Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zgoda i bezpieczeństwo

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez Benon » sobota, 21 mar 2015, 00:20

Zgoda i bezpieczeństwo

„Wybierzmy zgodę i bezpieczeństwo” – tak brzmi hasło wyborcze Bronisława Komorowskiego i jego komitetu.

Buda Ruska to miejscowość, w której Bronisław Komorowski ma działkę rekreacyjną.

Doceniam bezpieczeństwo, więc próżne wasze trudy,
Bym zgodził się głosować na kmiecia z Ruskiej Budy.
Benon
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 6 lut 2009, 20:22

Re: Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez Grego » sobota, 21 mar 2015, 07:26

Potężne racje przytoczyłeś, no no. Działka w Budzie Ruskiej... to rzeczywiście dyskwalifikuje kandydata. :mrgreen:
A nie czasem to, że od 25 lat stale jest przy władzy i mamy kraj w ruinie, bilion długu!? Białoruś nas właśnie wyprzedza gospodarczo! A nie to, że parlamencie jednego z najważniejszych państw świata wlazł w butach na fotel marszałka?
Nie to, że sfałszowano wybory samorządowe, a on nie kiwnął palcem w bucie, jeszcze uspokajał?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez ZIZ » sobota, 21 mar 2015, 08:28

Hasło: "Zgoda i bezpieczeństwo" powala z nóg.
Tak jakoś się składa, że w naszym kraju to "bezpieczeństwo" wybierało sobie obywateli a nie na odwrót.
A jak już "bezpieczeństwo" wybrało sobie obywateli to wysyłało ich do Zgody, (powojenny obóz w Świętochłowicach).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez Grego » sobota, 21 mar 2015, 08:32

No ale za to akurat Komorowski nie odpowiada. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez Swiatogor » sobota, 21 mar 2015, 09:05

No; kolesie zupełnie nie z mojej bajki, mimo to, gdy ktoś taki mówi mi, że jest noc, a ja widzę, że za oknem ciemno, to się kłócił nie będę...
Imho warto posłuchać.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez ZIZ » sobota, 21 mar 2015, 19:50

>@Światogor/ Skoro już zauważyłeś facetów z innej bajki to polecam (w wolnej chwili) wyszukać:
Sumliński you tube, np.:
https://www.youtube.com/watch?v=uJV5ruXMqxs#t=299

Oczywiście można pozostać przy lżejszych, medialnie chwytliwych tematach:
http://szkicownik-polityczny.salon24.pl ... ji-rysunek

Tytuł nieco poprawiłbym: Muzeum bezpieczeństwa i zgody budowane bez "bulu i nadzieji" :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez Grego » niedziela, 22 mar 2015, 09:00

A ja jednak wolę nie sięgać po opinie o PBK, tylko po opinie samego PKB. NIestety to co wygaduje ten facet np na posiedzeniu RBN (sztab Szoguna) w zupełności wystarczy żeby zdiagnozować u niego otępienie.
najbardziej niepokojące zapisy doktryny mówią, że Rosja może interweniować w obcych krajach
No faktycznie niepokojące, zwłaszcza biorąc pod uwagę że Rosja 8 lat temu interweniowała w Gruzji, a Polska w Iraku. Co więcej Polskie Wojsko nadal siedzi już 14 rok w Afganistanie. RBN o tym nie wie? Może PBK sobie zapomniał?
- Najistotniejszym wnioskiem płynącym z posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego jest to, że naszą odpowiedzą - naszą, czyli polską, i naszą, czyli natowską i całego świata zachodniego - na zmiany w zakresie doktryny wojennej Federacji Rosyjskiej po prostu powinno być dalsze wzmacnianie jedności świata zachodniego oraz także umacnianie własnego potencjału obronnego, co się dzieje - oświadczył prezydent.
Odnoszę wrażenie że naszą odpowiedzią na wszystko jest "dalsze wzmacnianie jedności świata zachodniego" PEK taką samą reakcje proponuje, o tym samym bredził Tusk przy okazji kryzysu w Grecji. Jedność świata zachodniego nie istnieje. Co oni chcą wzmacniać? Nie naśmiewam się z Prezydenta, bo to nie wypada. Człowiek jest chory i tyle. Współczucie i do domu niech się uda. Młodą sekretarkę zatrudni i żyje długo i szczęśliwie bredząc od rzeczy pod troskliwą opieką rodziny. Należy mu się to. Oczekiwać że ogra Putina to skrajna głupota.
Młodzi wykształceni w niego niestety wierzą.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez Grego » niedziela, 22 mar 2015, 12:31

http://www.hromadske.tv/society/sbu-zat ... iovikam-i/ SBU zatrzymała żołnierza kontraktowego, który sprzedał separatystom dane o dyslokacji jednostek ukraińskich i systemie ochrony. Co to ma wspólnego z Komorowskim? Otóż ma. Komorowski wspólnie i w porozumieniu z resztą swojej partii zlikwidował karę śmierci w czasie wojny. Zatem żołnierz sprzedający newralgiczne dane nie tylko kasuje gruby grosz od nieprzyjaciela, ale w razie wpadki zyskuje bezpieczeństwo w areszcie. Ot logika demencji.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez Grego » poniedziałek, 23 mar 2015, 08:04

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Komorow ... 09421.html
Musimy sobie powiedzieć jasno: skończyły się czasy pokojowej dywidendy po zakończeniu zimnej wojny"
Musimy sobie powiedzieć jasno. Pokojową dywidendę wykorzystaliśmy na całkowite rozmontowanie systemu obronnego Polski, dzięki temu teraz, kiedy robi się niebezpiecznie jesteśmy bezbronni. I zawdzięczamy to w znacznym stopniu Komorowskiemu. Niech żyje!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez Benon » wtorek, 24 mar 2015, 00:40

Odezwa

radiomaryja.pl

Obywatelu!
Jeżeli dość masz WSI-oków
I wołomińskich SKOK-ów,
Przegnaj z pałaca
Bronka pajaca!
Benon
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 6 lut 2009, 20:22

Re: Zgoda i bezpieczeństwo

Postprzez Benon » wtorek, 24 mar 2015, 23:08

Obciachowy Bronek

Gdybyś ty pro publico bono
Był jaki byłeś w prokreacji,
Na rękach by cię tu noszono
I byłbyś chlubą naszej nacji.

Lecz w tobie małość wciąż zwycięża;
Pora ci zatem zdjąć koronę.
Potrzeba Polsce stanu męża,
A tyś jest obciachowy Bronek.
Benon
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 6 lut 2009, 20:22


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron