak to PiS przetrafi;
"Tytoniowy" patriarcha wypali fajkę pokoju :D

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/cyryl- ... 73961.html

Szkoda że nasi hierarchowie nie ujawniają swojego majątku .Też było by ciekawie.Zresztą czasem widać i coś wyjdzie jak "pływają w luksusie" dzięki "swoim" owieczkom. a i tak odmawiają im czasem ostatniej posługi.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez ZIZ » piątek, 17 sie 2012, 12:52

Cyryl jak to Cyryl, wygląda jakby ten sam ale Metody się zmieniły.
Palenie papierosów jest traktowane przez Cerkiew Prawosławną jako grzech co nie przeszkodziło temu, że za 10% tych grzechów Cyryl odpowiada osobiście.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pyramide » piątek, 17 sie 2012, 12:59

ZIZ napisał(a):Cyryl jak to Cyryl, wygląda jakby ten sam ale Metody się zmieniły.
Palenie papierosów jest traktowane przez Cerkiew Prawosławną jako grzech co nie przeszkodziło temu, że za 10% tych grzechów Cyryl odpowiada osobiście.

Pedofilia też grzech? a kto odpowiada za to u nas od wieeeeeeeeeelu lat?.
Metody nie zmieniły się,ukrywanie prawdy,"delegacje" do klasztorów itd.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Faraon » piątek, 17 sie 2012, 13:06

Nie sądzę, żeby PiS miał coś do Rosjan, raczej do ich władz.
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Postprzez Pyramide » piątek, 17 sie 2012, 13:21

Faraon napisał(a):Nie sądzę, żeby PiS miał coś do Rosjan, raczej do ich władz.

Brakuje jednak komentarza "pierwszego lizusa oddelegowanego" A Hoffman
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Faraon » piątek, 17 sie 2012, 15:26

Pyramide napisał(a):
Faraon napisał(a):Nie sądzę, żeby PiS miał coś do Rosjan, raczej do ich władz.

Brakuje jednak komentarza "pierwszego lizusa oddelegowanego" A Hoffman

Chyba ma większe zmartwienia :) :

http://www.wprost.pl/ar/339871/Hofman-z ... na-domowa/
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Postprzez staszeks » piątek, 17 sie 2012, 22:22

Pyramide napisał(a):Każdy Polak w każdym Rosjaninie i każdy Rosjanin w każdym Polaku powinien widzieć przyjaciela i brata." - brzmi przesłania wzywającego do pojednania obu narodów Polski i Rosji.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... nania.html
Staszek jaki jest odbiór tego w Rosji?

Ostatnio oczy mi coś szwankują i mało gdzie zaglądam.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Pyramide » sobota, 1 wrz 2012, 18:58

"Jarosław Kaczyński premierem nie jest już od lat 5., w między czasie przegrał sześć kolejnych batalii wyborczych, nie ma czegoś takiego jak “opozycyjny premier”, w związku z tym jego przemówienie będzie wystąpieniem szefa opozycji, a nie premiera “na uchodźstwie”. Warto przypomnieć, jakie miejsce zajmuje Prawo i Sprawiedliwość w polskiej polityce. Realnie patrząc, jest to miejsce na marginesie politycznym, nawet biorąc pod uwagę, że jest to druga siła polityczna polskiego Sejmu"
http://azrael.natemat.pl/29493,puste-ka ... czynskiego
Przykre.
Ostatnio edytowano sobota, 1 wrz 2012, 19:00 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez tren_d » poniedziałek, 3 wrz 2012, 20:00

wypowiadanie się w sprawach politycznych na tym forum nie ma sensu, prezentuje ono w kwestii polityki żenująco niski poziom w porównaniu do wielu innych forów w internecie.
Zdajecie sobie z tego sprawę że prezentujecie żenująco niski poziom?

Tyle w Was "jadu" i nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości, obłudu, cynizmu i szyderstwa że jeśli nie jesteście tego świadomi to proponuję iść albo do spowiedzi albo przestać oglądać telewizję przez pół roku. Wtedy może się Wam odmieni.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 wrz 2012, 20:06 przez tren_d, łącznie edytowano 1 raz
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Faraon » wtorek, 4 wrz 2012, 09:31

Bez grama nienawiści trzeba powiedzieć, że PiS jest bardzo słabą opozycją, słabą merytorycznie i personalnie. Taka opozycja jest gwarancją kolejnych lat rządów PO. Poza tym powiedzmy dochodzi PiS do władzy i co? Zaczyna się tradycyjne okopywanie na pozycjach czyli wymiana w administracji. Następnie jakieś tam śledztwa, czystki - dobrze, czyścić trzeba zawsze. Ale co dalej? Reformy ekonomiczne? Wolne żarty. Ograniczenie deficytu? Kto w to uwierzy? Polsce potrzeba zmian ale nie w tym kierunku.
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Postprzez SP&C » wtorek, 4 wrz 2012, 19:41

tren_d napisał(a):wypowiadanie się w sprawach politycznych na tym forum nie ma sensu, prezentuje ono w kwestii polityki żenująco niski poziom w porównaniu do wielu innych forów w internecie.
Zdajecie sobie z tego sprawę że prezentujecie żenująco niski poziom?

Tyle w Was "jadu" i nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości, obłudu, cynizmu i szyderstwa że jeśli nie jesteście tego świadomi to proponuję iść albo do spowiedzi albo przestać oglądać telewizję przez pół roku. Wtedy może się Wam odmieni.

Niektórym "damom" ( oczywiście przepraszam wszystkie damy :D ) zapewne płacą za kopiowanie linków, czy blogów, które tylko opluwają kościół lub PiS. Innym wytłumaczeniem może być staropanieństwo/otyłość/odstawienie psychotropów etc. Trzeba być nieźle pi%$&tym

Faraon napisał(a):PiS jest bardzo słabą opozycją, słabą merytorycznie i personalnie. Taka opozycja jest gwarancją kolejnych lat rządów PO. Poza tym powiedzmy dochodzi PiS do władzy i co? Zaczyna się tradycyjne okopywanie na pozycjach czyli wymiana w administracji. Następnie jakieś tam śledztwa, czystki - dobrze, czyścić trzeba zawsze. Ale co dalej? Reformy ekonomiczne? Wolne żarty. Ograniczenie de ficytu? Kto w to uwierzy? Polsce potrzeba zmian ale nie w tym kierunku.

To co, wojna czy rewolucja? Wedle mnie będzie rewolucyjnie, i to już wkrótce...
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Faraon » środa, 5 wrz 2012, 09:55

SP&C napisał(a):To co, wojna czy rewolucja? Wedle mnie będzie rewolucyjnie, i to już wkrótce...

To co się władzy udało to zantagonizowanie społeczeństwa więc i z rewolucja może być krucho. Wychylą się narodowcy albo prawica to się z nich zrobi faszystów, wychyli się Solidarność to się z nich zrobi chuliganów przy raźnym wsparciu pierwszego elektryka. Moim zdaniem rewolucyjnie już jest, brakuje tylko iskry i przywódcy. Dlatego nie mam wątpliwości, że TV Trwam bardzo szybko dostanie miejsce na multipleksie - było nie było jest to najlepiej zorganizowane środowisko z doświadczeniem i zdolnością przyciągania. Wybuchowa mieszanka.
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Postprzez Santos » czwartek, 6 wrz 2012, 10:57

SP&C "mężczyzno" z tetryczały pewnie na lekach jakich wolę nie pisać i używając twoich słów na bank nieźle pi%$&ty obrażający innych zrozum wreszcie że nawoływanie do wojenek czy rewolucyjek nic nie da tak długo dopóki szef PiSu nie odejdzie w niebyt polityczny z takimi oszołomami ja ty.Sondaże mówią swoje,lud słucha i widzi nawet ten ciemny.Garstka słuchających Radio M to nie przyszłość Polski.Tu trzeba proponować konkretne realne zmiany a nie wiecznie zgłaszać wirtualne przestępstwa do prokuratury.Kościół już to zrozumiał że przy Pisie traci.Ciekawi ludzie ,mający coś do powiedzenia i zaproponowania zostali odsunięci albo wyrzuceni z Pisu.Pewne miejsce ma tylko kot czekający rano pod drzwiami i "nie omylny" prezes.Tym władzy nawet podstępem się nie dostanie.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości