Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Palikmiot

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 26 sie 2012, 11:15

ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Pyramide » niedziela, 26 sie 2012, 11:24

To jest człowiek,który też jest za a nawet przeciw.
Jeszcze trochę żeby tylko istnieć "zagości w CKM i pewnie w TzG
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Piotrek » niedziela, 26 sie 2012, 12:16

Państwo Europa, a czy kiedyś ludzkość dorośnie do państwa ŚWIAT? Ale utopia. Ludzie jednak wolą pielęgnować swoje zboczone drobne nacjonalne ułomności niż przyznać się do tego, że ludzkość to my wszyscy tacy sami niezależnie od koloru skóry, wyznania i poglądów, czy kiedyś dorośniemy do tego? , o ile w swojej głupocie wcześniej nie wymordujemy się wzajemnie, bardzo prawdopodobne.
pozdrawiam
Żeby nie było jaki to jestem oryginalny, moim guru jest Stanisław Lem, ale dla niego nasz świat istot rozumnych to WSZECHŚWIAT, który obejmuje wszystkie rasy istot żyjących we wszechświecie, ja aż tak daleko nie sięgam, i jestem może większym realistą, ale u nas teraz nawet odrobina tych marzeń nie jest możliwa, oczywiście bez obrazy moi współmieszkańcy Bielska-Białej, Polski, Europy i Ziemi i itd.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 28 sie 2012, 20:25

ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron