Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Marsz Niepodległości 11.11.12

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez rev » poniedziałek, 12 lis 2012, 22:37

Policyjna prowokacja rozpieprzyła Marsz Niepodległości.
To nie "teoria spiskowa" kolejna.
Są filmy na you tubie.
Są komentarze ludzi co tam byli, pod oficjalnymi artami na onecie.
Proszę zajrzeć na stronę Nowego Ekranu.
Dziś rano w polityce przy kawie p. Jan Pośpieszalski - uczestnik marszu, mówił, że to policja zaczęła atakować swoich by ci mieli pretekst zaatakować tłum. Gdyby program nie był na żywo nigdy by w tv polskiej nie poszedł - POLECAM sobie poszukać tego odcinka. Nie tylko ze względu na wypowiedz Pośpieszalskiego, ale warto też spojrzeć na sposób reagowania redaktorki -bagatelizujący(aż dziw bierze, że nie chciała pogadać w między czasie o jakiś procesach M.Gesler, czy innym papce gówiennej która rajcuje społeczeństwo że ho ho).


Oczywiście media pompują swoją radosną, odpustową atmosferę marszu niepodległej...iluzji p. Prezydenta i zaprzeczają wszelkim faktom, nawet jeśli je ktoś nagrał i wrzucił na neta. Raz mówi się, że nie było tajniaków, raz, że byli ale! mieli wmieszać się w tłum (w kominiarkach -by nikt ich nie widział?) i wyłapywać staruszki i chuliganów. W tle powinna lecieć piosenka Kazika "Czy wy nas macie za idiotów".

Człowiek psu teraz bardziej ufa niż będącej na usługach polityków policji, jak i będącym na usługach polityków mediom.
rev
użytkownik
 
Posty: 250
Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Postprzez Yuby » poniedziałek, 12 lis 2012, 22:41

W tv pokazali tylko moment zamieszek pod koniec marszu, a ten marsz (prawdziwych patriotów) trwał kilka godzin. Ale lewica już zaczyna drzeć pyskiem i o tym to się mówi... wolne media, pff.
Yuby
użytkownik
 
Posty: 89
Na forum od: 23 wrz 2011, 13:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez pummeks » wtorek, 13 lis 2012, 12:23

już lewaki czują oddech na plecach. już zaczynają trząść portkami ze strachu Szechterowe i tęczowe hordy, stąd cała prowokacja. byłem i widiząłem kto prowokował. ciekawy jest fakt, ze wszystkie ujecia "zadymy" zrobione z "góry". a powod tego ejst taki, ze Tusk Vision Network zaisntalował sie na 35 pietrze Pałącu Kultury, w miejscu skąd akurat przypadkiem okna idealnie wychodzą na plac, gdzie policja rozpoczeła swoją prowokacje... przypadek? Osobiscie nie wierze w przypadki.
Ostatnio edytowano wtorek, 13 lis 2012, 12:27 przez pummeks, łącznie edytowano 1 raz
pummeks
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 18 maja 2012, 00:03

Postprzez Piotrek » wtorek, 13 lis 2012, 19:24

pummeks napisał(a):już lewaki czują oddech na plecach. już zaczynają trząść portkami ze strachu Szechterowe i tęczowe hordy, stąd cała prowokacja. byłem i widiząłem kto prowokował. ciekawy jest fakt, ze wszystkie ujecia "zadymy" zrobione z "góry". a powod tego ejst taki, ze Tusk Vision Network zaisntalował sie na 35 pietrze Pałącu Kultury, w miejscu skąd akurat przypadkiem okna idealnie wychodzą na plac, gdzie policja rozpoczeła swoją prowokacje... przypadek? Osobiscie nie wierze w przypadki.

Polska język, trudna język, witamy.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez zuo » wtorek, 13 lis 2012, 19:52

pummeks napisał(a):Osobiscie nie wierze w przypadki.

No popatrz, a twoi rodzice maja syna.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez SP&C » wtorek, 13 lis 2012, 22:22

zuo napisał(a):
pummeks napisał(a):Osobiscie nie wierze w przypadki.

No popatrz, a twoi rodzice maja syna.

Oto Polska właśnie. Komentarz z serii "hiena roku"
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez zuo » wtorek, 13 lis 2012, 22:43

SP&C napisał(a):
zuo napisał(a):
pummeks napisał(a):Osobiscie nie wierze w przypadki.

No popatrz, a twoi rodzice maja syna.

Oto Polska właśnie. Komentarz z serii "hiena roku"

Ha. Moglbym odpowiedziec za na ich miejscu zrobilbym wszystko by prowokacja sie nie udała. Prowokacja by sie nie udała, nie byłoby zadymy. Nie byłoby zadymy, nie byłoby problemu.

Ale inteligentny człowiek to wie, nie trzeba mu tego tłumaczyć. A tłumaczyć komuś kto i tak tego nie zrozumie? Strata czasu.

Jak wyszło wszyscy widzieli, ktoś niecierpliwie wyczekiwał tej 'prowokacji'.

Zuo, Hiena roku

PS. http://www.joemonster.org/filmy/48649/N ... eglej_pyty
Od 5:45
Ostatnio edytowano środa, 14 lis 2012, 00:09 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez rev » wtorek, 13 lis 2012, 23:19

rev
użytkownik
 
Posty: 250
Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Postprzez SAMAEL66 » środa, 14 lis 2012, 08:38

pomijając normalnych ludzi na tym marszu to pozostała część to debile kontra debile. Dać im kawał pola pod Warszawą i niech się wyrżną jak jest w nich tyle energii i nienawiści. Polsce wyjdzie to na dobre. Lepiej, ubrać ich w zbroje i nakręcić najbardziej realistyczną inscenizację Bitwy po Grunwaldem w historii :)
Ostatnio edytowano środa, 14 lis 2012, 08:39 przez SAMAEL66, łącznie edytowano 1 raz
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez rev » środa, 21 lis 2012, 21:37

W każdym większym zgromadzeniu znajdują się osoby, które tylko czekają na okazję by dać komuś w mordę - tu milicja wyszła z pomocą, bo może inaczej nie było by okazji.
rev
użytkownik
 
Posty: 250
Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Postprzez Santos » niedziela, 2 gru 2012, 15:06

"przypominam o jasełkach PiSu 13go"
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 6691_n.jpg
Pod twoim przewodem Polska stanie się """wolna i niepodległa"""
http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze ... -maly.html
Ostatnio edytowano niedziela, 2 gru 2012, 15:20 przez Santos, łącznie edytowano 1 raz
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez ZIZ » niedziela, 2 gru 2012, 19:57

Santos napisał(a):"przypominam o jasełkach PiSu 13go"
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 6691_n.jpg

Jeszcze możesz zmienić stopkę na:
"...odpieprzcie się od generała..."
to piękne zawołanie jednoczące wszystkich wielbiących założyciela "głosu cadyka"

Twoja obecna stopka to żelazna sentencja, którą słyszę od ratuszan zawsze, gdy sugeruje się im, że coś można by zrobić trochę inaczej.

@rev/W pierwszym z linków dla leniwych pojawia się poseł Wipler, gdzieś ok. 4'20'' . Mimo iż jestem sympatykiem republikańskiego skrzydła/frakcji PiS-u to jednak z przykrością stwierdzam, że chyba "dał ciała". Zresztą sam przyznał póżniej, że pomysł był chybiony i mógłby doprowadzić do zdecydowanej akcji policji, która byłaby wtedy "w prawie".
Następnie ostro szarżował na dowódcę "żółwi" poseł Górski z posłem Piętą w odwodzie. A na nich szarżowała polewaczka. Mam już pewne relacje, że to pan Pięta przyczynił się do uspokojenia sytuacji, odstąpienia z czoła marszu policji i wznowienia - kontynuacji marszu.
Gdyby potwierdziło się to spodziewam się niezłego klangoru od jego adwersarzy, choćby tu na forum.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Santos » niedziela, 2 gru 2012, 20:29

p.ZIZ "sympatyk republikańskiego skrzydła PiS"
Chyba w PiS frakcja republikańska, jest marginalna.
- Jarosław Kaczyński reprezentuje, w moim przekonaniu, patriotyzm niepodległościowy i stawia na silne wg. jego wizji państwo. Raczej uznaje że patriotyzm republikański nieraz niebezpiecznie osłabiał polską zdolność do rywalizacji na arenie międzynarodowej.
Więc zastanów się czy warto dreptać tą drogą.
A odnośnie generała jestem przekonany że gdyby zrobić sondaż poparcia między w/w to wygra zdecydowanie generał.Świadczą o tym od lat głosy popierające wprowadzenie tego stanu jak w linku wyżej.
O "szarży" posła SP szkoda dyskutować bo gdy tak było to sam by ogłosił się już boCHaterem z Podbeskidzia.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez ZIZ » niedziela, 2 gru 2012, 21:14

@Santos/ Jest mała, ale jest i ma zdrowe poglądy. Podobnie jak niezauważalny jest KoLiber z którym zetknąłem się kiedyś przypadkowo, gdy organizowali wsparcie dla sp. księżnej Marii Krystyny Altenburg.
Sondaże to możesz robić równie dobrze na Białorusi w kwestii poparcia Łukaszenki czy w Rosji w sprawie poparcia Putina i takie samo g...o wyjdzie jak sondaż poparcia generała u nas.
Ostatnio edytowano niedziela, 2 gru 2012, 22:04 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Santos » środa, 5 gru 2012, 19:32

@ZIZ 13go rano jadę do W-wy mogę Cię zabrać.Pooglądamy razem jak prawica walczy z prawicą
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,1299 ... SlotII3img
Po drodze w "drewnianym" zajeździe stawiam obiad i piwko.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości