Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wybory Prezydenckie 2015

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Chudyseusz » piątek, 10 kwi 2015, 04:05

kiedys Tusk wyrazil sie ze bycie Przydentem to tylko takie pilnowanie zyrandola ...well z takim szklanym gadgetem moze byc dozo zabawy o czym spiewa Sia "Chandelier" ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM
Chudyseusz
użytkownik
 
Posty: 27
Na forum od: 13 sie 2007, 14:44

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Wojtke » piątek, 17 kwi 2015, 19:12

Mimo zawartości tematu - to sam temat dobry. Czyli Wybory Prezydenckie 2015.

Osobiście czekam na debaty...chociaż w sumie lepiej napiszę, że marzę o debatach w której zmierzą się Kukiz, Mikke, Braun, bul i Duda.
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Grego » piątek, 17 kwi 2015, 21:43

Nie wiem jak sobie wyobrażasz udział Komorowskiego w dyskusji. On sobie ledwo radzi z czytaniem z kartki. Zanim minie nadchodząca kadencja, będzie nosił pampersa.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez ZIZ » piątek, 17 kwi 2015, 21:55

Bul czyta trzy razy wolniej niż inni kadydaci mówią, przy debacie to byłby problem :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Wojtke » sobota, 18 kwi 2015, 14:13

Grego napisał(a):Nie wiem jak sobie wyobrażasz udział Komorowskiego w dyskusji. On sobie ledwo radzi z czytaniem z kartki. Zanim minie nadchodząca kadencja, będzie nosił pampersa.


Dlatego marzę o takiej debacie:) Może ludzie trochę przejrzą na oczy.


Edit:
Zastanawia mnie jedno. Otóż wybory już za niecały miesiąc, a tu jakby wciąż rządzą (na onecie) tematy zastępcze. np Putin, "wojna" itp. Jak by nie było WYBORY to obecnie najważniejsze wydarzenie. Kiedy Polacy mają podjąć decyzję jak nie ma możliwości zapoznać się z kandydatami? Nie wiem jak jest w TV, bo bardzo rzadko oglądam.
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Wojtke » środa, 22 kwi 2015, 06:44

Tutaj bardzo dobre proste(ale nie prostackie) i łatwe do zrozumienia podsumowanie kampanii wyborczej, a właściwie dwóch "faworytów" (których media już wybrały za nas):

https://www.youtube.com/watch?v=vRYNdWJtMxU
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Grego » środa, 22 kwi 2015, 19:21

http://www.wykop.pl/ramka/2508273/komor ... woj-wykop/
Po wizycie w brygadzie której nie ma (linkowałem w wątku "list otwarty żołnierzy") odwiedził nieistniejącą budowę. :|
Żenada.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez ZIZ » środa, 22 kwi 2015, 20:06

Podczas wizyty bronkobusu w Bielsku-Białej pani Nykiel powtarzała, że kandydat przyjedzie osobiście przed końcem kwietnia. Jak do dziś jest to zapowiadana wizyta której nie ma. :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Wojtke » piątek, 24 kwi 2015, 17:26

Grego napisał(a):Po wizycie w brygadzie której nie ma (linkowałem w wątku "list otwarty żołnierzy") odwiedził nieistniejącą budowę. :|
Żenada.

W Polskę puszcza się PUSTE bronkobusy a p. Komorowski kręci klipy w miejscach których nie ma. Monty Python bije się w czoło, że nie wpadł na taki absurd.
Jakie to głupie wszystko.
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez staszeks » piątek, 24 kwi 2015, 19:27

Jadę sobie dziś ul.Sempołowskiej.
Z przeciwnej strony wysoki , biały autokar.
Jako, ze bał się ze zahaczy o gałęzie więc"wolał dalej od brzegu ulicy" nie patrząc, że ktoś jedzie z przeciwnej strony.
Musiałem przyhamować, przy okazji również przybrałem trochę krawężnika.
(On doży, ciężki a kierowca wysoko to gdzie on będzie zwracał uwagę, że ktoś jedzie)
w momencie kiedy mnie mijał dojrzałem napis który przeczytałem jako Napieralski,
(na przeczytanie była tylko chwila, a ja w stresie)
Czy był taki dziś w Bielsku?
Szczerze mówiąc miałem ochotę zapoznać bliżej moją prawicę z buzią kierowcy tego pojazdu i to z powodu nie majecego
nic wspólnego z polityką.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 24 kwi 2015, 19:34

Marazm widzę, marazm.
Komorowski: plastuś bez wyrazu, bardzo nijaki. Parę wpadek mu się zdarzyło ale jak wszystkim jego poprzednikom.
Duda: to jedynie marionetka Kaczyńskiego, który to chyba pogodził się że prezydentem nigdy nie będzie. Tylko dzięki niemu Komor jest teraz głową państwa :)
Jarubas: może i całkiem spoko ale musiałby się czym wyróżnić by go ktoś zaczął bardziej kojarzyć. Większość ludzi prawie nic o nim nie wie. Zresztą ja też.
Korwin: jest za to aż przesadnie wyrazisty, gubi go to że jest zamknięty na dialog i nie widzi innych opcji niż tylko ta jego, jedynie właściwa. Mówi czasem ciekawie ale trochę od rzeczy.
Kukiz: to społecznik, lecz w polityce zginąłby. Chciałby sam wszystko zmienić i chyba zapomniał że jako prezydent sam nie jest w stanie tego zrobić, choćby nawet chciał. Moim zdaniem to jest bardziej promocja nowej opcji politycznej niż kandydat na prezydenta.
Ogórek: pozostawię to bez komentarza.
Palikot: już sam nie wie jak ma zmienić poglądy by jeszcze ktoś na niego zagłosował.
Pozostali: a są tacy? no niby są ale musiałbym ich specjalnie poszukać, tyle o nich wiadomo :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Grego » piątek, 24 kwi 2015, 19:59

SAMAEL66 napisał(a): Parę wpadek mu się zdarzyło ale jak wszystkim jego poprzednikom.
Parę wpadek? Parę wpadek?!!! Wlazł w butach na siedzenie w parlamencie Japonii i dał się Szogun! Szogun! To nie jest wpadka, to jest zidiocenie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 24 kwi 2015, 20:07

nie miałem na celu jego obrony, tylko zaznaczenie że niestety jeszcze nie mieliśmy po przemianach prezydenta bez wpadek. Jak nie nieuk, to pijak, jak nie pijak to prostak lub teraz bul. Jakoś nie mamy szczęścia do prezydentów. I żadnej nadziei na horyzoncie.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Del_Rey » piątek, 24 kwi 2015, 20:21

Bo tutaj jest jak jest po prostu
I ty dobrze o tym wiesz -jak mawia Kukiz :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Grego » piątek, 24 kwi 2015, 20:33

Del_Rey napisał(a):Bo tutaj jest jak jest po prostu
I ty dobrze o tym wiesz -jak mawia Kukiz :)

Na odwrót. Tutaj jest jak jest, bo oddajemy władzę takim kreaturom jak Komorowski czy Duda. W imię mniejszego zła. Mniejsze zło to nadal zło. Dlatego mamy coraz gorzej.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron