Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pyramide » sobota, 14 gru 2013, 09:07

Odpowiedz jest prosta dlaczego.Minister idzie po nich.
To co maja robić na dole policjanci jest wynikiem decyzji na górze.A jaki szef /nie znający określeń, procedur prawniczych i policyjnych/ tacy pracownicy/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » poniedziałek, 10 lis 2014, 11:41

Jutro kolejny marsz i kolejne nadprzyrodzone zjawiska. http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 48736.html
Policja już się próbuje zabezpieczać, żeby nikt poza nią tych "cudów" nie mógł filmować z lotu ptaka. Oj będzie się działo.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez marcist » środa, 26 lis 2014, 15:04

i się działo:

Pospieszalski:
https://www.youtube.com/watch?v=X354ooM54nU

Andrychowscy Patrioci:
https://www.facebook.com/AndrychowscyPa ... nt_count=1

Max Kolonko:
https://www.youtube.com/watch?v=9v00dFYt_fI

i wiele innych jak choćby rekwirowanie flag, sztandarów czy policja która prowokuje
Avatar użytkownika
marcist
użytkownik
 
Posty: 219
Na forum od: 9 gru 2007, 18:56
Lokalizacja: Czaniec

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » piątek, 22 maja 2015, 05:13

http://kierunki.info.pl/2015/05/wywiad- ... -rosyjska/
W reżimowych mediach oczywiście ani mru mru. Dla mnie jednak w tym wszystkim jest pewien element optymizmu. To że fagasy Sienkiewicza podpaliły budkę mnie nie dziwi ani nie oburza, choć trochę śmieszy. Służby specjalne często gęsto muszą sięgać po nietypowe i bezprawne metody jeśli mają być skuteczne.
To że za całe zajście próbowano skazać niewinnego człowieka też mnie jakoś specjalnie nie szokuje. Optymistyczne jest jednak to, że sąd sprawę umorzył. Czyli jakiś sędzia miał dość przyzwoitości, żeby się nie oglądać na jaśnie oświeconego partyjnego bossa. Optymistyczne mimo wszystko.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » środa, 11 lis 2015, 15:31

No i wreszcie mamy najbardziej nadprzyrodzone zjawisko w dziejach Marszu Niepodległości. Wystarczyło że upadła PO I cóż się dzieje? Potworni, zezwierzęceni, nazistowscy zadymiarze rok po roku demolujący Warszawę i urzadzający krwawe jatki pomimo heroicznych wysiłków policji nagle stali się poczciwymi ludźmi. Ida sobie z flagami. Nie palą, nie wyżynają, nie gwałcą Moniki Olejnik. No cud!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Santos » środa, 11 lis 2015, 15:45

Poczekaj to nie koniec marszu,za chwile będzie ciemno.Wiem że napiszesz że ew burdy to prowokacja PO.
A gdzie PAD na czele marszu? znowu dał nogę bo nie chciał iść na czele Narodowców czyli prawdziwych Polaków? Zdjęcia z marszu zwł na banerach mówią jacy patrioci wiodą prym.
Podobno p. Dziwisz obrażony że nie załapał się na jakiś medal.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » środa, 11 lis 2015, 16:02

Masz jeszcze nadzieję że się uda? Muszę cię zmartwić. Minister z PO może jeszcze wydawać rozkazy, ale szczerze wątpię, czy policjanci je wykonają. Wiedzą że pojutrze Ziobro ich weźmie na dywanik i może zadawać bardzo niestandardowe pytania. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 11 lis 2015, 17:18

Santos napisał(a):Poczekaj to nie koniec marszu,za chwile będzie ciemno.Wiem że napiszesz że ew burdy to prowokacja PO.
A gdzie PAD na czele marszu? znowu dał nogę bo nie chciał iść na czele Narodowców czyli prawdziwych Polaków? Zdjęcia z marszu zwł na banerach mówią jacy patrioci wiodą prym.


Taki typowy "polaczek" ( nie mylić z Polakiem) - tylko czeka z nadzieją że innemu rodakowi coś się nie uda, coś mu się spier...., coś nie wyjdzie, będzie jakaś draka. Trzymaj kciuki dalej.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Santos » środa, 11 lis 2015, 17:46

To taki Adam patrzący na ta obłudę, szujostwo,włażenie do du.... i brak obiektywizmu.
TVP mówi, że było «spokojnie». Ani słowa o tym, że wybrzmiały hasła, które już kiedyś doprowadziły do tragedii. W mediach też idzie 'nowe'
A jak ja w MPK 'siedziałem' podczas strajków i później to ty pewnie sra.... ze strachu w gacie /polaczku/ specu od popiołu.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » środa, 11 lis 2015, 18:18

Pan Kazimierz napisał(a):Taki typowy "polaczek" ( nie mylić z Polakiem) - tylko czeka z nadzieją że innemu rodakowi coś się nie uda, coś mu się spier...., coś nie wyjdzie, będzie jakaś draka.
Przeciwnie. Ona miała nadzieje że się jednak uda prowokacja, zatrzymanie pochodu co Gronkiewicz-Waltz wykorzystałaby do jego delegalizacji i pacyfikacji przez pałowanie. No nie wyszło. Policjanci nie chcieli współpracować.
Trudno się im dziwić. Awansu za gorliwość już się nie mogli spodziewać, prędzej wywalenia na zbity pysk.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez vilgefortz » środa, 11 lis 2015, 18:36

Byłem, przeszedłem i widziałem...serce rośnie! Policja trzymała się z daleka a na trasie marszu nie było jej w ogóle. Jak wracałem o 17:00 to jeszcze ludzie nadchodzili mostem. Dziwna analogia: brak Policji=brak zadymy.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » środa, 11 lis 2015, 18:49

vilgefortz napisał(a): Dziwna analogia: brak Policji=brak zadymy.

Oj czy aby na pewno dziwna? :)
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Nebelwerfer » środa, 11 lis 2015, 19:01

Santos napisał(a):TVP mówi, że było «spokojnie».

Swoją drogą znamienne, że coś tak oczywistego (świętowanie niepodległości bez demolowania ulic, podpalania samochodów, walk z policją) jest traktowane jako coś niebywałego, niemal cud.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » środa, 11 lis 2015, 19:21

Bo pod rządami Platformy to było niemożliwe niestety.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Nebelwerfer » środa, 11 lis 2015, 19:25

https://www.youtube.com/watch?v=J78OhJtcvy0
od 1:29
Co ci ludzie mają we łbach...
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron