Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez ZIZ » sobota, 14 lis 2015, 12:26

>@Pyramide;
Mniej więcej wiem kto organizuje wyjazdy z Bielska-Białej bo corocznie dostaję sms-y z zaproszeniami do udziału w takich wyjazdach; jak Ci bardzo zależy to prześlę na priv takie zaproszenie przy najbliższej okazji :lol: - pewnie pojedziesz 8)
A za cały komentarz dotyczący udziałów narodowców w Marszu niech posłuży fragment z felietonu Stanisława Michalkiewicza, cyt:
"...Wracając zaś do pani red. Katarzyny Wiśniewskiej, to właśnie rozkazała Episkopatowi Polski, żeby przed 11 listopada zrobił porządek z uczestnikami marszu Niepodległości, a konkretnie – żeby odwiódł tych „zadymiarzy” od wznoszenia haseł „nacjonalistycznych”. Na przykład: „Polska dla Polaków”, bo wiadomo przecież, że Polska nie jest dla żadnych Polaków, tylko przede wszystkim – dla Żydów, potem – dla „uchodźców” - najlepiej z Syrii (bo oni wszyscy są teraz „ z Syrii”, nawet gdy pochodzą z Afganistanu), a dopiero potem – ewentualnie – dla Polaków – bo ktoś przecież musi zarówno Żydów, jak i „uchodźców” obsługiwać. Majestat Judenratu najwyraźniej musi na pani red. Katarzynie Wiśniewskiej robić wielkie wrażenie, skoro wydaje się jej, że może Episkopatowi Polski wydawać takie polecenia..."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Wojtke » niedziela, 15 lis 2015, 09:59

Pyramide napisał(a):No to szanowni dyskutanci. ..... marszu.

Nie znam danych, ale chyba wiem co chciałeś tym postem osiągnąć.
Otóż, że na Marsz nie wyjechał żaden autokar ze stowarzyszeniem matek karmiących, ani żadnym stowarzyszeniem emerytów czy kółka rolnicze, a za to pojechali ludzie, głównie mężczyźni w wieku 18-30 lat, być może w jakiś tam sposób związani z kibicami(bo tych najłatwiej skrzyknąć).
Tym sposobem udowodnić Panu K., że się myli z tą małą liczbą "kibiców".
Otóż Bielsko nie jest dobrym reprezentantem na takie badania, choćby z racji odległości. Wątpię czy rodziny z dziećmi pakowali by się do autokarów na Marsz (wiedząc jakie utrudnienia można spotkać po drodze).
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pyramide » niedziela, 15 lis 2015, 10:31

Trochę racji masz w tym co piszesz. Ale w Warszawie nie było widać tych tłumów ze stowarzyszeń jak piszesz czy niezrzeszonych rodzin. To był Marsz Niepodległości Narodowców. Niech będzie taki.W niczym mi to nie przeszkadza pod warunkiem ze nie będzie burd,głupawych prymitywnych wypowiedzi,banerów i ludzi.
Miałam przyjemność oglądać taki marsz w Krakowie. Byli kibice, Narodowcy i b duzo rodzin z dziećmi tez.
Czyli inny świat.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez necia55 » niedziela, 15 lis 2015, 10:40

I bardzo dobrze - wreszcie jednomyślność w narodzie ! Hurrrrraaaaaa :P
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez ZIZ » niedziela, 15 lis 2015, 11:46

Wojtke napisał(a):
Pyramide napisał(a):No to szanowni dyskutanci. ..... marszu.

Nie znam danych, ale chyba wiem co chciałeś tym postem osiągnąć.
Otóż, że na Marsz nie wyjechał żaden autokar ze stowarzyszeniem matek karmiących, ani żadnym stowarzyszeniem emerytów czy kółka rolnicze, a za to pojechali ludzie, głównie mężczyźni w wieku 18-30 lat, być może w jakiś tam sposób związani z kibicami(bo tych najłatwiej skrzyknąć).
Tym sposobem udowodnić Panu K., że się myli z tą małą liczbą "kibiców".
Otóż Bielsko nie jest dobrym reprezentantem na takie badania, choćby z racji odległości. Wątpię czy rodziny z dziećmi pakowali by się do autokarów na Marsz (wiedząc jakie utrudnienia można spotkać po drodze).

I tu się mylisz bo co roku dwa autokary "emerytów" jeździły do Warszawy (i były zadymy :wink: ) W tym roku był jednak organizowany wyjazd do Krakowa! Frekwencja była mniejsza niż w latach ubiegłych. I już możesz z tego wysnuć wniosek i posłać meldunek :lol: :lol: :lol: , że za burdy w latach ubiegłych odpowiadają "emeryci" z Bielska-Białej - w tym roku ich w Warszawie nie było.
Zabawne są te wasze przemyślenia o nadprzyrodzonych zjawiskach :mrgreen:
You make my day :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Wojtke » niedziela, 15 lis 2015, 14:58

Nie mogę się mylić ani mieć racji(choć jak się okazało to mam - bo napisałeś, że w tym roku nie pojechali, więc zaprzeczyłeś sam sobie), gdyż mój post był czysto hipotetyczny, skierowany do próby insynuacji wyciągania błędnych wniosków z pytań Pyramide.

I już możesz z tego wysnuć wniosek i posłać meldunek :lol: :lol: :lol: , że za burdy w latach ubiegłych odpowiadają "emeryci" z Bielska-Białej - w tym roku ich w Warszawie nie było.

Takie imputacje albo zachowaj dla siebie, albo nazywaj rzeczy po imieniu, a nie lawiruj jakimiś stereotypowymi określeniami :)
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » piątek, 11 lis 2016, 16:26

Kolejny Marsz Niepodległości bez nadprzyrodzonych zjawisk. Nie żeby mnie to dziwiło.
Wiadomo było, że po odsunięciu Sienkiewicza od służb cuda się skończą. Tak też się stało.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez vilgefortz » piątek, 11 lis 2016, 21:26

drugi rok z rzędu Policja trzyma się poza zasięgiem wzroku uczestników marszu i jest spokój.Na trasie marszu nie widziałem ani jednego mundurowego. Wkurzające są za to petardy rzucane pod nogi w ilościach hurtowych.następnym razem zabieram coś do ochrony słuchu.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » sobota, 12 lis 2016, 10:10

Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » niedziela, 12 lis 2017, 10:39

Trzeci rok z rzędu policja się powstrzymuje od "moderowania" i trzeci rok z rzędu mamy spokojną i kulturalną manifestację. Pomijając stare prukwy z Totalitarnej Opozycji, które próbowały zrobić blokadę. Osobiście bym im pozwolił. Skoro policyjne pały, gaz i prowokatorzy Sienkiewicza nie dali rady zatrzymać Marszu, to szansa że uda się to garstce starowinek była pomijalnie mała. W najgorszym wypadku doszłoby do paru samospaleń, ale w tej masie pochodni nikt by uwagi nie zwrócił.
Tak tylko z kronikarskiego obowiązku.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Swiatogor » niedziela, 12 lis 2017, 18:56

He,he... Nie wiem czy w Polskich mediach coś o tym było:

http://www.bbc.com/news/world-europe-41961801

No to Król Europy miał nosa, że zwiał na ten czas do ksenofobicznej i nacjonalistycznej Polski ;) Tutaj nawet nazistowskie i antysemicie marsze przebiegają spokojniej : )))))
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez ski » poniedziałek, 13 lis 2017, 15:22

Gratuluję idoli :mrgreen:

Obrazek
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » poniedziałek, 13 lis 2017, 16:18

Na 99% wynajęty przez GWno za dwa jabole. Nie żeby w pomachaniu komuś ręką było coś złego, ale to mi wygląda na ustawkę. Tak jak z "pastowanym kabanem" Baderem udającym murzyna i zaczepiającym ludzi w nadziei że ktoś mu przywali i GWno będzie miało niusa.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 13 lis 2017, 17:33

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » poniedziałek, 13 lis 2017, 17:52

Jakby byli z GWna to by hajlowali. Zresztą GWna już nie stać na takie wydatki. Jednego żula to jeszcze udźwigną, ale nie taką poważną ekipę.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron