Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wybory Prezydenckie 2015

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Grego » czwartek, 21 maja 2015, 20:42

Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Pyramide » piątek, 22 maja 2015, 06:58

Grego wiadomość specjalnie dla Ciebie .Przewielebny JKM w ciepłych słowach zadeklarował ze w drugiej turze bedzie głosował na PBK.Co Ty na to? Co Ty zrobisz? Żeby nie było że się migam z deklaracją oświadczam że będę głosowała też na PBK.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez zuzet » piątek, 22 maja 2015, 07:13

Co Komorowski na to co powiedziała pani Bierńkowska jego bliska kumpela jak i kumpela Tuska ??? wg niej : "ktos kto pracuje w Polsce za 6tys /mc jest albo idiotą albo złodziejem".Ot całe nasze PO.Mają całe społeczeństwo w d..ie z komorowskim na czele.Zagłosowałbym na byle kogo byle nie na niego.Nic soba nie reprezentuje.Nic.
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Pyramide » piątek, 22 maja 2015, 07:28

zuzet a Ty uważasz że przeciwna opcja nie ma społeczeństwa w du..... ? a do tego jeszcze chce nas na siłę wepchać w jeszcze większe sidła katolicyzmu.A to już pachnie "talibanem"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez zuzet » piątek, 22 maja 2015, 07:44

Komorowski wspólnie z Monią Olejnik olali wczoraj wieczorem Donka Tuska, Ewkę Kopacz, Radzia Sikorskiego, Stefka Niesiołowskiego, Czarusia Grabarczyka, Sławcia Nowaka i całe aferalno-korupcyjne plemię platformerskie z cudacznej Zielonej Wyspy. Hrabia herbu Żyrandol w tak bezczelny sposób potraktował głównego sponsora swojej "niezależnej" kampanii poniżania i okłamywania Polaków i biało-czerwonej Ojczyzny ukochanej Polski.
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Swiatogor » piątek, 22 maja 2015, 08:05

A Komorowski dalej swoje. Tym razem w Trójce:
"Należy zastanowić się, co zrobić, aby obywatele mieli większy wpływ na państwo"

"Większy wpływ"?

On myślał, że państwo należy do niego i jego kumpli, a obywatele służą jedynie do płacenie podatków i głosowania na Komorowskiego, czy jak?

Gdyby przełożyć to jego pieprzenie na ludzki język, brzmiałoby to mniej-więcej tak: ty Pyramide, Grego, Santos, ZIZ, Światogor i inni, walcie się na ryj ze swoimi opiniami, bo ja, Bronek, wiem lepiej i będę sobie razem z kumplami wami rządził.

Żałosne.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Pyramide » piątek, 22 maja 2015, 13:47

Swiatogor napisał(a):A Komorowski dalej swoje. Tym razem w Trójce:
"Należy zastanowić się, co zrobić, aby obywatele mieli większy wpływ na państwo"
Gdyby przełożyć to jego pieprzenie na ludzki język, brzmiałoby to mniej-więcej tak: ty Pyramide, Grego, Santos, ZIZ, Światogor i inni, walcie się na ryj ze swoimi opiniami, bo ja, Bronek, wiem lepiej i będę sobie razem z kumplami wami rządził.
Żałosne.

Tak to jest żałosne ale powiedz jak to widzisz żeby nie było tak żałośnie? To podobno wolność demokracja i dyktatura w jednym.Obawiam się że tak jest na całym świecie.Z Obamy też nie wszyscy są zadowoleni. Na Ukr też liczyli na zmiany i polepszenie bytu ale jakoś tego nie widzą stad próby nowego Majdanu.Podobno są zadowoleni /bo muszą/ na Kubie ew w Emiratacg Arabskich bo jest duzo kasy.Wraca znana wypowiedz "byt kształtuje świadomość"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Swiatogor » piątek, 22 maja 2015, 16:17

Na początek trzeba wprowadzić ordynację. To chyba najlepsza ordynacja wolnych i mądrych narodów. 90% naszych "wybrańców" spłynie ze ściekiem przy pierwszych wyborach.

Albo jesteśmy obywatelami, albo sługami. Trzeciej drogi nie ma.

Szczerze mówiąc kilka razy w życiu myślałem o emigracji. Nigdy z powodów ekonomicznych, ale zawsze dlatego, że wk...a mnie, iż rządzą nami debile, którzy gadają do mnie jak do młotka. Teraz sobie myślę, że jestem już za stary na wyjazd, ale jeszcze całkiem w formie, by spróbować dać im kopa w dupę.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Grego » piątek, 22 maja 2015, 17:17

Pyramide napisał(a):Tak to jest żałosne ale powiedz jak to widzisz żeby nie było tak żałośnie?
Olewał wyborców przez 5 lat. Jedyne co mu wyszło to ukrócenie instytucji referendum, a teraz kiedy przegrywa nagle się troszczy o "zwiększenie roli obywateli w rządzeniu państwem." Tak to jest żałosne, tak samo jak te ciągła zamachy na niego. Który to już zamach? Ja kojarzę cztery. To więcej niż na wszystkich władców Polski przez tysiąc lat. Na litość bierze. Po wyborach (jeśli wygra, bo to wątpliwe, aż tylu głupich w tym kraju chyba nie ma) będzie się wyborcom śmiał w twarz przez kolejne pięć lat.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Grego » piątek, 22 maja 2015, 17:22

Pyramide napisał(a):Grego wiadomość specjalnie dla Ciebie .Przewielebny JKM w ciepłych słowach zadeklarował ze w drugiej turze bedzie głosował na PBK.Co Ty na to? Co Ty zrobisz?
Oddam głos na Dudę. Przewielebny JKM czasem zachowuje sie dziwacznie i ma takie prawo. Jest już dorosły.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez staszeks » piątek, 22 maja 2015, 17:30

Grego napisał(a):..............................będzie się wyborcom śmiał w twarz przez kolejne pięć lat.

A to już może swobodnie bo nawet nie musi udawać.
To zdaje się i tak ostatnia kadencja więc już może wyborców olewać oficjalnie.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Santos » piątek, 22 maja 2015, 17:38

Kukiz poza Sejmem w sondażu CBOS. Zdobył 4 procent głosów, ale to i tak dobry wynik /NT.pl/
Ale w tym samym sondażu JKM już 5 %
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Swiatogor » piątek, 22 maja 2015, 18:06

Grego napisał(a):Olewał wyborców przez 5 lat.


A to mnie naprawdę zadziwia. Facet zostaje prezydentem... No już ciężko sięgnąć po coś więcej. Ma zapewnioną emeryturkę i ochronę do końca życia. I co? I nic... Pitoli jak potrzaskany. Wydawałoby się, że to jest idealny moment, by powiedzieć: "Orkiestra! Coś tu k... nie gra!" ... Ale nie: pitolimy, rzępolimy....

WTF?

Historia i tak będzie dla niego bezlitosna. Gość przeleci przez nią jak gówno przez gęś. Ale wkurza mnie to, że marnuje mój czas. To będzie kolejne zmarnowane pięć lat. Do tego cała zabawa kosztuje coś ca 160 mln/rok*...Za co? Za Wujca i Nałęcza?
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Grego » piątek, 22 maja 2015, 18:33

Santos napisał(a):Kukiz poza Sejmem w sondażu CBOS. Zdobył 4 procent głosów,
:lol:
wg cbosu Komorowski wygrywał w pierwszej rundzie. :lol: Ubawiłeś mnie Santosie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Santos » piątek, 22 maja 2015, 19:38

Grego napisał(a):
Santos napisał(a):
wg cbosu Komorowski wygrywał w pierwszej rundzie. :lol: Ubawiłeś mnie Santosie.

Twoje typy jak JKM,Kukiz a teraz nagle AD bawią również .AD to mniejsze zło czy kpl porażka w swoich typach.
Coś czuje że w niedziele będziesz miał kolejną.To dopiero będzie ubaw.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości