Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Enfant terrible

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » czwartek, 7 maja 2015, 18:12

Możliwe. Ale mniej prawdopodobne niż w przypadku pozostałych kandydatów prawicy ( Kowalski i Braun) a na lewicę nie zagłosuję, bo nie pozwalają mi na to prawicowe przekonania.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez ZIZ » czwartek, 7 maja 2015, 21:41

Pisałem już tutaj o tym ale powtórzę: JKM działa z wyrachowaniem i premedytacją wiedząc, że scena polityczna jest ostro podzielona. Dużo łatwiej jest mu złowić wyborcę o przekonaniach prawicowych od konkurenta z tej samej strony podziału. Atakuje więc Kukiza, atakował Dudę aby ujawnić ich słabsze punkty i podprowadzić wyborców bardziej radykalnie nastawionych przeciwko lewactwu i "oligarchii kompradorskiej platfusów i ludojadów". Przecież z pośród akolitów rządzącej nam litościwie koalicji prawie nikogo (prócz obrażonych i zrażonych) nie złowi. Ci, jeśli o ile zmieniają poglądy, to ewolucyjnie (dryfują albo trochę na lewo do sld albo krok na prawo do pisu). Do wojującej prawicy JKM może zachęcić tylko skrajnie prawe skrzydło pisu (patrz: Wipler) albo wyrwać zdecydowanych prawicowców od Kukiza, Brauna, Kowalskiego będąc od nich medialnie o wiele ciekawszą osobowością. Z lewicy przecież JKM nikogo nie wyrwie a spośród niezdecydowanych, głosujących od przypadku do przypadku też nie będzie miał korzyści. Ci, jeśli głosują to celują w centrum sceny politycznej, w `środek ( raz w pis, raz w peło innym razem w ludojadów, najczęściej wcale nie głosują).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » piątek, 8 maja 2015, 06:19

Chyba każdy sympatyk Korwina zdaje sobie sprawę, że wyborów prawica nie wygra nigdy. Powód jest oczywisty. Media uzależnione od KRRiTV, czyli w rękach lewicy. PKW wyznaczona przez lewicowe władze spośród odziedziczonego po PRLu wymiary sprawiedliwości. Sądy wywodzące się w prostej linii ze stalinowskich. Wsparcie dla kolaborantów ze strony UE.
Społeczeństwo otępiałe i bezbronne. Nie ma żadnych szans na zmianę władzy w Polsce. Jeżeli nawet dojdzie do zwycięstwa Korwina w wyborach prezydenckich (można to sobie wyobrazić) to PO i PiS (obecnie udający opozycję) w parlamencie zewrą szyki i rządzić będzie dalej lewica na udry z Prezydentem.
Ja osobiście zamierzam głosować na prawicę tylko po to, żeby dać sygnał generałom, że nie całe społeczeństwo chce realizować idee Lenina. Jest nadzieja, że prezydent z prawicy wraz z generalicją wprowadzą wojsko do Sejmu, aresztują gang co tam zasiada i wprowadzą system prezydencki, zdolny opanować korupcję, zadłużanie kraju i parcie ku wojnie.
Innej szansy dla tego kraju nie widzę. W wojnie z Rosją do której Duda i Komorowski dążą Polska może tylko stracić.
Nie chciałbym widzieć naszej młodzieży idącej z grabiami na czołgi, a taki jest (moim zdaniem) plan tych panów.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez Pyramide » piątek, 8 maja 2015, 19:28

A ty Grego poważnie uważasz że JKM coś jest w stanie tak bez korzyści dla siebie i licznej rodziny zrobić dla Polski? Samym gadaniem,sloganami bez zaplecza partyjnego to jedynie na wiecach lub w helikopterze może sobie palcem w bucie poruszać.Po tych jego wypowiedziach o dzieciach,kobietach tylko czekac jak powie o uruchomieniu krematoriów.Muszką trudno zjednać sobie wyborców.Nie znaczy to że kilka jego pomysłów tez tym kupiła i wprowadziła nawet na lokalnym podwórku.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » piątek, 8 maja 2015, 19:43

Pyramide napisał(a):A ty Grego poważnie uważasz że JKM coś jest w stanie tak bez korzyści dla siebie i licznej rodziny zrobić dla Polski?
A dlaczego bez korzyści dla siebie? To chyba oczywiste, że każdy dąży do powodzenia dla siebie i swoich bliskich. Polską rządzi klika nieudaczników i zdrajców, jakich nasze ziemie nie widziały od czasu rozbiorów. Każdy kto ich obali (nieważne Kukiz, Korwin, Ogórek czy Braun) zrobi wielka rzecz dla Polski. Korzyść dla siebie w tym wypadku jest zbieżna z interesem Narodu. Ja akurat stawiam na Korwina, ale ucieszę się także z sukcesu Kukiza, Brauna czy Ogórek. W każdym wypadku jest nadzieja że unikniemy katastrofy, jaką są dalsze rządy tych zer.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » piątek, 8 maja 2015, 20:00

Zresztą o czym ta mowa? Jeśli powstrzyma parcie do wojny, to już jest wielka sprawa. Komorowski Polskę całkowicie rozbroił, a teraz szarpie Rosję za wąsy. Da się coś głupszego wymyślić?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez Swiatogor » piątek, 8 maja 2015, 20:52

Korwin jest cienki jak dupa węża. Zatrzymał się mentalnie gdzieś w początkach XIXw.

Lecz co do jednego Grego ma rację: trzeba rozbić ten układ, bo te upasione naszymi podatkami knurki nas dobiją. Tu już nie ma co kombinować; sytuacja jest jasna: albo my - albo oni. Tertium non datur.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Enfant terrible

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 11 maja 2015, 06:35

JKM na czele... ... grupy maruderów wyścigu prezydenckiego za to Kukiz okazał się rzeczywistym enfant terrible i poprowadzi grupę pościgową w wyborach parlamentarnych za liderami partii systemowych.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » poniedziałek, 11 maja 2015, 07:24

Szanowny ZIZie: To są wybory prezydenckie. Zwycięzca może być tylko jeden. Kukiz przegrał, tak samo jak Korwin, Ogórek i Tanajno. W drugiej turze przegra po zaciętej walce Duda. To starannie wyreżyserowany spektakl.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 11 maja 2015, 21:35

>@Grego/ Zwycięzca będzie tylko jeden - po II. turze. W I. turze Kukiz dołożył Korwinowi prawie siedmiokrotnie! To knockdown po którym JKM nie podźwignie się nawet do wyborów parlamentarnych o ile Kukiz szybko zbuduje struktury.

Spektakl rzeczywiście jest starannie reżyserowany - od lat przez media: papierowe, elektroniczne, telewizję i radio.
Wspierany przez niezastąpione prognozy rządowego CBOS-u będącego na garnuszku premiera. Ale to stara śpiewka - organ goebbelsowskiej propagandy powołany w stanie wojennym przez spawacza, rozmija się regularnie w prognozach o ok. 10 punktów procentowych na korzyść litościwie panujących w stosunku do następujących po "prognozach" wyników głosowań.
Reżyserka zlikwidowała dziesiątki ważnych dla opozycji lokali wyborczych za granicą uwzględniając w pierwszej kolejności te, w których wyniki poprzednich wyborów były "niekorzystne". Wprowadzono opcję powszechnego głosowania korespondencyjnego z procedurą paraliżującą pracę niektórych komisji poza granicami Polski! Jeśli zaledwie sześcioosobowa komisją musiała rozpakować kilka tysięcy przesyłek, sprawdzić ich poprawność i podpisy oświadczeń o tajnym i osobistym głosowaniu, oświadczenia te wyjąć, policzyć - ewidencjonować, sprawdzić poprawność zaklejenia wewnętrznej koperty z kartą do głosowania i umieścić w urnie. to kolejka osób głosujących osobiście w takiej komisji została doprowadzona do stanu wrzenia. Na II. turę nie przyjdą, nie przyjadą!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » poniedziałek, 11 maja 2015, 21:54

ZIZ napisał(a):>@Grego/ Zwycięzca będzie tylko jeden - po II. turze. W I. turze Kukiz dołożył Korwinowi prawie siedmiokrotnie!

Korwin wypadł słabo, co jednak dla mnie osobiście żadnym zaskoczeniem, ani powodem do smutku nie jest. Startował bez szans i przegrał. Dobry wynik Kukiza mnie bardzo, bardzo cieszy. Cieszy także marny wynik Komorowskiego pomimo wszystkich brudnych sztuczek które wymieniłeś. Generalnie teraz opijamy dobry wynik Kukiza i nie zepsujesz mi humoru sugerując ze to Korwina pokonał. Korwin i Kukiz to "wrogowie Systemu". Komor i Duda to System. Na razie przegrali, ale ich jest jesień. Dla mnie to dobry dzień mimo wszystko. :)
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez Pyramide » wtorek, 12 maja 2015, 06:43

Jakie ich,ew sam Kukiz. Dalej widzę że wierzysz w moc przekonywania JKM ale jestes w zdecydowanej mniejszości.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Enfant terrible

Postprzez SAMAEL66 » wtorek, 12 maja 2015, 10:01

w jeszcze większej mniejszości jest elektorat Ogórek :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » wtorek, 12 maja 2015, 12:15

(na stronie)Nie wypominaj, bo jeszcze wróci do Komorowskiego :mrgreen:
Zaiste Pyramide, słuszna Twoja uwaga, o jakże mi wstyd! Musze przemyśleć swoje głupie poglądy i następnym razem zagłosuję za Ogórkową.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez staszeks » wtorek, 12 maja 2015, 17:35

Grego napisał(a):(na stronie)Nie wypominaj, ........................... i następnym razem zagłosuję za Ogórkową.

mizerią?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości