Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Grego » czwartek, 22 paź 2015, 20:05

Wojtke napisał(a): Wystawienie Liroya to przesada - oglądałem ost. wywiad z nim - to znaczy nie dokończyłem bo gadał takie bzdury, że się nie dało.

A który z polityków gada do rzeczy? Oni się wyspecjalizowali w gadaninie bez treści, właśnie po to, żeby nie drażnić uszu wyborcy. Jak się któremuś raz na rok jakiś konkret wymsknie to siąść i płakać. Ot choćby Pawlak ostatnio. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez csr » piątek, 23 paź 2015, 07:23

Grego napisał(a):Jakoś tam nie słychać żadnej pisowskiej k... Nie żebym się czepiał, Kukiz nie moja bajka, ale tak dla przyzwoitości. :mrgreen:

Jakby to nie była prawda, to Kukiz by dawno wytoczył proces o pomówienie :) Pomyśl :)
Z resztą to jak zachował się w tym programie, samo mówi za siebie. Zobacz na wystąpienie pani Szydło u kure*ki olejnik. Wyszła obrażona ze studia bo jej ta suka nie dała dość do głosu, czy jednak starała się prowadzić dyskusję?
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Grego » piątek, 23 paź 2015, 07:30

csr napisał(a):Jakby to nie była prawda, to Kukiz by dawno wytoczył proces o pomówienie :) Pomyśl :)
Jesteś pewien że Kukiz ma w zwyczaju pozywać każdego kto go obrazi do sądu? Ile takich spraw już założył? Może ma w d... a może ma dystans, a może ma ciekawsze zajęcia niż się włóczyć po sądach. A może uważa ze psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Jakoś nazwana tak szpetnie dziennikarka tez go nie pozywa. Dlaczego? Pomyśl. :wink:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron