Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Akcja "Wolny Bazar"

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Akcja "Wolny Bazar"

Postprzez Nowa Prawica BB » środa, 18 gru 2013, 16:27

Motorem polskiej gospodarki są mali i średni przedsiębiorcy. To oni tworzą i mnożą bogactwo tego kraju. Im mniej skrępowana jest ich działalność tym skala tego wzrostu jest większa. Tymczasem państwo polskie konsekwentnie narzuca nowe ograniczenia i zwiększa daniny, doprowadzając w ten sposób do upadłości wielu firm i załamania gospodarki. Jeśli nie zaczniemy uwalniać rynku, skończy się to dla nas, oraz dla przyszłych pokoleń - tragicznie.

Akcja ma na celu uświadomienie społeczeństwa o roli jaką dla gospodarki pełnią mali i średni przedsiębiorcy, o tym jak państwo polskie im w tym przeszkadza, o co raz gorszym stanie polskiej gospodarki, a samych zainteresowanych - o alternatywie jaką stanowi dla nich Nowa Prawica i jej program. W tym celu na placach targowych, w wielu miastach Polski mają się odbyć akcje ulotkowe oraz konferencje prasowe Nowej Prawicy, w trakcie których zostaną poruszone powyższe kwestie.


O szczegółach akcji w BB i w regionie napiszemy wkrótce.
Avatar użytkownika
Nowa Prawica BB
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 26 paź 2013, 13:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Akcja "Wolny Bazar"

Postprzez GP » środa, 18 gru 2013, 16:35

Jako mały przedsiębiorca chciałbym tylko ponarzekać, że mnie ZUS zbija finansowo :?
To mnie baaaaardzo denerwuje, że nie mam LEGALNEGO wyboru, czy chcę płacić, czy nie...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Akcja "Wolny Bazar"

Postprzez outsider? » środa, 18 gru 2013, 19:14

Płacz i płać, a jak pójdziesz na zwolnienie, to zanim ci zapłacimy, to cię zamęczymy.... ZUS
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Akcja "Wolny Bazar"

Postprzez GP » środa, 18 gru 2013, 20:31

outseider napisał(a):Płacz i płać, a jak pójdziesz na zwolnienie, to zanim ci zapłacimy, to cię zamęczymy.... ZUS

No i to mnie najbardziej irytuje, bo płacąc 1000zł miesięcznie, co miesiąc, niezależnie od tego, czy cokolwiek zarobię, czy nie, i tak nic mi się z tego tytułu nie należy :evil:
Wolałbym tę kwotę rozdawać biednym co miesiąc, przynajmniej byłby z tego jakiś pożytek...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron