Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Marsz Niepodległości 11.11.12

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 10 gru 2012, 09:36

Czy organizowany przez PiS 13 grudnia marsz to "nieszczera próba zakrzyczenia własnego sumienia" jak mówi SP?
A może kolejna hucpa prezesa wszelkimi sposobami usiłującego dorwać się do władzy i zemścić na przeciwnikach politycznych.
Co widzisz, gdy słyszysz słowo "rasizm"? Polityków i wykładowców? Zapewne nie. A to ich postawy decydują o tym, że potem rasiści czują się bezkarni. "W Wielkiej Brytanii nie do pomyślenia jest, żeby konserwatyści szli w marszu z neofaszystami. A w Polsce dokładnie to się dzieje"
http://natemat.pl/42239,rasizm-oswiecon ... ycy-wywiad
W mieszkaniach dziewięciu sympatyków Obozu Narodowo-Radykalnego z Lublina znaleziono między innymi nazistowski Żelazny Krzyż, marynarkę z naszytą swastyką, kurtkę SS czy emblemat z orłem Trzeciej Rzeszy.
Kto na marsz się wybiera?
ZIZ idziesz?
Ostatnio edytowano poniedziałek, 10 gru 2012, 09:44 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 10 gru 2012, 10:12

@Pyramide/ Gdybyś śledziła wydarzenia w Bielsku-Białej uważniej, wiedziałabyś, że byłem jedną z osób stanowczo zwalczających wystawianie i nagłaśniających sprawę pojawienia się w handlu symboli nazistowskich w czasie "Operacji Południe" parę lat temu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Santos » poniedziałek, 10 gru 2012, 15:50

p.ZIZ można wnioskować skoro ty jesteś przeciwny pojawianiu się symboli.... to cały PiS tez jest "przeciwny" tak czy nie?.
A może też uważasz że całą winę za poparcie PiS tylko do 30% ponosi opcja niemiecka,kolorowe czasopisma,media niemieckie,banki nie polskie,mniejszości,kasztelan itd itd oraz jak w tym wywiadzie pozostali
Widać spisek świata przeciwko prawdziwym, polskim patriotom, którzy wyrastają na globalnych polityków. Świat ich nie zauważa dlatego, że Niemcy, Żydzi i Rosjanie się zmówili w światowych mediach żeby tego nie publikować - ironizował na antenie Radia ZET Andrzej Celiński.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/celinski ... omosc.html
Może twoja frakcja myśli inaczej a może Koliber.
Na wszelki wypadek masz tez "Staniszkis: Porównanie Polaków w Niemczech z autochtonami ze Śląska Opolskiego to nieporozumienie"
Ostatnio edytowano poniedziałek, 10 gru 2012, 16:01 przez Santos, łącznie edytowano 1 raz
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron