Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Szlachetny Prezydent

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Pyramide » czwartek, 25 maja 2017, 20:02

http://natemat.pl/208927,chcial-byc-faj ... w-brukseli
zastanawiam się który wylazł na stołek ?
Obrazek
Ostatnio edytowano piątek, 26 maja 2017, 19:34 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Kryspin » piątek, 26 maja 2017, 17:49

Bagnet na bron Adrianie Dlugopisie...

https://www.facebook.com/silesiade/vide ... =2&theater
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Santos » niedziela, 25 cze 2017, 12:34

Przykro to słuchać ,czytać zwłaszcza że to w kraju podobno katolickim,tolerancyjnym z elementami, co można śmiało powiedzieć po wczorajszych incydentach w Radomiu a i Igorze S,bandytyzmu tolerowanego
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... nt/4rc4s4x
Świat patrzy ocenia a politycy mają świetne humory chwaląc się bzdurami.
Nie chcą jednak widzieć i słyszeć że systematycznie jesteśmy izolowani z polityki światowej m.in właśnie dzięki nowemu szlachetnemu prezydentowi.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez jan235 » wtorek, 27 cze 2017, 21:33

to idzie młodość !
Avatar użytkownika
jan235
użytkownik
 
Posty: 149
Na forum od: 9 sie 2013, 23:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Pyramide » piątek, 30 cze 2017, 07:06

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez staszeks » piątek, 30 cze 2017, 07:57

Jeżeli organizatorem faktycznie jest ambasada USA to nie widz w tym nic nadzwyczajnego.
O polakach źle świadczy tylko to, że nie umieli tego zorganizować sami (albo nie pytano ich o zdanie).
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Pyramide » piątek, 30 cze 2017, 08:22

Nic złego faktycznie zwł jak każdy poseł z PiS może /ma zaprosić do 50 osób ,pewnie tych z lewicy,opozycji też
A kto zapraszał T.... do Polski,ambasada ?
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7, ... placu.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Grego » piątek, 30 cze 2017, 17:05

Nie zaprosili KODu, ojej, ojej cóż za niesprawiedliwość.! :lol:
Niepotrzebnie jednak wylewasz swe łzy dziewicze, bo KODomici zaproszeni czy nie i tak się zjawią i narobią gnoju.
Zapewne policja z przyczyn humanitarnych nie wpuści ich na sam plac, bo ochrona prezydenta USA w przeciwieństwie do naszych BORowików się nie patyczkuje i widząc rozhukane bydło w pobliżu Prezydenta może zwyczajnie otworzyć ogień.
A KODomici i bez tego wymierają.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Pyramide » piątek, 30 cze 2017, 18:50

Ktoś to, wg ciebie bydło za wcześniejszej prezydentury, nauczył a teraz ci co manifestują są be ?
To jest cały sposób odbierania rzeczywistości przez ciebie
Ważne że kluby GP już zapisują na opłacany z góry wyjazd z chorągiewkami do W-wy
Ale to i tak wina Tuska
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Grego » piątek, 30 cze 2017, 19:09

Bydłem jest się z natury. Nie da się cywilizowanego człowieka nauczyć zachowań takich jakie obserwujemy u KODziarzy. To po prostu talent. Choć nie neguję że przykład Komorowskiego mógł w pewnym (niewielkim) stopniu wpłynąć na zdziczenie jego zwolenników.
Ostatnio edytowano piątek, 30 cze 2017, 19:22 przez Grego, łącznie edytowano 1 raz
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Pyramide » piątek, 30 cze 2017, 19:21

Tak racja po buziach widać, nawet na fotkach, patrząc na KOD,opozycję,ONR czy spędy Gpola kto w miarę inteligentny wykształcony a kto reprezentuje bydło i pierd.... od rzeczy
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Grego » piątek, 30 cze 2017, 20:28

Tak tak, nie wątpię. Widać to było zwłaszcza jak tańczyliście na pigalaku sławetnego poloneza zwanego dalej dance macabre. Sama krasa :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Pyramide » sobota, 1 lip 2017, 03:59

Tanczyliscie towarzyszu to za twoich czasów w LWP i teraz tańczysz znowu ale już jako k....d.....
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez vilgefortz » sobota, 1 lip 2017, 23:41

Bul doopy opozycji. Najpierw pluć i przeklinać na Trumpa a potem jęczeć w niebogłosy, że się ich nie zaprasza. :P
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Grego » niedziela, 2 lip 2017, 06:26

Szczerba określił wprost że miejsce Trumpa jest na śmietniku. Podobne stanowisko zajmowali niemal wszyscy "obrońcy demokracji". Zapewne dlatego Amerykanie zastrzegli sobie że to oni decydują o zaproszeniach.Trump jako zaproszony może postawić warunki a ma święte prawo nie oglądać chama z bliska. Miał zresztą odmianę KODu u siebie to się napatrzył co potrafią.
Fakt że ich nie zaproszono jest zatem zgodny z elementarną logiką. Gdyby mnie proszono na obiad do domu w którym zięciunio twierdzi że moje miejsce jest na śmietniku też postawiłbym warunek że go przy stole nie chcę oglądać.
A że Trump ostatecznie wylądował w Białym Domu a nie na śmietniku to już jest indywidualny problem Szczerby i jemu podobnych. Może wyciągną jakieś wnioski i następnym razem ugryzą się w język.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron