Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wybory do Rad Osiedli.

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez Santos » piątek, 10 kwi 2015, 17:50

[quote="Pan Kazimierz"

Oczywiście że nie zniknie Pyramide tfuu tzn Santos :) Bo niby dlaczego miałoby zniknąć??
Pozwolę sobie ciebie nazywać nieco żartobliwie pukawą skoro ty nazywasz mnie burakiem ;)
A co mi tam zniżę się do twojego poziomu - ciężko będzie się podnieść ale postaram się :)

Panie Adminie czy Santos i Pyramide ma to samo IP? Takie luźne pytanie :)

Przy okazji - w wyborach startować nie zamierzam.[/quote]

Znowu "nażarłeś" się popiołu i nawdychałeś dymu od sąsiada?
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 10 kwi 2015, 17:59

Santos napisał(a):Znowu "nażarłeś" się popiołu i nawdychałeś dymu od sąsiada?


Dokładnie tak proszę pani i ujrzałem starszawą pukawę latającą po Monachium w zółtym berecie.

Więc odpadam z wyborów :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez Pyramide » piątek, 10 kwi 2015, 18:06

Panie K poproś bliskich jak ich masz niech dzwonią po jakąś pomoc dla ciebie.Admin juz tu nic nie pomoże.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 10 kwi 2015, 18:07

Santos napisał(a):[quote="Pan Kazimierz"

Oczywiście że nie zniknie Pyramide tfuu tzn Santos :) Bo niby dlaczego miałoby zniknąć??
Pozwolę sobie ciebie nazywać nieco żartobliwie pukawą skoro ty nazywasz mnie burakiem ;)
A co mi tam zniżę się do twojego poziomu - ciężko będzie się podnieść ale postaram się :)

Panie Adminie czy Santos i Pyramide ma to samo IP? Takie luźne pytanie :)

Przy okazji - w wyborach startować nie zamierzam.


Znowu "nażarłeś" się popiołu i nawdychałeś dymu od sąsiada?[/quote]

Ten sam błąd Pyramide. Podobny popełniłaś tutaj viewtopic.php?f=6&t=89033&p=186134#p186134
i tutaj viewtopic.php?f=2&t=88949&p=185199#p185199
i w paru innych miejscach.
Popracuj nad obsługą forum :)

Po za tym zwrot z nażarciem się popiołu i wdychaniem dymu jest używany tutaj tylko przez ciebie Pyramide.
Kolejna sprawa Santos cytuje dokładnie słowa skierowane do Pyramide ktore zostały wykasowane z forum kilka miesięcy temu - więc albo ma dobrą pamięć albo trafiły w cel.
No i wątek seksizmu, problemu z kobietami itd - wielokrotnie używany przez Pyramide w wielu wątkach, wobec wielu użytkowników.

Oczywiście nie są to 100% dowody ale to jest powód który pozwala myśleć że to jedna i ta sama osoba.
Jeśli nie to wieeeeeeelki przypadek :)
Ale oczywiście to temat Admina.

Przepraszam za odejście od tematu ale pewne sprawy zabrnęły z daleko i wielokrotnie zarówno ja jak i moja rodzina były tutaj obrażane przez Pyramide. Zresztą nie tylko ja zauważyłem prowokacyjne teksty i atakowanie nie wypowiedzi a konkretnych osób przez tego użytkownika.
Miłego weekendu :)
Ostatnio edytowano piątek, 10 kwi 2015, 18:52 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 4 razy
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 10 kwi 2015, 18:09

Pyramide napisał(a):Panie K poproś bliskich jak ich masz niech dzwonią po jakąś pomoc dla ciebie.Admin juz tu nic nie pomoże.


Załóż sobie 3 konto. Będziesz mogła prowadzić gęstszą dyskusję :)
Ale tak sama z sobą hehehehehe i nadal twierdzisz że jesteś normalna ????? Zresztą nie mnie to oceniać :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez Pyramide » piątek, 10 kwi 2015, 19:05

"Dobry" z ciebie sledczy albo jakis byly Ormowiec panie K a moze to przypadek i zbieznosc jak piszesz.Przemysl i porownaj czy czasem ja i on i ty to nie ten z forum co Ameryke pokochal.Nie jedz juz popiolu.Znowu masz zbizosc wiec "głowkoj"
A tak po bozemu;daj sobie juz spokoj bo doprowadzk to cie do lekarza.......
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 10 kwi 2015, 19:09

Pyramide napisał(a):"Dobry" z ciebie sledczy albo jakis byly Ormowiec panie K a moze to przypadek i zbieznosc jak piszesz.Przemysl i porownaj czy czasem ja i on i ty to nie ten z forum co Ameryke pokochal.Nie jedz juz popiolu.Znowu masz zbizosc wiec "głowkoj"
A tak po bozemu;daj sobie juz spokoj bo doprowadzk to cie do lekarza.......


Teraz napisz coś jako Santos ;)
I nie pisz w nerwach bo błędy walisz :P
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez ZIZ » piątek, 10 kwi 2015, 20:24

Wracając do tematu wątku - a miało być "tak piknie" a tu zonk: w 14 osiedlach brakło chętnych:
1. Beskidzkie,
2. Biała Krakowska,
3. Biała Północ,
4. Biała Śródmieście,
5. Biała Wschód,
6. Bielsko Południe,
7. Dolne Przedmieście,
8. Grunwaldzkie,
9. Karpackie,
10. Mieszka I,
11. Piastowskie,
12. Stare Bielsko,
13. Straconka,
14. Wojska Polskiego,
Przedłużono termin zgłaszania kandydatów do czwartku, 15.04.2015r godz. 10-00.

Wracając do wątku pobocznego: czy @Śantos = @Pyramide to sprawa admina ;
A mogło być tak "piknie" w wyborach prezydenckich: kandydat ex-Bęgowski legitymujący się dokumentami na nazwisko Grodzka:
Dwa w jednym - prezydent i pierwsza dama równocześnie :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 10 kwi 2015, 21:22

ZIZ napisał(a):
Wracając do wątku pobocznego: czy @Śantos = @Pyramide to sprawa admina ;


Oczywiście że tak tylko niech się istocie nie wydaje że jest taka mądra a tymczasem jest dokładnie odwrotnie :P

A co do Rad Osiedli - ludziom się nie chce bo raz niewiele z tego mają a dwa nie lubią być statystami bo sama RO chyba niewiele może i po za tym chyba niewielu wie o wyborach.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 11 kwi 2015, 08:03

ZIZ napisał(a):
SAMAEL66 napisał(a):eee to idę :) Kaziu ty też ze Złotych więc na co czekać :)


Wpis o ZŁ zrobiłem, by Ciebie zachęcić :lol:
Kompletu kandydatów brakuje w siedmiu radach.
A @PK jest raczej z osiedla PS.


aha :) niestety nie mam ostatnio za dużo czasu by nawet siąść na 10 minut na komputer a co dopiero jakieś rady. No chyba że ktoś chce być członkiem dla samej hecy i może jakieś diety? Mój cały czas ostatnio wypełnia mała Córeczka :) Na radnego powinien kandydować ktoś z pomysłami i ktoś związany bardziej z osiedlem niż ktoś napływowy jak ja. Tyko znając życie kandydować będą te same osoby które były dotychczas (nawet nie wiem kto był) ale jak to będą osoby takie same jak (lub te same?) w radzie Spółdzielni Złote Łany to Boże chroń.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez ZIZ » sobota, 11 kwi 2015, 11:56

Diet nie ma, heca może być raz w roku jak na zebranie przyjeżdża Kasztelan lub zastępcy, urzędnicy i radni.
Co do czasu - bez przesady - przeciętnie godzinka, może dwie miesięcznie. Ale oczywiście j\est w życiu multum spraw ważniejszych niż jakaś tam RO; w Bielsku-Białej to i tak jest taki folklor lokalny, mocno zmarginalizowany przez Ratusz.
Dzięki nowej ordynacji wyborczej para pójdzie w gwizdek.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wybory do Rad Osiedli.

Postprzez ZIZ » czwartek, 14 maja 2015, 21:34

>@PK/ Mnie akurat troszkę dotyczyły; nowa rada została wyłoniona.
Jest możliwość sporych zmian w aktywności, zawsze jest szansa, którą należy próbować wykorzystać!
W skład nowej RO weszło aż 10 nowych osób!, Tylko 5-ciu członków stanowić będą osoby z poprzedniej rady. RO została odmłodzona- spośród zgłoszonych kandydatów było ośmiu emerytów; do nowej rady weszło czterech. Jedenastu członków rady to ludzie zawodowo aktywni.
Nastąpiła zmiana pokoleniowa, średnio rada jest młodsza o całe pokolenie! No i zobaczymy co z tego wyjdzie, dowiemy się kto zacz.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron