Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

"Wielka afera" podsłuchowa

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez Del_Rey » niedziela, 29 cze 2014, 18:17

Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez outsider? » niedziela, 29 cze 2014, 19:56

Myślę, że nie każdy Polak tylko łachudra :!:
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez Grego » niedziela, 29 cze 2014, 21:44

Brak dymisji jest wyraźnym sygnałem, że panowie Sienkiewicz, Sikorski i Tusk uważają swoich wyborców za kompletnych i nieuleczalnych ciemniaków. No i sondaże to potwierdzają. Mają rację.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez outsider? » poniedziałek, 30 cze 2014, 11:38

I jeszcze na kabaretowo, żeby nie zwariować. Chociaż adekwatna jest tylko początkowa część!

http://www.youtube.com/watch?v=f2eXAqaJ ... VevW09V9jk :wink:
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez tren_d » wtorek, 1 lip 2014, 23:19

tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez vampire23 » środa, 2 lip 2014, 06:41

vampire23
użytkownik
 
Posty: 80
Na forum od: 4 wrz 2008, 14:49

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez ZIZ » czwartek, 10 lip 2014, 22:32

Grego napisał(a):Brak dymisji jest wyraźnym sygnałem, że panowie Sienkiewicz, Sikorski i Tusk uważają swoich wyborców za kompletnych i nieuleczalnych ciemniaków. No i sondaże to potwierdzają. Mają rację.

Czyżby? cyt: ?Minister SIENKIEWICZ: ?Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie? czyli ?ch?, dupa i kamieni kupa?
I jaśnie oświecony zakrzyknął onegdaj na kiboli i "faszystów": "Idziemy po was!" A tymczasem zamach stanu nieomal rozkładający teoretyczne państwo ( kupę kamieni) przeprowadzili z zegarmistrzowską precyzją członkowie tajnego sprzysiężenia podsłuchowego z bliżej nie rozpoznanego przez służby sprzysiężenia kelnerów :lol: :mrgreen:
A b yło iść za wczasu po kelnerów właśnie :| Pozamykać ich wszystkich i wprowadzić samoobsługę :lol:

outseider napisał(a):Wydarzenia ostatniego wieczoru - nawet propaganda i manipulacja komunistyczna nie była tak głęboka i tak przewrotna. Przerażające po prostu... :cry:
Oj tam, oj tam :wink: , za komuny to był co najwyżej spisek fryzjerów: w wolnych chwilach brzytwami golili (pokątnie i cichaczem) agrest oferując go następnie jako importowane, greckie winogrona :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez Pyramide » sobota, 12 lip 2014, 08:39

ZIZ tak dla równowagi pochwal się komu za dawniejszych czasów jak miałeś jakiś tam interes "lizałeś" dup.... a kogo tak zajadle krytykowałeś jak dzisiaj ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez ZIZ » sobota, 12 lip 2014, 16:02

Ot zagwozdka :!: @Pyramide sugeruje, że kiedyś tam , gdzieś tam, coś tam :D .
A ja nie będę udowadniał,że nie jestem żyrafą. Taki aksjomat i już.
Nigdy nikomu w d..ę nie właziłem. ale jak coś masz fajnego: jakieś podsłuchy, nagrania, relacje świadków to słucham z utęsknieniem :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez Santos » wtorek, 9 cze 2015, 10:01

Wielki "burdel" to fakt i to nie od dzisiaj. Kiedyś J Urban "wykradł" p. Suchockiej jakieś dokumenty z biurka.Dostęp do akt w całej tej machinie ma wiele osób.więc co za problem.A dane osobowe ? ktoś za coś bierze kasę nich myśli i teraz idzie na zielona trawkę.
Ale czy jest potrzeba wszystko utajniać zwl tak długo?
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-po ... lad/h6ljyr
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez tren_d » wtorek, 9 cze 2015, 20:47

Jak tam lemingi i zblazowane leminżyce w stringach? Przybyło wam szarych komórek po powoli kończącym się Stonoga day?
Czy dalej będziecie dawali się ogłupiać i manipulować?
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez Grego » wtorek, 9 cze 2015, 20:59

Państwo Polskie pod rządami Platformy stało się strefa chaosu, dokładnie taką samą jak przed rozbiorami.
Ale lemingi się teraz oburzają: "Jak ten niedobry Stonoga mógł TAKIE RZECZY ujawnić?! Przecież to nielegalne!
A na jesień zaś pójdą za Platformą, bo "Inteligencja głosuje na PO". :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez Pyramide » środa, 10 cze 2015, 17:32

Stała i stara metoda w PO jak się coś złego dzieje szybko ogłasza się dymisje w rządzie.Przed chwila Premier EK ogłosiła "dobrowolne" dymisje.Wreszcie ktoś doszedł do wniosku że "degustatorzy policzków" zostali odsunięci.Niby twarda premier ale liczyłem że PEK sama poda się do dymisji.
Uważam że te całe taśmy ,podsłuchy,wycieki to kolejny majstersztyk służb ze wschodu.
Czy słusznie za to zostanie odwołany Seremet PG mam wątpliwości.Więcej miał wpadek.Ale to powinno być jasno przedstawione.
Cieszy mnie ze wreszcie odejdzie Radosław S marszałek sejmu.Ale czy taka news leży w kompetencji PEK ?
I tak nie znamy i pewnie nie poznamy wszystkiego co było na taśmach i kto.Podobnie nie dowiemy się kto stoi za podsłuchami.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez Del_Rey » środa, 10 cze 2015, 17:50

Pyramide napisał(a):Stała i stara metoda w PO jak się coś złego dzieje szybko ogłasza się dymisje w rządzie.Przed chwila Premier EK ogłosiła "dobrowolne" dymisje.Wreszcie ktoś doszedł do wniosku że "degustatorzy policzków" zostali odsunięci.Niby twarda premier ale liczyłem że PEK sama poda się do dymisji.
Uważam że te całe taśmy ,podsłuchy,wycieki to kolejny majstersztyk służb ze wschodu.
Czy słusznie za to zostanie odwołany Seremet PG mam wątpliwości.Więcej miał wpadek.Ale to powinno być jasno przedstawione.
Cieszy mnie ze wreszcie odejdzie Radosław S marszałek sejmu.Ale czy taka news leży w kompetencji PEK ?
I tak nie znamy i pewnie nie poznamy wszystkiego co było na taśmach i kto.Podobnie nie dowiemy się kto stoi za podsłuchami.

Santos, zapomniales się przelogować. Piszesz z konta Pyramide.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: "Wielka afera" podsłuchowa

Postprzez Pyramide » środa, 10 cze 2015, 17:54

Del_Rey napisał(a):
Pyramide napisał(a):Stała i stara metoda w PO jak się coś złego dzieje szybko ogłasza się dymisje w rządzie.Przed chwila Premier EK ogłosiła "dobrowolne" dymisje.Wreszcie ktoś doszedł do wniosku że "degustatorzy policzków" zostali odsunięci.Niby twarda premier ale liczyłam że PEK sama poda się do dymisji.
Uważam że te całe taśmy ,podsłuchy,wycieki to kolejny majstersztyk służb ze wschodu.
Czy słusznie za to zostanie odwołany Seremet PG mam wątpliwości.Więcej miał wpadek.Ale to powinno być jasno przedstawione.
Cieszy mnie ze wreszcie odejdzie Radosław S marszałek sejmu.Ale czy taka news leży w kompetencji PEK ?
I tak nie znamy i pewnie nie poznamy wszystkiego co było na taśmach i kto.Podobnie nie dowiemy się kto stoi za podsłuchami.

Santos, zapomniales się przelogować. Piszesz z konta Pyramide.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron