Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

/no/ comment

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Pyramide » sobota, 27 paź 2012, 08:26

Lista wstydu Macierewicza
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-w ... omosc.html
Powinni obciążyć za te i inne błazeństwa tego "śledczego" z jego partią na czele.Ewentualnie obciążyć podobnych oszołomów.Również z tego forum.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Pyramide » piątek, 9 lis 2012, 15:47

Jak myślicie o kim mógł tak mówić Zb Brzeziński?
O tym jak szybko i mocno można podpaść prawicy przekonali się już m.in. abp Józef Michalik, generał Zbigniew Ścibor-Rylski i prof. Norman Davies, a teraz na własnej skórze przekonuje się także prof. Zbigniew Brzeziński. Po tym, gdy nazwał teorię zamachu smoleńskiego "wredną robotą paru osób cierpiących na psychologiczne trudności".
Zareagował PiS. Sprawdza się powiedzenie "uderz w stół........"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Kryspin » piątek, 9 lis 2012, 16:29

Pyramide napisał(a):Jak myślicie o kim mógł tak mówić Zb Brzeziński?
..."

O Ziziu?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pyramide » piątek, 9 lis 2012, 19:13

Następny pod krechą
"- Za sponiewieranie godności Rzeczypospolitej, za insynuacje polityczne, za niszczenie autorytetu najwyższych instytucji państwa polskiego, za przyczynianie się do utraty wiarygodności Polski w Europie Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz powinni siedzieć - mówi TOK FM prof. Kazimierz Kik, politolog i historyk. - PiS zburzy wszystkie świętości i wartości, by przeforsować interesy Jarosława Kaczyńskiego - stwierdził."
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Yuby » piątek, 9 lis 2012, 19:30

"za przyczynianie się do utraty wiarygodności Polski w Europie"

bo nie jest lizodupem merkel ani putina jak ten gnój tusk&spółka :)
Yuby
użytkownik
 
Posty: 89
Na forum od: 23 wrz 2011, 13:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Kryspin » sobota, 10 lis 2012, 17:09

Yuby napisał(a):bo nie jest lizodupem merkel ani putina jak ten gnój tusk&spółka :)

Wyszeptal obsesyjny specjalista od rektoskopii, gastroskopii i kolonoskopii. W ramach kuracji proponuje polipectomie endoskopowa, biopsje oraz drenaz jamy brzusznej bo mozgu i tak juz nikt nie uratuje.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Yuby » sobota, 10 lis 2012, 17:36

Z moim mózgiem wszystko w porządku. Nie obrażaj mnie.
Może kiedyś otworzycie oczy, jak już będzie za późno.

No, ale szkoda nerwów na ten wątek, miłego pisania :P
Yuby
użytkownik
 
Posty: 89
Na forum od: 23 wrz 2011, 13:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Kryspin » sobota, 10 lis 2012, 17:48

Yuby napisał(a):Nie obrażaj mnie.
:P

Wiec proponuje uzywanie bardziej wywazonych wyrazow niz "lizodup". Czynniki sprawcze obrazy moga miec rozna wage, od nieumyslnie popelnionej malej gafy po duzy afront, od drobnego nietaktu po wielka zniewage.

Jezeli nie chcesz byc obrazany, nie obrazaj innych. Kultura slowa i wypowiedzi jest tu wskazana.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Yuby » sobota, 10 lis 2012, 18:21

Myślę że obrażanie użytkownika forum a osoby publicznej (w tym konkretnym przypadku) to jednak dwie różne kwestie. Ale jak tam uważasz, nie chcę sie kłócić.
Yuby
użytkownik
 
Posty: 89
Na forum od: 23 wrz 2011, 13:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Kryspin » sobota, 10 lis 2012, 19:24

Yuby napisał(a):Myślę że obrażanie użytkownika forum a osoby publicznej (w tym konkretnym przypadku) to jednak dwie różne kwestie. Ale jak tam uważasz, nie chcę sie kłócić.

Przyczyna nadmiernych reakcji w kwestii obrazy obyczajow czy uczuc jest brak tolerancji, polaczony z nadmiernym poczuciem wlasnej waznosci. Im bardziej bedziesz szanowac cudze poglady polityczne mimo, ze sa odmienne od twoich, tym lepiej dla towich uczuc. Zatem im wiecej tolerancji dla innych , tym mniej obrazy dla ciebie.

Czy nie zastanawiales sie, ze nazywajac osobe publiczna "dupolizem" nadajesz ton dalszemu dyskursowi, a zatem obrazasz cala grupe spoleczna. Jedno pociaga drugie, bo za osoba publiczna stoi cala rzesza "dupolizow" czyli wyborcow ktorzy w urnach skladali na niego glos.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pyramide » środa, 14 lis 2012, 18:19

Jutro pewnie następny po Brzezińskim i Bp Pieronku "ulegnie zbydlęceniu"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... elskobiala
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości