Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jeżeli nie Krywult to kto?

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez GluE » sobota, 20 wrz 2014, 11:43

Jest jakaś sensowna alternatywa?
Nie do końca się orientuje na bielskiej scenie politycznej
Avatar użytkownika
GluE
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 26 sie 2010, 16:22

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Grego » sobota, 20 wrz 2014, 13:07

Jak dla mnie to Okrzesik.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez GluE » sobota, 20 wrz 2014, 18:57

Jestem za ale on chyba nie kandyduję.
Avatar użytkownika
GluE
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 26 sie 2010, 16:22

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Grego » sobota, 20 wrz 2014, 19:59

Pożyjemy, zobaczymy. Ja mam nadzieję że zmieni zdanie. Pozostali nie maja żadnych szans. Krywult rozniesie ich na kopytach.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez GluE » czwartek, 16 paź 2014, 12:46

Avatar użytkownika
GluE
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 26 sie 2010, 16:22

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Grego » czwartek, 16 paź 2014, 17:28

Widzicie jaki z Waszego Gregusia prorok? :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Pyramide » czwartek, 16 paź 2014, 18:32

Greguś może to ty jesteś tym "szczęśliwcem" który remontował dom ewentualnego kandydata /z rachunkiem czy pod stołem ?/
O innych fruktach z tej znajomości napisze po zaciągnięciu języka i potwierdzeniu.
W tym kierunku powinni iść jego kontrkandydaci.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Grego » czwartek, 16 paź 2014, 18:50

Nie wiem o czym mówisz. Z pewnością zaraz się dowiemy że Okrzesik zlecił remont swojego domu za łapówkę z naruszeniem ustawy o zamówieniach publicznych, pozbawił działki na wyspie Bali polinezyjska rodzinę wielodzietną, skazując ja tym samym na śmierć głodową a ponadto jest kanibalem.
Wystarczyło zgłosić swoja kandydaturę...Ot demokracja. :|
Polecam lekturę : Jak Kandydowałem na gubernatora. Mark Twain. Niewyczerpane źródło inspiracji. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Pyramide » czwartek, 16 paź 2014, 19:04

Po co szukać inspiracji u M Twain,wystarczy w PiS a nawet u ZIZa
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Grego » czwartek, 16 paź 2014, 19:13

Wybacz Pyramide, ale przed momentem nie ZIZ i nie PiS, ale Ty sama w całej okazałości błysnęłaś pytaniem sugerującym moje zbrodnicze knowania do spółki z p. Okrzesikiem. Mnie tam nie zależy, nie kandyduję. Ale w stosunku do p. Janusza to dość podłe było nie uważasz? Jak masz jakieś dowody to śmigaj do prokuratury. Jak nie masz nie zadawaj pytań będących w istocie insynuacją, a przynajmniej nie oczekuj mojej współpracy.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Grego » czwartek, 16 paź 2014, 19:55

Rozwieję Ci jeszcze wątpliwości co do źródeł mojej "przepowiedni". W listopadzie ubiegłego roku przepowiedziałem że Ukraina w wyniku "euromajdanu" może się pogrążyć w wojnie domowej i rozpaść. Pół roku później to się stało. Czy w tym celu musiałem remontować Majdan? Na dzień przed krwawą łaźnią w Kijowie przepowiedziałem że "moim zdaniem jutro krew poleje się szerokim strumieniem." dzień później to sie stało. Nie remontowałem snajperom mieszkań, wierz albo nie wierz. Po prostu ja jestem przewidujący chłopak :mrgreen:
A dla równowagi dodam że zdarza mi się także paskudnie pomylić. Np zapowiedziałem że Jarosz będzie rządził na Ukrainie i to się jak dotąd nie spełniło. Co prawda spełni się prędzej czy później, ale jak dotąd jestem marnym prorokiem.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Pyramide » czwartek, 16 paź 2014, 19:57

Grego jakiej współpracy po co, po co i z czym do prokuratury. Siedzisz w necie czytasz,słuchasz polityków i chyba wiesz ze pytając nic złego podobno nie robi sie nikomu.
Gdzie ty widzisz zbrodnicze knowania,wyluzuj.Każdy ma prawo bronic swojego kandydata.Metody opluwania nie są w moim stylu.
Pytanie retoryczne z tobą w tle nic nie znaczą.Spokojnie.Ale to co wiem to moje i prawda.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Pyramide » czwartek, 16 paź 2014, 20:01

Wygląda na to że mamy 2 jasnowidzów, Jeden z Człuchowa drugi z Bielska.Fajnie i dobrze że wiesz ze Kasztelan wygra.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez ZIZ » czwartek, 16 paź 2014, 20:01

Ktoś mnie wzywał, czegoś chciał :?:
Niedoczekanie :mrgreen: abym interesował się remontem starej chałupy odziedziczonej po dziadkach. Należał się już jej remont "jak psu zupa".
>@Pyramide/ Lepiej zasięgnij języka o nowych (z ostatniej kadencji) nabytkach nowego z-cy Kasztelana. Może coś tam wyniuchasz i będzie medialna zawierucha :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jeżeli nie Krywult to kto?

Postprzez Pyramide » czwartek, 16 paź 2014, 20:10

No brawo ZIZ chałpa stara itd itd....Chętnie bym zaspokoiła twoją ciekawość ale obawiam się żebyś to nie mógł przetrawić.
Może kiedyś pogadamy.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron