Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Polska-majdan?

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Polska-majdan?

Postprzez Pyramide » czwartek, 5 lut 2015, 11:55

Dobrze główkujesz a wiesz że ZZ /zw ich dzialacze/ rękami, nogami, strajkami,szantażem/ bronią sie prze prywatyzacjami bo to ich koniec i tych "biednych" ich zarobków.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polska-majdan?

Postprzez Grego » czwartek, 5 lut 2015, 13:07

Każdy by się bronił. Trzeba było sprzedawać tak jak "nierentowną" Silezję, a nie ogłaszać szlachtowanie. Teraz wóz albo przewóz. Jak to mówią "socjalizm to ustrój w którym bohatersko pokonuje się problemy nieznane w innych ustrojach". I to właśnie taki problem mamy. Prezesunio z układziku politycznego doprowadził do katastrofy i teraz trzeba zamknąć dla zatarcia śladów. A kompetentny prezesunio (nie ma obawy) już wie jaką kolejną państwową firmę dostanie teraz do rozwałki. Możliwe nawet że kolejną kopalnię. Branżę już zna. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Polska-majdan?

Postprzez Pyramide » czwartek, 5 lut 2015, 14:38

Strasznie masz ten mózg wyprany.wiecej pasujesz na pensjonariusza seminarium niz wojskowego
http://natemat.pl/132339,prezes-samo-zl ... usi-odejsc
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polska-majdan?

Postprzez Grego » czwartek, 5 lut 2015, 15:14

Co poradzić? Nie każdy wiedzę o świecie czerpie z GW. Ale może już wkrótce poglądy takie jak moje nie będą legalne. Wszystko zmierza w te stronę. W mediach już je wytępiono, internet się broni. Ale bez obaw. Stachanowski aktyw PO pracuje i nad tym. :wink:
W każdym razie jestem pełen podziwu. Potrafiłaś uwierzyć że te zamieszki wybuchły o zupę. No no.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Polska-majdan?

Postprzez Pyramide » czwartek, 5 lut 2015, 17:02

Dobry jesteś w tej dedukcji "...zamieszki wybuchły o zupę" podziwiam bystrość , kpl brak obiektywizmu,realiów i te klapki na oczach bezcenne.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polska-majdan?

Postprzez kjs40 » czwartek, 5 lut 2015, 17:27

Grego napisał(a): Ale może już wkrótce poglądy takie jak moje nie będą legalne. Wszystko zmierza w te stronę.


Co racja to racja.
Kto mam media ma też PR i pierze mózgi jak chce.
kjs40
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 9 paź 2008, 12:21

Re: Polska-majdan?

Postprzez Grego » czwartek, 5 lut 2015, 17:55

Pyramide: Po prostu łykasz propagandę. Dajesz sobie wmawiać że to pseudokibice są winni albo górnicze zupki. Winni są oszuści z PO, bo zarżnęli gospodarkę podatkami. Z niektórych gałęzi porobili sobie łupy polityczne i dokładają do nich, żeby wyprowadzić pieniądze z budżetu. Żadne górnicze przywileje nic do sprawy nie mają. Nasi wielce uprzywilejowani górnicy i tak zarabiają dużo mniej niż górnicy w innych krajach łącznie z Rosją. Tam się opłaci, u nas nie. Mało tego, w Czechowicach się opłaci, w Brzeszczu nie. Wierzysz gadzinówkom przy których śp. Trybuna Ludu to bardzo poważna firma była. Wyłącz tv, włącz myślenie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Polska-majdan?

Postprzez Pyramide » czwartek, 5 lut 2015, 18:22

Grego "dobrze prawisz" zostań przy tym dalej
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polska-majdan?

Postprzez Grego » czwartek, 5 lut 2015, 18:41

Pyramide napisał(a):Grego "dobrze prawisz" zostań przy tym dalej
Taki mam zamiar. A Ty już zapomniałaś jak się jarałaś tym ze Ewa Kopacz jak Margaret Taczer rozprawi się z nierentownymi kopalniami? No i co? Rozprawiła się? Twoja Taczer przepchnęła specustawę po nocy jak złodziej, ale nazajutrz podwinęła ogon i zmieniła zdanie po pierwszych brukowcach. Zdradziła Twój entuzjazm. No to jak w końcu? Myliła się kiedy ruszała na bój, czy jak uciekała?
No ale Pyramide o tym nie wie. Nigdy się nie dowie, nie zastanowi się, bo w tv o tym nie powiedzieli :wink:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Polska-majdan?

Postprzez Pyramide » czwartek, 5 lut 2015, 18:47

I tak dalej nie mam przekonania czy ta uległość wobec KHW nie ma drugiego dna czyli cichej sprytnej likwidacji.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Polska-majdan?

Postprzez Grego » czwartek, 5 lut 2015, 18:57

A to że Kopacz zamierza oszukać to jest oczywiste. PO to specjaliści od kłamstwa w żywe oczy i oszustwa. Pytanie czy górnicy na to pozwolą. No i pytanie czy premier rządu powinien kłamać w żywe oczy i oszukiwać? Dla mnie to jest dno.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Polska-majdan?

Postprzez Grego » czwartek, 12 lut 2015, 08:26

http://wiadomosci.wp.pl/kat,130496,titl ... aid=114541
No jak zwykle kowal zawinił, Cygana chcą powiesić. Za katastrofę w rolnictwie odpowiadają Tusk z Sikorskim i ich wojenka z Rosją. Burza dosięgnie Kopaczkę i Sawickiego. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Polska-majdan?

Postprzez Grego » czwartek, 19 mar 2015, 10:43

Cud nad urną czas zacząć. :mrgreen:
http://www.wykop.pl/wpis/11840961/pkw-o ... owski-byl/
Jak widać weryfikacja ćwierci miliona podpisów na Komorowskiego zajęła 5 dni. Ta sama ilość podpisów na Korwina mieli się już 10 dni i końca nie widać. Muszą się bardzo starać uwalić zbiórkę. PKW żadnego terminu nie ma, więc ciekaw jestem czy zdążą przed wyborami. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron