Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Premier Ewa

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Premier Ewa

Postprzez Benon » poniedziałek, 8 wrz 2014, 22:47

Premier Ewa

wp.pl

Choć Gad umknął z Warszawy, nie rzuca oręża -
Wszak Ewa jest podatna na podszepty Węża.
Benon
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 6 lut 2009, 20:22

Re: Premier Ewa

Postprzez MSZ » niedziela, 14 wrz 2014, 19:54

Ciarki przechodzą.
Avatar użytkownika
MSZ
użytkownik
 
Posty: 981
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko

Re: Premier Ewa

Postprzez staszeks » sobota, 20 wrz 2014, 11:00

jak przed chwilę przeczytałem w telegazecie pani premier powiedziała, ze jednym z podstawowych zadań
rządu będzie ODBUDOWA ZAUFANIA DO WŁADZ (nie gwarantuje dosłowności cytatu ale sens zachowany)

Tym samym jak sadze dała ocenę Tuskowi którego to rządy zapewne poderwały to zaufanie albo co najmniej przez orkes swoich rządów nie umiał go odbudować.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Premier Ewa

Postprzez Sigmund » sobota, 20 wrz 2014, 15:11

Wymiana ministrów ,odprawy dla odchodzących to koszty idące w grube miliony a za rok nowe wybory.Czyli nową premier nie obchodzi kryzys w Polsce ,pieniądze podatników się dla niej nie liczą.Ten kraj to porażka.Tu nigdy nie będzie dobrze.
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: Premier Ewa

Postprzez Santos » czwartek, 2 paź 2014, 07:40

Sigmund odwagi "Polski Bus" czeka na ciebie a na miejscu "apartamenty" na obrzeżach miast,zmywaki i zapier.... po 12-14 godz oraz w myślach związki zawodowe,które cię obronią.
Ewentualnie módl się że PIS wygrał i zrealizował swoje bzdurne obietnice i dobre intencje...
1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem 2. Nie będzie koalicji z Samoobroną. 3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami 4. Nie podniesiemy akcyzy na paliwo. 5. Trzy miliony mieszkań 6. Niższe podatki 7. Tanie państwo i redukcja administracji 8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję. 9. Afera bilboardowa. 10. Chcemy koalicji z PO. 11. PO jest w koalicji z SLD. 12. Nie będzie TKMu. 13. "Moja teczka jest sfałszowana". 14. W rządzie nie będzie przestępców! 15. Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB. 16. Wycofamy wojsko polskie z Iraku. 17. Kler nie ma wpływu na politykę PiS 18. Prowadzimy politykę zagraniczną dla dobra Polski. 19. Obniżymy ZUS itd itd
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Premier Ewa

Postprzez Grego » czwartek, 2 paź 2014, 10:31

ZUS obniżyli! Nieznacznie, ale zawsze coś. Donald podniósł z powrotem i jeszcze jak przystało na socjalistę dołożył więcej. Co oczywiście nie zmienia faktu że PiS i PO to praktycznie to samo.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Premier Ewa

Postprzez Sigmund » czwartek, 2 paź 2014, 14:35

santos przeszedłeś tę drogę zaczynając od polskiego busa po zmywak i zapier...l po 14 godz.??? współczuję i to pewnie dlatego takie mądrości tu wypisujesz.Przypomnij sobie swojego wybawcę tuska ,który zarzekał się że za jego kadencji nie pozwoli na podwyżkę podatków i co??? zażyj bilobil i zapisz się do geriatry.
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: Premier Ewa

Postprzez Santos » czwartek, 2 paź 2014, 15:41

Sigmund w 1988 do Friedland w RFN nie było jeszcze Polskiego busa i nie trzeba było zap... tam jak dzisiejsi tacy jak ty w np.GB
Za to dzisiaj zamiast bilobilu łykam Stumbras tam i w Bielsku napierda.... się z takich płaczących jak ty.
Zakasuj rękawy i do roboty zamiast polecać innym kuracje u geriatry i płakać nad swoim losem zwalając to na Tuska,Kopacz.
PiS ci da ale gów..... zobaczysz pożyjesz.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Premier Ewa

Postprzez Sigmund » piątek, 3 paź 2014, 19:31

santos lubię takich matołków, którzy znają mój życiorys lepiej ode mnie.Zacznij pisać powieści fantasy może chociaż to ci się w życiu uda.
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: Premier Ewa

Postprzez Pyramide » sobota, 4 paź 2014, 06:59

Kolejny z braku argumentów /np.sigmund/ używa określeń pasujących do jego osobowości.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Premier Ewa

Postprzez Sigmund » sobota, 4 paź 2014, 10:06

nie ma to jak mądry wywód pyramide,myślało się długo nad tym co ???
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: Premier Ewa

Postprzez Pyramide » sobota, 4 paź 2014, 10:32

Nie Sigmund w twoim przypadku to bardzo proste i prawdziwe, papa
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Premier Ewa

Postprzez Grego » sobota, 11 paź 2014, 08:57

https://www.youtube.com/watch?v=lwunS18cvnY
Kanclerz Merkel to ma z tymi naszymi nieobciachowymi europejczykami z platformy. Powinna przysłać tu otwarcie gauleitera zamiast się z idiotami użerać, instruować, a bywa że i prowadzić za rękaw.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Premier Ewa

Postprzez Santos » piątek, 31 paź 2014, 13:49

Sigmund napisał(a):santos lubię takich matołków, którzy znają mój życiorys lepiej ode mnie.Zacznij pisać powieści fantasy może chociaż to ci się w życiu uda.

Idź kup mi piwo i pukaj czołem po schodach może je odbiorę.
A Żywcem i SZY fantasto to mam tyle co ew z zakł psychiatrycznym masz ty.
Popatrz tak obiektywnie co tobie się w życiu udało bo do mnie dłłłłłłłłługo nie dorównasz Ale staraj się.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Premier Ewa

Postprzez kasiaju08 » wtorek, 20 sty 2015, 19:41

Trzeba przyznać że pani premier potrafi zjednać sobie ludzi.
Chociażby tegorocznych maturzystów . No cóż " nie każdy musi mieć maturę i nie każdy musi ją zdać" .
Nawiasem mówiąc ciekawie by było gdyby w sejmie musieli pisać maturę .
Avatar użytkownika
kasiaju08
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 14 sty 2015, 12:59
Lokalizacja: Płock

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości