Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Szlachetny Prezydent

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Kryspin » sobota, 15 lip 2017, 17:58

Tak myslalem - zero odpowiedzi bo to przeciez fumfel. Nastepnym razem przestan mi kadzic o dobrym obyczajach, czy manierach. A, jak zwrocisz mi jeszcze raz uwage, do powiem ci zebys sobie zajrzal w swoja wlasna dupe.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez ski » sobota, 22 lip 2017, 08:54

- Pałac prezydencki nie będzie zamknięty. Prezydent nie będzie siedział pod żyrandolem. Ja mam za dużo energii, by w jednym miejscu siedzieć - mówił. - To nie będzie prezydentura obaw i politycznego kunktatorstwa, obaw przed społeczeństwem, które protestuje przeciwko niekorzystnym zmianom - zapewniał. - Miliony ludzi, miliony Polaków miały oczekiwanie wobec dzisiaj rządzących i wobec prezydenta. Czy prezydent ich przyjął? Czy rozmawiał? Czy szukał z nimi dialogu? Nie. Zawsze tylko podpisywał te ustawy, które przyniesiono mu z Sejmu, które przeprowadzał rząd Donalda Tuska, a teraz przeprowadza rząd pani premier Ewy Kopacz - zarzucał ówczesnemu prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu. - To jest rola prezydenta? Prezydent – notariusz rządu? Ja takiej prezydenturze mówię "nie" - podkreślił Andrzej Duda. I zapowiedział: - Będę współpracował z każdym rządem, który prowadzi działania proobywatelskie".*
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Grego » sobota, 22 lip 2017, 09:15

Ja to mam polew. Śmieje się po prostu jak norka. Od tygodnia z każdej strony słyszę jak to wszyscy się chcą z Prezydentem spotkać a on świnia nie chce, a to apelują o weto, a to trzymają kciuki żeby to weto postawił. Najbardziej na Prezydenta liczą ci co najgłośniej kwiczeli że to nie ich prezydent. Istne jasełki. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Pyramide » sobota, 22 lip 2017, 15:12

Jak się ma pod deklem .... to sie ma polew.Poczytaj zrozum a nie kwicz po swojemu Racja jest/mają tylko szczegóły ważne
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Kryspin » sobota, 22 lip 2017, 18:26

Dla tej lub innej kanalii nie ma znaczenia czy jest 1980 czy 2017 rok. Bo #KANALIA to stan charakteru, niezależnie od tego kto rządzi i jaka jest data. Slyszysz koniunkturalnly dupolizie?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 24 lip 2017, 19:58

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Piotrek » wtorek, 25 lip 2017, 08:47

Nie rozumiem tego jęczenia, Pani Premier głowa do góry, dostaliście w prezencie sądy powszechne, to one są najważniejsze dla większości Polaków i wymagają zmian. Będziecie mieli okazję żeby pokazać o co Wam w rzeczywistości chodziło. Rozumiem, że wymiana sędziów na dyspozycyjnych wobec PiS-u spowoduje usprawnienie pracy sądów, znikną kolejki i kilkuletnie zaległości a z wyroku zawsze będą zadowolone obie strony. Najlepszym przykładem doskonałej pracy dla Polaków jest pisowski trybunał konstytucyjny, którego jedyną aktywnością jest z rzadka potwierdzanie cokolwiek im każą jest zgodne z Konstytucją, Konstytucją Polski? wątpię.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Pyramide » czwartek, 2 lis 2017, 17:08

co z tego i tak jest lepszy bo jak pierdz.....lił w kolo k.... d.... nie podprowadził jeszcze żyrandola
http://memnews.pl/img/36392/andrzej-dud ... wy-kopacz/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez YoShi » piątek, 3 lis 2017, 00:38

Pyramide napisał(a):co z tego i tak jest lepszy bo jak pierdz.....lił w kolo k.... d.... nie podprowadził jeszcze żyrandola

Ktos kuma o co chodzi w tym zdaniu?
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 7 lis 2017, 09:19

Co z tego, skoro i tak jest lepszy od Komorowskiego, bo nie ukradł żyrandola z pałacu, o co notorycznie oskarżał go (Komorowskiego) Grego (zwany tu konkiunkturalnym dupoczymśtam).
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Pyramide » wtorek, 7 lis 2017, 13:46

YoShi napisał(a):
Pyramide napisał(a):co z tego i tak jest lepszy bo jak pierdz.....lił w kolo k.... d.... nie podprowadził jeszcze żyrandola

Ktos kuma o co chodzi w tym zdaniu?


Kumasz teraz po dosadnym wpisie Nebelwerfer ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez YoShi » środa, 8 lis 2017, 01:43

Pyramide napisał(a):
YoShi napisał(a):
Pyramide napisał(a):co z tego i tak jest lepszy bo jak pierdz.....lił w kolo k.... d.... nie podprowadził jeszcze żyrandola

Ktos kuma o co chodzi w tym zdaniu?


Kumasz teraz po dosadnym wpisie Nebelwerfer ?

Ocz....cie, sza...a wy......ni be......go pr......a .
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Grego » sobota, 11 lis 2017, 17:57

Ha ha ha, nasza forumowa sekta lemingów dalej przeżywa traumę z powodu ze jestem. :lol: Wspaniale ze tak mnie popamiętaliście. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Grego » sobota, 11 lis 2017, 18:37

Mam pomysł! Zróbcie protest przeciwko k.... d.... i się samospalcie. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Szlachetny Prezydent

Postprzez Kryspin » wtorek, 14 lis 2017, 18:30

W ramach protestu - czerwona gnido - to mozesz sobie przewertowac liste Wildsteina.

http://www.ny.pl/Lista_Wildsteina/
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron