Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

List otwarty żołnierzy

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Grego » piątek, 22 gru 2017, 20:59

Daj spokój Staszku, nie ma mnie na liście Wildsztajna z prostej przyczyny. Kiedy SB werbowała agentów byłem dzieckiem. Chamstwa i debilizmy Kryspina nie interesują mnie zupełnie. To sprawa pomiędzy nim i administracją, Skoro tolerują świnię, to mają na forum chlew. Proste.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Kryspin » sobota, 23 gru 2017, 20:52

Stachu - nie bron koniunkturalnego, bo to nie warte twego czasu a jego przeszłości się nie da obronić. Gostek był czerwonym kapusiem a teraz udaje, podobnie jak Piotrowicz, że ma prawicowe przekonania. Dupoliz był i jest z natury złym człowiekiem. Poza tym, dlaczego mamy tolerować jego rynsztokowe wywody. Nikt z nas, do tej pory, nie wniósł tyle moralnej degradacji i intelektualnej zgnilizny co koniunkturalny dupoliz. Mieliśmy tu względny spokój, owszem ludzie się czasami pokłócili, ale nikt nie prześladował psychicznie i obrażał na takim poziomie jak to robi koniunkturalny.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez staszeks » niedziela, 24 gru 2017, 13:41

Ja nikogo nie bronię.
Jest na tyle dorosły, ze obroni się sam.
Ja próbuje wychować tego drugiego, ale odnoszę pomału wrażenie, ze on jest niereformowalny,
bo wciąż udaje, ze nie rozumie prostych aluzji.
Pozdrawiam.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Pyramide » środa, 10 sty 2018, 14:02

Właściwie po co witać skoro AM miał być przyjęty w Białym Domu z jeszcze ważniejszym
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... d-pis.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Pyramide » sobota, 3 lut 2018, 17:15

co te media wypisują?
przecież wg "eksperta" forumowego to najlepszy minister na równi z Wojciechem J
http://crowdmedia.pl/macierewicz-zarznal-polska-armie/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Pyramide » sobota, 10 lut 2018, 09:24

"Nic" ten ekspert nie wie o armii ?
prawdziwy "ekspert" jest na forum

"- Kondycja armii jest kiepska. Nadal funkcjonują systemy poradzieckie w armii, czołgi T-72. Systemy obrony powietrznej są poradzieckie. Nie mamy skutecznego uzbrojenia, systemów rażenia, systemu walki, które powodowałyby to, że nasza armia jest zdolna oprzeć się choćby agresji ze strony Rosji" – mówił gen. Waldemar Skrzypczak, Gość Krzysztofa Ziemca w radiu RMF FM.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Grego » sobota, 10 lut 2018, 11:51

Widzę że twoja demencja postępuje, więc przypomnę fragmenty pierwszego postu w tym wątku mojego autorstwa sprzed trzech lat.
Grego napisał(a):http://niezalezna.pl/63571-dramatyczny-list-zolnierzy-polska-zagrozona-koalicja-rzadzaca-doprowadza-do-degradacji-wojska
Generalnie wojsko w sprawach politycznych wypowiadać się nie powinno.
Jednak mamy sytuację taką: Kondycja naszych Sił Zbrojnych systematycznie się pogarsza, osiągając już dno upadku, rząd zaś opowiada społeczeństwu bajki jak to jesteśmy silni, zwarci i gotowi, organizuje defilady na które ściąga wszystko (dosłownie!) co jeszcze na chodzie. Co gorsza prowokuje najsilniejszego sąsiada jakiego mamy.
Na skutek wadliwych regulacji prawnych grozi nam w ciągu najbliższych kilku lat zupełna likwidacja wszystkich (i tak rozpaczliwie nielicznych i kiepsko obsadzonych) jednostek liniowych. Rząd i Sejm pochłonięty nadchodzącymi wyborami w ogóle o tym temacie nie myśli tak jak nie myślał przez ostatnich kilka lat.
Na skutek tzw reformy systemu dowodzenia doprowadzono do paraliżu decyzyjnego WP. Może to i nie będzie miało większego znaczenia, kiedy odejdą z Armii szeregowcy, a chwila ta jest bliska.

Generał Skrzypczak ma sporo racji.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Pyramide » sobota, 10 lut 2018, 13:13

Brawo Ty !
winni j/n i Tusk
"Nie jest a główni winowajcy tej sytuacji Klich, Mroczek i Siemoniak próbują teraz oskarżać ze Macierewicz w pół roku nie ponaprawiał wszystkiego co oni mozolnie przez 8 lat psuli.
Nie jest ok i jeszcze długo nie będzie, za co mam nadzieję ujrzymy wreszcie Siemoniaka na ławie oskarżonych.
Szczególnym rodzajem bezczelności jest, że właśnie on teraz przybiera pozy Katona" /rzekł wcześniej G/

Ale to już trochę więcej niż pół roku
No ale to chyba nie dotyczy Polski
Art 5 Traktatu Waszyngtońskiego zobowiązuje strony do zrobienia tego co uznają za konieczne.
Czyli ten co nie robił prawie nic jest rozgrzeszony
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Grego » sobota, 10 lut 2018, 14:17

No bo tak jest. Klich przez cztery lata nie zrobił dokładnie nic żeby powstrzymać postępująca ruinę wojska, a Siemoniak nie dość że nic nie zrobił dobrego, to jeszcze rozwalił system dowodzenia. Dziwnym "zbiegiem okoliczności" dokładnie w tym momencie, kiedy rozpadła się Ukraina. To są fakty. Uważam że rola Siemoniaka nadaje się do zbadania przez prokuraturę, bo koincydencja tych wydarzeń wskazuje na celowe działanie na szkodę bezpieczeństwa RP. Nic się w moich poglądach nie zmieniło.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Pyramide » sobota, 10 lut 2018, 14:42

Szukam podobnej j/n książki o Siemoniaku i zastanawiam się dla czego Prokuratura nie reaguje.Może nie ma takiej wiedzy ja Ty?
W tym j/n przypadku sprawa jest jasna bo kpl brak podstaw do reakcji /pomówienia /
http://livro.pl/macierewicz-i-jego-taje ... lsrc=aw.ds
Kup,pożycz poczytaj G
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Grego » niedziela, 11 lut 2018, 08:11

Pyramide napisał(a):... zastanawiam się dla czego Prokuratura nie reaguje.Może nie ma takiej wiedzy ja Ty?
Ja mogę sobie dostrzegać "dziwne zbiegi okoliczności" i snuć teorie, mieć podejrzenia. Natomiast prokuratura potrzebuje dowodów. Nie wykluczam zresztą że moje podejrzenia są bezpodstawne. Można sobie wyobrazić że pomiędzy puczem na Ukrainie a rozmontowaniem systemu dowodzenia WP nie ma żadnego związku, koincydencja jest przypadkowa a Siemoniak nie jest niczyim agentem, tylko po prostu skrajnym debilem.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Pyramide » niedziela, 11 lut 2018, 09:17

Co za oświecenie,złagodzenie stanowiska,"zmiany" i koincydencja przypadkowa.
G jestem pod wrażeniem :roll: :roll:
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Grego » poniedziałek, 12 lut 2018, 17:40

Skoro widzisz tu jakieś złagodzenie stanowiska to prawdopodobnie masz halucynacje. Od początku twierdziłem że sprawa wygląda podejrzanie, a nie że mam jakieś dowody.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 12 lut 2018, 18:35

stary zapierd.... G a koincydencja przypadkowa
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: List otwarty żołnierzy

Postprzez Grego » poniedziałek, 12 lut 2018, 20:10

"Mozna sobie wyobrazić..." ci się nie wyświetla stara kretynk...?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości