Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Forum Młodych Ludowców Bielsko-Biała

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Krystian K » środa, 21 lis 2012, 11:30

Dzień dobry wszystkim forumowiczom.
Chciałem Was poinformować, że w naszym powiecie działa Forum Młodych Ludowców (jest to młodzieżówka PSL-u). Chcemy pokazać, że dla nas liczy się dobro drugiego człowieka. Realizujemy nasze hasło "Człowiek jest najważniejszy" i właśnie, dlatego organizujemy akcje, które mają charakter pomocy i wsparcia osób potrzebujących. Już w grudniu organizujemy paczki na mikołaja do Domu Dziecka i świetlicy środowiskowej w Czechowicach-Dziedzicach. Od nowego roku będziemy realizować kolejne nasze programy, które pomogą nam pomóc i poznać potrzeby osób z naszego powiatu. Stanowimy do tej pory małą grupę młodych ludzi, którzy chcą pomagać dzieciom,osobą biednym i chorym, osobą starszym,chcemy organizować imprezy społeczne i kulturowe itd. My nie jesteśmy jak nasi koledzy z innych ugrupowań. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro drugiego człowieka. Pomagają nam i wspierają koleżanki i koledzy z Klubów PSL-u. Dzięki im pomocy możemy docierać do najbardziej potrzebujących. Niestety nie zawsze możemy wiedzieć wszystko, dlatego proponuje żebyś Cię nas informowali o waszych potrzebach. My w miarę możliwości spróbujemy pomóc. Jeżeli chcecie nam pomagać w naszych akcjach to serdecznie zapraszamy wszystkie młode osoby od 18-35 r.ż (taki jest przedział wieku młodzieżowca). Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na e-maila: krystian275@onet.eu. Na każdego maila będziemy starać się odpisywać. My chcemy pomagać i zmieniać to, co złe na lepsze. My nie kierujemy się żądzą władzy, tylko chęcią pomocy i poznawania waszych potrzeb.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Krystian Kotlarczyk
Krystian K
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 21 lis 2012, 11:12

Postprzez ZIZ » środa, 21 lis 2012, 15:51

Jak tam przerzucanie gorącego kartofla idzie?

Za wikipedią:
",,,Młodzież – kategoria społeczna ludzi w wieku 14 - 20 lat, będących do pewnego momentu pod opieką opiekuna prawnego, najczęściej rodzica.

Pod względem faz rozwoju człowieka przyjmuje się granice wiekowe dla młodzieży między 11 a 19 rokiem życia.

Różne organizacje przyjmują różne kryteria wiekowe - przykładowo, do Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej należeć mogą osoby od 15 do 35 roku życia"

ZSMP to dobry dla was wzorzec młodości :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 21 lis 2012, 20:46

ZIZ czy to nasza wina że Ty w wieku 20 lat nie czułeś się już młodzieżą a starszym panem?
NIE to nie nasza wina :P
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Del_Rey » środa, 21 lis 2012, 21:16

Na ścianie kamienicy, w której mieszkałem było hasło: MŁODZIEŻY, W GÓRĘ SZTANDAR WSPÓŁZAWODNICTWA ZLOTOWEGO. Do teraz po 30 latach jeszcze z trudem, ale da sie przeczytać. Ciekawe, czy ktoś wie, oprócz mnie, gdzie coś takiego pisze ;)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez ZIZ » środa, 21 lis 2012, 23:37

Pan Kazimierz napisał(a):ZIZ czy to nasza wina że Ty w wieku 20 lat nie czułeś się już młodzieżą a starszym panem?
NIE to nie nasza wina :P

20-latkowie nie czują się młodzieżą co jednak nie czyni z nich starszych panów.
Wyjątkiem są "młodzieżówki " partyjne bo kwalifikują gości do 35 lat do młodzieży i mają ich z głowy w kwestii obsadzania stołków. Oczywiście na "górce" następuje wymiana pokoleniowa: Pawlaka zastąpił młodszy o cały rok Piechociński.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez SP&C » czwartek, 22 lis 2012, 00:06

Krystian K napisał(a):Dzień dobry wszystkim forumowiczom.
Chciałem Was poinformować......
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Krystian Kotlarczyk

Panie Krystianie,

Na rynku działa mnóstwo organizacji/fundacji/wolontariuszy, którzy pomagają ludziom, "anonimowo",dokarmiają zwierzęta, działają w świetlicach środowiskowych etc. Nie podpinają pod swoją działalność sztandarów politycznych, zielonych, czerwonych, czy oszustów.
Czytając Pańską odezwę do narodu(forumowiczów), doszedłem do wniosku, że największa potrzeba, o jaką Pan pyta, to chyba jakieś warsztaty weekendowe, doszkalające z gramatyki języka polskiego dla młodziezówki PSL. Proszę nie traktowac tego jako ataku politycznego, po prostu martwię się o dzisiejszą młodzież.
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez csr » czwartek, 22 lis 2012, 08:19

Krystian K napisał(a):(jest to młodzieżówka PSL-u). Chcemy pokazać, że dla nas liczy się dobro drugiego człowieka.

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent. ... sowania=34
rzecywiscie
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Postprzez Piotrek » czwartek, 22 lis 2012, 10:24

csr napisał(a):
Krystian K napisał(a):(jest to młodzieżówka PSL-u). Chcemy pokazać, że dla nas liczy się dobro drugiego człowieka.

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent. ... sowania=34
rzecywiscie

Można zarobić na GMO olbrzymie pieniądze, koncerny naciskają, a PSL lubi pieniadze jak wszyscy politycy zwłaszcza w Polsce. Natomiast nie wierzę, że całe PO jest za GMO, taki wynik to pewnie koalicyjna ugoda, my was poprzemy teraz a wy kiedy indziej w innym interesie.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Krystian K » czwartek, 22 lis 2012, 12:07

Dzień dobry

Miło mi, że Państwo wyrażają swoją opinię na temat Forum Młodych Ludowców. Na początku chciałbym jednak zaznaczyć, że my nikomu nie nakazujemy żeby zapisał się do naszej organizacji. Rozpocząłem ten wątek, po to żeby poznać Państwa potrzeby. Pierwszym krokiem do zmian jest rozmowa z której można wynieść wiele cennych informacji. Niestety nie jest mi dane spotkać się z wszystkimi osobiście nad czym bardzo ubolewam. Dlatego też założyłem ten wątek na forum, żeby poznawać Państwa opinię na tematy polityczne, gospodarcze, kulturowe itd. Każda informacja jest cenna. Odnosząc się do niektórych Państwa opinii chciałbym zaznaczyć, że Nasza organizacja nie chce pomagać żeby mieć jakieś korzyści materialne z tego tytułu. Chcemy po prostu pokazać, że w naszym powiecie działa organizacja polityczna, która składa się z grupy młodych ludzi którzy chcą pomagać w dokonywaniu zmian w Naszym regionie. To jest głównym i najważniejszym celem naszej działalności. Liczymy się z tym, że Państwu mogą się nie podobać nasze działania. Szanujemy to i przyjmujemy do wiadomości. Każda konstruktywna krytyka jest dla mnie i moich kolegów i koleżanek lekcją pokory dzięki której będziemy mogli sprawniej działać. Dlatego zwracam się do Państwa (forumowiczów) o pisanie waszych sugestii na wybrane tematy. Jeżeli, ktoś z Państwa chciałby się ze mną spotkać i podyskutować osobiście, to bardzo serdecznie zapraszam. Dla nas "Człowiek jest najważniejszy". To my jesteśmy dla was, a nie wy dla nas. Dlatego jeszcze raz proszę o wpisywanie konkretnych spraw, które Państwo chcą poruszyć i zmienić.

Pozdrawiam
Krystian Kotlarczyk
Krystian K
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 21 lis 2012, 11:12

Postprzez Piotrek » czwartek, 22 lis 2012, 14:49

Drogi Kolego Krystianie, pytam się jako pszczelarz, ogrodnik i przyrodnik dlaczego wszyscy posłowie PSL poparli ustawę wprowadzającą GMO do Polski? Coś, bardzo szkodliwego, niszczącego nasz rodzimy ekosystem, tym bardziej dziwne iż jest to partia, która powinna dbać o środowisko naturalne , a nie go zniszczyć. Jakieś argumenty, proszę.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Yuby » czwartek, 22 lis 2012, 16:41

Jak nie wiadomo o co chodzi... :)
Yuby
użytkownik
 
Posty: 89
Na forum od: 23 wrz 2011, 13:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Krystian K » piątek, 23 lis 2012, 15:31

Dzień dobry

Panie Piotrze proponuje posłuchać audycji z radiowej Trójki w której na pytania Pana redaktora odpowiadał Minister Rolnictwa Stanisław Kalemba.

http://www.polskieradio.pl/9/299/Artyku ... eto-realne

Na Pana pytanie Pan Minister odpowiada pod koniec wywiadu (ok. 11'40).

Jeżeli chodzi o moje zdanie na ten temat, to osobiście popieram Pana Ministra. Jest to jak do tej pory dosyć niełatwy temat do dyskusji, ponieważ każdy z nas pragnie konsumować, tylko zdrową żywność. Trzeba niestety liczyć się z tym, że Unia Europejska naciska na nasz kraj i nasi politycy muszą w jakiś sposób szukać optymalnych rozwiązań.

Pozdrawiam
Krystian Kotlarczyk
Krystian K
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 21 lis 2012, 11:12

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 23 lis 2012, 16:32

ja nie mam nic przeciwko że ludowcy działają społecznie, nawet gdyby robili to tylko po to by poprawiać lub kreować swój wizerunek to nic złego. Byle tylko czynili coś dobrego a takich ludzi brakuje.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Krystian K » środa, 5 gru 2012, 16:36

Dzień dobry

Mam do Państwa wielką prośbę. Poszukuje młodych tancerzy i graficiarzy do akcji charytatywnej. Potrzebuje ich pomocy. Jeżeli są wśród Was forumowiczów tacy ludzie proszę o e-maila: krystian275@onet.eu . Jeżeli znacie też takich ludzi również proszę o kontakt

Pozdrawiam

Krystian Kotlarczyk
Krystian K
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 21 lis 2012, 11:12


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron