Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kandydaci do Rady Miejskiej

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Kandydaci do Rady Miejskiej

Postprzez motaboy » piątek, 10 paź 2014, 09:30

Czy jest gdzieś już dostępna lista kandydatów do Rady Miejskiej z poszczególnych komitetów ?
Avatar użytkownika
motaboy
użytkownik
 
Posty: 112
Na forum od: 7 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Cygański Las

Re: Kandydaci do Rady Miejskiej

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 13 paź 2014, 13:45

Poszczególne komitety podają listy na swoich stronach ( o ile je mają :mrgreen: ). OKW poda wszystkie razem na obwieszczeniach przed wyborami.
A czemu interesują Cię tylko listy do RM?
Przecież dużo więcej mają do powiedzenia i decydowania prezydenci i radni w SŚ. Rada Miejska to kwiatek do kożucha.

A też to wkleję tutaj:
Bielsko-bialskie PO w wyborach do Sejmiku Śląskiego nie istnieje, null, was już nie ma. Lista kandydatów:

Okręg nr 1 (Bielsko-Biała, powiat: bielski, cieszyński, żywiecki)
Platforma Obywatelska: 1. Maciej Kolon 2. Sylwia Cieślar 3. Janusz Kudłacik 4. Renata Franasik 5. Karol Węglarzy 6. Magdalena Idzik 7. Zbigniew Michniowski 8. Magdalena Aftyka 9. Adam Fabia 10. Urszula Olszewska 11. Weronika Broda 12. Tomasz Gabzdyl 13. Tomasz Sałtawa 14. Janusz Buzek

1. asystent posła, ministra od węgla i stali; obaj z Pszczyny
2. Pracownik/asystent senatora z Cieszyna
3. Były prezydent, przewodniczący RM z Żywca
4. W Zarządzie powiatu bielskiego
5. Sz. P. pfof reprezentuje Grodziec Śląski, Kończyce Wielkie...
6. radna z Tychów ?
7. Z-ca Prezydenta Bielska-Białej a więc nie "platformers" ale od Kasztelana na liście PO

Reasumując: Bielsko-Biała dostało siódemkę na liście w naszym okręgu.
PO jako przystawka Kasztelana zostanie skonsumowana. Tak, jak w poprzednich wyborach samorządowych było z sld.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron