Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Enfant terrible

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » poniedziałek, 20 kwi 2015, 19:31

Kraśki i Olejniki się tego nigdy nie nauczą, bo to funkcjonariusze a nie dziennikarze. Mają postawione zadanie i muszą je wykonać. Jak nie to haki pójdą w ruch i skończą jak Durczok.
Tylko to jedno mnie wkurza.
To jesteś bardziej korwinowski niż ja bo mnie on doprowadza do piany regularnie. Mimo to uważam że to jedyny sensowny kandydat w tych wyborach.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » wtorek, 21 kwi 2015, 20:45

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosc ... k-00004035
No powiedzmy że jeden z dwóch. :mrgreen:
No a tu Korwin w rozmowie z dziennikarką a nie z funkcjonariuszką.
https://www.youtube.com/watch?v=cbQxdNNyZnk
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez ZIZ » wtorek, 21 kwi 2015, 21:05

Z pobieżnego przeglądu programów Olejnik , Lisów, Kraśki można odnieść wrażenie, że trwa kampania prawyborcza wewnątrz peło w której wyżej wymienieni wazeliniarze konkurują z bulem i nadzieją o nominację na kandydata w miejsce dowódcy szogunów.
To pierwsze wrażenie jest potęgowane faktem, że w/w funkcjonariusze debatują na osobności (czasem w formie przesłuchania) z kandydatami innych ugrupowań co ma zastąpić bezpośrednią debatę pomiędzy oficjalnie zatwierdzonymi kandydatami.
W ostateczności peło mogłoby nominować Kraśkę - miałby szanse na lepszy wynik niż bul; oglądalność też pewnie ma znacznie większą :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » środa, 22 kwi 2015, 04:05

Smutne w sumie że pokazana na filmiku dziennikarka choć jak widać dość kompetentna, urodą i urokiem miażdżąca większość reżimowych malowanych lal z tv, nigdy tam nie znajdzie pracy, tylko dlatego ze zadaje politykowi opozycji pytanie a potem POZWALA ODPOWIEDZIEĆ!!! Rzecz nie do pomyślenia w reżimowych mediach. Olejnik zdarza mi się słyszeć w radio. No wiedźma. Wystarczy jej dać mundur i TT aby otrzymać stalinowskiego prokuratora.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » środa, 29 kwi 2015, 11:35

Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez Wojtke » środa, 29 kwi 2015, 16:32

Poranny wywiad z dziś nagrany w radiowej Jedynce. Można odsłuchać.
Bardzo dobry wywiad, obyło się bez tematów zastępczych(kobiet, Hitlera, niepełnosprawnych, i najnowszego zabijacza Korwinowego czasu, czyli strzelania do górników).

http://www.polskieradio.pl/7/127/Artykul/1431802
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » środa, 29 kwi 2015, 17:20

Wojtke napisał(a):
Bardzo dobry wywiad, obyło się bez tematów zastępczych

Czego nie można powiedzieć o tym wywiadzie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez Wojtke » środa, 29 kwi 2015, 18:09

Ale ten wywiad jest genialny. Braun mówiąc językiem youtubowym "zaorał" TVP - Oglądać póki nie wykasują! Owszem pani redaktor usilnie przeszkadzała i starała się narzucić temat zastępczy, ale to się nie udało. Korwin powinien brać przykład i nie wdawać się w te gadki o kobietach itp...

Nowy temat zastępczy na najbliższy weekend to kontuzja Lewandowskiego - tym razem nie muszą tworzyć jakiś sztucznych problemów z kilku motocyklistów ;)

Swoją drogą właśnie trwa wiec Korwina w Krakowie i jest masa ludzi :)
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » czwartek, 30 kwi 2015, 04:22

Wojtke napisał(a):Oglądać póki nie wykasują!
Już usunęli. Wielkie brawa dla funkcjonariuszy za szybkość, szkoda że we Włodowie nie byli tak sprawni i skuteczni. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez ZIZ » czwartek, 30 kwi 2015, 04:42

Zdążyłem wczoraj oglądnąć, dzięki @Wojtke za szybki link. Wywiad w stylu i konwencji Brauna jest wyborny, całkowicie narzucił swoją narrację a pani redaktor tylko próbowała przeszkadzać lecz została wdeptana w bagno, które nota bene reprezentowała.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Enfant terrible

Postprzez Swiatogor » czwartek, 30 kwi 2015, 06:23

Grego napisał(a):Już usunęli. Wielkie brawa dla funkcjonariuszy za szybkość, szkoda że we Włodowie nie byli tak sprawni i skuteczni. :|


Eeee tam.... Nie tak łatwo usunąć :twisted: Zaciekawiliście mnie, więc poszukałem sobie właśnie przed chwilą. Jest jeszcze na przykład tu i tu, a nawet u ruskich (stąd na pewno nie wykasują) :twisted:


Edit: tak mi się skojarzyło: Bronek - konkretny gość :D
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » czwartek, 30 kwi 2015, 20:37

https://www.youtube.com/watch?v=0RhpVID ... e=youtu.be
:mrgreen: Następny. I kolejna "dziennikarka" ciągnąca za wszelka cenę na manowce.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez ZIZ » piątek, 1 maja 2015, 10:38

"Dziennikarka" sprawiała wrażenie funkcjonariusza służb skierowanego na trudny acz zaszczytny odcinek pracy w mediach i nacierała zawzięcie stojąc jednocześnie na straży jedynie słusznej linii litościwie nam rządzącej koalicji.
Kowalski ripostował przytomnie pozwalając jej aby sama siebie na manowce wciągnęła po czym w finale dysputy stwierdził, że nie robi ona mu łaski zapraszając do studia tvp bo abonament płaci a telewizja zwana pociesznie publiczną ma ustawowy obowiązek przeznaczania limitowanego czasu dla wszystkich kandydatów.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Enfant terrible

Postprzez Grego » sobota, 2 maja 2015, 08:12

https://www.youtube.com/watch?v=sy3QI3PzxOg
No no, dziennikarz z tvn a zachowuje się jak cywilizowany człowiek.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Enfant terrible

Postprzez Wojtke » czwartek, 7 maja 2015, 18:06

Grego bo Ty mówisz, że jesteś korwinistą. Mam takie pytanie. Nie masz wrażenia, że JKM działa z premedytacją na swoją szkodę? To znaczy, on sam mówi, że kiedy w kraju jest źle to jemu jest lepiej, bo ma np. o czym pisać. To wersja pierwsza, druga jest taka, że jest agentem. Agentem działającym jak wentyl bezpieczeństwa dla niezadowolonej społeczności. Bo ludzie zamiast wyjść z widłami na ulicę to myślą sobie, że jest taki Korwin, który rozpieprzy to towarzystwo i załatwi sprawę za nich. Ale dziwnym trafem, zawsze kiedy słupki skaczą do góry. Korwin coś spieprzy - najczęściej powie coś dwuznacznego w wywiadzie a potem wdaje się w głupie dyskusje starając się wytłumaczyć co miał na myśli - co mu się rzadko zdarza, bo najczęściej się wkurza zaczyna pluć i nie idzie zrozumieć co mówi.
Ostatnimi czasy odszedł z KNP - bez wdawania się w to o co tam poszło(bo nie wiem) - podzielił swój elektorat na 2. Czyli poparcie z dajmy 6% spadło na 3% a jako, że większość poszła za Korwinem to 4,5%.
Potem jednak szło coraz lepiej, nawinął się temat górników i hipnotyzujące powtarzanie "czy strzelał by pan do górników"
Ostatnia sytuacja na debacie gdzie wyskoczył na Kukiza. Jeśli faktycznie byli wcześniej dogadani to wg. reżimowych sondaży jeden z nich mógłby uzyskać 15-20% głosów. A tą awanturą wg. reżimówki Korwin stracił.

Tak więc pytam, nie atakuje. Czy możliwe być może, że Korwin leci w chu***?
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron