Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 24 mar 2014, 19:35

Na dobry początek :lol:
http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... wiami-foto

Zapraszam do dyskusji; moje dwa wpisy pod artykułami:

"@Pyramide/ Już Ty nie bój żaby! Dzisiaj byłem zajęty przygotowaniem nagród specjalnych dla prominentnych radnych PO za całokształt osiągnięć w tej kadencji. Udowodnili dziś, że Pani Premie Królowa Śniegu o funduszach europejskich tylko z działaczami i samorządowcami z PO może rozmawiać oraz z wybranymi przedsiębiorcami. Reszta fora ze dwora. Szerzej skomentuję pod artykułem o tej wizycie Pani Premier wszystkich... ...PO-wców!"

"Fundusze unijne dla wybranych! Radny Matyja jest Przewodniczącym Komisji Budżetowej. Z ramienia samorządu zajmują się funduszami unijnymi, które stanowią lwią część przychodów budżetu gminy. Zaproszony oczywiście nie został a więc na sale plenarną Ratusza nie miał wstępu.
PO nie kryje się z faktem dla kogo kieruje unijne frukty - żenada.
Poseł Sławomir Kowalski organizuje na terenie samorządu partyjne, zamknięte spotkanie. Udowadnia tym, że PO w Bielsku-Białej zamierza funduszami unijnymi zarządzać z tylnego siedzenia zza pleców Kasztelana.
Pani Premier przyjechała pod Ratusz od zaplecza - od strony ulicy Stojałowskiego podniesiono szlaban i samochód przejechawszy koło pomnika Konfederatów Barskich zmierzał pod tylne wejście do Ratusza. Tam jednak witała Królową Śniegu młodzież, która nie daje się nabrać na takie manewry. Większość publiczności oczekującej przed Ratuszem pozostała tam zawiedziona, że Pani Premier ich nie zaszczyciła!
Na salę sesyjną nie został również wpuszczony Francuz; przedsiębiorca który miał ponoć ustne zaproszenie. Jedyną osobą która płynnie w jego języku wyjaśniała mu powstałe problemy był Rajmund Pollak."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 24 mar 2014, 20:04

@ZIZ coś "cienki" z Ciebie działacz i samorządowiec /rozchwytywany przez różne opcje/ że nie załapałeś się na takie ciekawe spotkanie.
Podejrzewam że rozmawiano tam o konkretach a pieniacze nie byli mile widziani.Sorry taki mamy klimat w ratuszu
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 24 mar 2014, 20:28

Pyramide napisał(a):@ZIZ coś "cienki" z Ciebie działacz i samorządowiec /rozchwytywany przez różne opcje/ że nie załapałeś się na takie ciekawe spotkanie.
Podejrzewam że rozmawiano tam o konkretach a pieniacze nie byli mile widziani.Sorry taki mamy klimat w ratuszu


Teraz to już "trujesz" jadem :!: Matyi, Staniszewskiej i innych też nie zaproszono.
Tajnych "konkretów" platformerskich nie mogła także wysłuchać publika zainteresowana wizytą Polskiej Królowej Śniegu - balkon dla widzów i słuchaczy był zamknięty! Bywałem tam często i pieniaczy nie spotkałem. :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 24 mar 2014, 20:34

Zostawiając na boku wszelkie spory,ustawki,pikieciki czy ustalenia w ratuszu trzeba przyznać /bez trucia jadem/ że fajną,ładną, kompetentną,konkretną mamy Wice Premier.Taka "trochę" inna p.Fotyga.
Szkoda że to "tajne" spotkanie nie odbyło się w Beskidzie
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 24 mar 2014, 20:44

>@Pyramide/ Przed poprzednimi wyborami samorządowymi PO wynajęła salę na Zamku na spotkanie z kandydatem na prezydenta, obecnym radnym Michalskim. I co - spadła z głowy korona?

Ładna Królowa! Minister "zegarek" też był niczego sobie, były model - pewnie Ci się podobał!

Platformie do sztambucha:
http://www.beskidzka24.pl/artykul,slask ... 19637.html

Jak podaje konkurencyjny portal beskidzka24:
"... Z konkretów warto nadmienić, iż Elżbieta Bieńkowska zapewniła, że droga S-69 Bielsko-Biała Żywiec będzie gotowa przed końcem tego roku...."
Który bookmacher w Bielsku-Białej przyjmuje zakłady bo chętnie obstawię, że jednak nie!

Gdaka ogłosiła tymczasem przetarg na nadzór nad ukończeniem tego odcinka z terminem odbioru 30 miesięcy:
http://www.gddkia.gov.pl/pl/229/powyzej-progow-unijnych
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez Pyramide » wtorek, 25 mar 2014, 07:41

ZIZ na Twoje frustracje zalecane są fajne "pieszczoty" z kimś takim jak Królowa Śniegu.Ale ..............
Takie spotkania zamknięte jak w temacie są niezbędne żeby tacy jak Ty a zwł Pięto podobni nie musieli głupio komentować ustaleń spotkania.
A wracając do p.Staniszewskiej.Po co ona miała tam być? o czym rozmawiać o wycieczkach rowerowych,o 3/4 szeregu. To jakaś ważna i znacząca persona? Daj już spokój z p.Staniszewską.Chyba że chcesz to załóż nowy wątek pod takim tytułem.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez ZIZ » wtorek, 25 mar 2014, 08:36

Doskonale się bawię na takich "ewentach" , nie ma mowy o frustracji!
Zapomniałaś dodać, nawet drobnym druczkiem na spodzie strony, że Twoja wypowiedź w kwestii "pieszczot" nie stanowi oferty :mrgreen:
Osobiście wolę kruczowłose, brunetki ale ponoć blondynka ciemną nocą też w tej kategorii się mieści... :lol: :P

Pani Staniszewska jako polityk... ... no cóż, pominę swó komentarz ze względu na poważanie jakie mam dla jej działań społecznych i samorządowych :wink: .
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez outsider? » wtorek, 25 mar 2014, 09:03

Piramide jak zwykle sprowadzasz próbę dyskusji to prywatnej pyskówki i tak naprawdę zniechęcasz do udziału w dyskusji i ją zamykasz. Zastanawiam się czy sama sobie umiesz odpowiedzieć na pytanie - po co to robisz? Mnie ta odpowiedź nie interesuje. Jednak mam czasem ochotę porozmawiać w tym gronie o istotnych sprawach, a nie o urodzie (rzecz gustu) Pani Bieńkowskiej i twoim (wg mnie mało obiektywnym) zdaniu na temat innych forumowiczów.
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez Pyramide » wtorek, 25 mar 2014, 09:40

outseider przesadzasz jak zwykle,trochę luzu w tym nudnym świecie i zabawy nie zaszkodzi,czego Ci życzę.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez outsider? » wtorek, 25 mar 2014, 09:49

Niestety widać inaczej pojmujemy zabawę i luz, ale chyba masz rację - trochę dystansu mi się przyda. Nie lubię takich najazdów jak robisz. Wracając do tematu bardzo razi mnie buta obecnej władzy i to zarówno na naszym szczeblu jak i rządowo-sejmowym. Przypomina mi to czasy twardogłowych i Urbana i mam wrażenie, że demokracja gdzieś znika za mgłą. A co do opinii o pani Staniszewskiej, to myślę, ze nie masz racji. Poza tym czasy PRL to były czasy propagandy i picu, a teraz są mega picu - pozory, pozory, pozory i to mnie wkurza. :mrgreen: Za tym znikają gdzieś naprawdę istotne i konieczne do rozwiązania sprawy :!:
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez ZIZ » wtorek, 25 mar 2014, 10:21

>outseider/ Nasza droga Pyramide nie czuje pojęcia luzu. Pod artykułem są trzy zdjęcia. Na trzecim jest pani Ministra oraz grupa luzaków w której najbardziej wyluzowany jest ZIZ :P

link do filmu:
http://www.tv.bielsko.biala.pl/s_69_do_ ... _6850.html
(ostatnia minuta!)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez outsider? » wtorek, 25 mar 2014, 11:06

Dobre! :D
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez Pyramide » wtorek, 25 mar 2014, 11:23

Ba,bardzo dobre i pasujące do luzu ZIZ.Brawo.
Ale chyba nie identyfikujesz się ZIZ z tym młodzieńcem co chce korespondować z Panią Vice ....
A te walizki to na rowerze przywiozłeś czy wręczył ci "przypadkowy" przechodzień
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez ZIZ » wtorek, 25 mar 2014, 11:35

Pyramide napisał(a):Ba,bardzo dobre i pasujące do luzu ZIZ.Brawo.
Ale chyba nie identyfikujesz się ZIZ z tym młodzieńcem co chce korespondować z Panią Vice ....
A te walizki to na rowerze przywiozłeś czy wręczył ci "przypadkowy" przechodzień

Młodzieniec to Jasio, asystent posła Pięty.
Walizki przywiozłem na rowerze :?: A to dobre :D :) :lol:

Lubię takie "ewenty"! Szkoda, że nie opublikowano całości mojej wypowiedzi.
A tu jeden z poprzednich "występów" :

http://www.tv.bielsko.biala.pl/debowiec ... _6178.html

po czwartej minucie aż do piątej :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Polska Królowa Śniegu w Ratuszu!

Postprzez Grego » czwartek, 27 mar 2014, 21:06

Skąd masz te fioletowe spodnie? zaje...ś z pomocy dla powodzian? ;)
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron