Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nie mogę w to uwierzyć!

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 10 wrz 2012, 14:28

A gdzie honor Pani Małgorzato? Poczekam na wyrok sądu i wtedy powiem co o tym myślę. Naprawdę nie wierzę. Niemożliwe żeby przy takich dochodach kraść tak małą kwotę, nie wierzę. Pani to zrobiła?
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/malgorza ... omosc.html
Chociaż, zdarzało się, takie drobne przekręty, przy powszechnym zaufaniu do elity Europy, niektórzy z nich, nie tylko Polacy dodali sobie do tej śmietanki odrobinkę więcej oszukując i okradając nasz wszystkich. Ale ktoś z nas, z naszego miasta - NIE WIERZĘ.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez motaboy » poniedziałek, 10 wrz 2012, 15:58

Nie sadze zeby w jej przypadku to bylo celowe dzialanie - raczej "dobrymi checiami pieklo jest wybrukowane".

Wydaje mi sie, ze chciala, a potem zapomniala, nie miala czasu a kasy jej na pewno tyle na konta splywa, ze nawet nie zauwazyla tych "drobnych".

Co zupelnie nie zmienia faktu, ze to naganne i powinna zostac przykladnie i surowo (najlepiej wlasnie finansowo) ukarana.
Avatar użytkownika
motaboy
użytkownik
 
Posty: 112
Na forum od: 7 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Cygański Las

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 10 wrz 2012, 18:06

I tu jest właśnie to rzeczywiste związanie władzy z obywatelami, mam Kolegę bardzo porządnego człowieka, nie ułożyło mu się w życiu, bezrobotny, bezradny i bezbronny inteligent ale optymista, on za tą zdefraudowaną kwotę żyje spokojnie przez cały rok. Ale ma też przyjaciół, więc nie zginie. Oglądałem taki program na BBC : milionerzy mając wyznaczony limit kosztów na utrzymanie taki jak mają normalni obywatele, mieszkają w dzielnicy biedniejszych od siebie, muszą przeżyć. Proponuję spróbować Pani Europoseł, może wtedy zauważy nawet taką drobną kwotę. Bo nie po to Was wybieraliśmy, dla wielkich celów i wielkiej kasy, ale po to żebyście dbali o nas drobnych wyborców, i nasze biedne niezauważalne przez Was wielkich maleńkie potrzeby.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 10 wrz 2012, 19:00

Skoro prokuratura wystąpiła o uchylenie immunitetu to znaczy że materiały są w miarę mocne. A swoją drogą może ta Pani trochę zejdzie na podłogę,przypomni sobie skąd pochodzi jak wyglądała wcześniej i przestanie brylować gdzie się da.Pamiętam wiele imprez i oficjalnych uroczystości w mieście gdzie spóźniała się na oficjalne otwarcie. Za to w trakcie wchodziła,zwracając wszystkich uwagę na siebie.Czasem z delikatnym ale doniosłym stukotem wysokich szpilek i bukietem kwiatów.Np "impreza" w BCKu, w sali Pod Orłem czy otwarcie olimpiady polonijnej.Może nie mam racji ale nie przypominam sobie własnych i ważnych inicjatyw tej Pani czy płomiennych wystąpień w parlamentach gdzie nas reprezentuje.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez GrzegorzD » poniedziałek, 10 wrz 2012, 21:17

ech..
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez SP&C » poniedziałek, 10 wrz 2012, 21:30

Ależ nic się nie stało! Pani eurposeł, ma pani tylu zwolenników w mieście i na forum, już zapomnieliśmy i nie wierzymy w ten stek bzdur. To zapewne chodziło o jakiegoś pisiora, przecież pani taka nieskazitelna, jak cała pani partia i pani Sawicka.
Jak wam lemingi, oblizaliście się, bo myślicie że deszcz pada? :D
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez GrzegorzD » poniedziałek, 10 wrz 2012, 21:41

Póki nie ma oficjalnych zarzutów to można tylko się zastanawiać czy tak było. Nie wierze że na taką kasę się połakomiła
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez SP&C » poniedziałek, 10 wrz 2012, 22:46

GrzegorzD napisał(a):Póki nie ma oficjalnych zarzutów to można tylko się zastanawiać czy tak było. Nie wierze że na taką kasę się połakomiła

Złodziej jest złodziejem, choćby złotówkę ukradł . Litość miałbym dla kogoś, kto jest w trudnej sytuacji (cokolwiek to znaczy), ale nie dla kogoś, kto 10tysięcy euro miesięcznie pobiera!
W tym wypadku, jedynie słuszna partia będzie miała problem, bo temat wypłynął z Brukseli i pod dywan go (jak wszystko do tej pory), będzie trudno.

A to krótko, ze strony pani łełroposłanki http://www.malgorzatahandzlik.com/index.php :
"Absolwentka Wydziału Nauk o Ziemi (kierunek: geografia) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych: administracji i zarządzania (Uniwersytet Śląski w Katowicach), dziennikarstwa (Internatinal College of Journalistics w Katowicach), ekonomiki i zarządzania firmami (Akademia konomiczna w Katowicach), prawa gospodarczego (Akademia Ekonomiczna w Krakowie) oraz integracji europejskiej (Uniwersytet Warszawski)."

Pisownia oryginalna :D

Polecam też wystąpienia pani Handzlik, na sesji PE (ale to chyba była próba, bo pusto jakby) , zwłaszcza z 14/12/2009 naprawdę warto :)
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 10 wrz 2012, 23:15

Pyramide napisał(a):...Pamiętam wiele imprez i oficjalnych uroczystości w mieście gdzie spóźniała się na oficjalne otwarcie. Za to w trakcie wchodziła,zwracając wszystkich uwagę na siebie.Czasem z delikatnym ale doniosłym stukotem wysokich szpilek i bukietem kwiatów.Np "impreza" w BCKu, w sali Pod Orłem czy otwarcie olimpiady polonijnej...

Ufff.. tak się kobieta czepia kobiety :P
I wypada przyznać rację @Pyramide! (To z mojej strony po raz pierwszy :D )

Też zauważyłem, że pani europoseł uwielbia na "imprezach" pogwiazdorzyć :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Piotrek » wtorek, 11 wrz 2012, 06:16

SP&C napisał(a):Ależ nic się nie stało! Pani eurposeł, ma pani tylu zwolenników w mieście i na forum, już zapomnieliśmy i nie wierzymy w ten stek bzdur. To zapewne chodziło o jakiegoś pisiora, przecież pani taka nieskazitelna, jak cała pani partia i pani Sawicka.
Jak wam lemingi, oblizaliście się, bo myślicie że deszcz pada? :D

Czepiasz się, to co napisałeś, co ma wspólnego z całym zdarzeniem? Nie ważne kim Pani jest, są zarzuty i sprawa będzie wyjaśniona.
Natomiast co do drobnych przekrętów europosłów, to trochę takich przypadków było: lewe diety z komisje na których już się siedziało w samolocie do domu, lewe zwroty kosztów przejazdów itd. Jak widać zawsze te parę groszy więcej przyda się.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Faraon » wtorek, 11 wrz 2012, 07:18

GrzegorzD napisał(a):Póki nie ma oficjalnych zarzutów to można tylko się zastanawiać czy tak było. Nie wierze że na taką kasę się połakomiła

Nie ma takiej kasy, na którą by się nie połakomili.
Ostatnio edytowano wtorek, 11 wrz 2012, 07:19 przez Faraon, łącznie edytowano 1 raz
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Postprzez Krzysztof » wtorek, 11 wrz 2012, 15:10

Mam nadzieję, że to omyłka rozliczeniowa. Jeżeli nie, PO pierwsze co powinno zrobić to dokładną kontrolę swoich finansów. Tam ta Pani była skarbnikiem. Oby to była ogromna i niepotrzebna omyłka w innym przypadku będzie ogromny wstyd dla nas Bielszczan, wstyd osobisty dla mnie - popierałem tą osobę.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Postprzez Cacanka » wtorek, 11 wrz 2012, 17:29

jesssu, w co ona sie ubrala na Targi Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie?...

To tak na marginesie...:)
Cacanka
użytkownik
 
Posty: 359
Na forum od: 3 gru 2009, 20:05

Postprzez Del_Rey » wtorek, 11 wrz 2012, 17:30

Tak na marginesie, :) masz fota? ;)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Cacanka » wtorek, 11 wrz 2012, 17:44

nie wiem, czy da się wstawić, spróbujemy :)

nie da sie :(

ale pod tym linkiem znajdziesz

http://www.malgorzatahandzlik.com/compo ... catid,240/
Cacanka
użytkownik
 
Posty: 359
Na forum od: 3 gru 2009, 20:05

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron