Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Pyramide » czwartek, 6 sie 2015, 13:54

Nebelwerfer, od Pyramide to się delikatnie od......
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 6 sie 2015, 14:09

Nebelwerfer napisał(a): Wkleisz więc w ramach "argumentacji" jakiś filmik z YT o tym, że w środkowej Afryce jedzą ludzi, co ma być dowodem na to, że chrześcijanie z Syrii mają takie same procedury i zbierzesz oklaski od Pyramide z Panem Kazimierzem, jak to zdemolowałeś lewaków argumentacją :)


Bardzo Cię proszę o nie pokazywanie mnie w złym świetle. Aż tak zrytej czapki nie mam.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 6 sie 2015, 14:47

Twoje/Pana życzenie jest dla mnie rozkazem.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Grego » czwartek, 6 sie 2015, 15:24

Nebelwerfer napisał(a):Wkleisz więc w ramach "argumentacji" jakiś filmik z YT o tym, że w środkowej Afryce jedzą ludzi, co ma być dowodem na to, że chrześcijanie z Syrii mają takie same procedury
A może być z samej Syrii? Bo z Afryki już ci linkowałem, choć oczywiście nie pamiętasz.
https://www.youtube.com/watch?v=8THGiHZ6mtk
Uwaga bo drastyczne!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 6 sie 2015, 17:12

Pamiętam doskonale.
To teraz rzuć okiem wyżej i przypomnij sobie, że nagle z ludożerców w Afryce zrobili Ci się ludożercy w postaci chrześcijańskich uchodźców z Syrii. Czy kolo na filmie jest chrześcijaninem?
Poza tym, ten film nakręcili jacyś dziennikarze. Sam pouczałeś, aby takim nie wierzyć, politykom zresztą także.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 7 sie 2015, 20:14

W jedności siła! Polska budzi się!
http://wyborcza.pl/1,75478,18519869,dzi ... l#BoxGWImg
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Pyramide » wtorek, 25 sie 2015, 05:22

”Ty PiS-owska k...”.
Tak Paweł Kukiz pożegnał dziennikarkę po trudnym dla niego wywiadzie /całość w NT.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Grego » wtorek, 25 sie 2015, 05:56

Jakoś tam nie słychać żadnej pisowskiej k... Nie żebym się czepiał, Kukiz nie moja bajka, ale tak dla przyzwoitości. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Pyramide » wtorek, 25 sie 2015, 06:09

Przecież TV Republika "nie kłamie" jak mój NT
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Grego » wtorek, 25 sie 2015, 06:25

Nie wiem jak tv republika, ale Ty linkujesz GW. :mrgreen:
No ale teraz na chwilę spróbuję być poważny, choć to nie takie proste w cyrku. Wywiad oglądałem wczoraj i miałem z Kukiza niezły polew. Gość podobnie jak większość Polaków nie potrafi się znaleźć w obecnej sytuacji. Przyzwyczajeni jesteśmy do jakiegoś standardu dziennikarstwa. Jak media coś piszą, to każdy zakłada że przynajmniej coś jest na rzeczy. Tymczasem obecnie mamy w Polskich mediach nowy trend, aby zmyślić cokolwiek, a potem metodą zorganizowanej nagonki powtarzać to po tysiąckroć wszędzie gdzie tylko nasi rządzą. Dobrym przykładem jest "Polska w ruinie". Czysta konfabulacja powtarzana p[o tysiąckroć, aż stała się "prawdą". Kukiz tez się na to nabrał. Uwierzył w wylansowaną przez media reżimowe bajkę że Duda wystąpił z inicjatywą dopisania Polski do formatu normandzkiego. No i do tego się ustosunkował. Kiedy dziennikarka go sprowadziła na ziemię, to się pogubił. Ty uwierzyłaś że Kukiz nazwał dziennikarkę K...ą, choć nic takiego w materiale nie ma.
Czas zrozumieć: Wszystko co twierdzą media trzeba osobiście sprawdzić, bo 99% tego szumu to kłamstwa. Dziennikarze obecnie to w większości sprzedajne k...y. :?
Ostatnio edytowano wtorek, 25 sie 2015, 06:30 przez Grego, łącznie edytowano 1 raz
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Pyramide » wtorek, 25 sie 2015, 06:29

Grego cyt. "Kukiz też się na to nabrał."

Ale ty też nabrałeś się na tego Kukiza
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Grego » wtorek, 25 sie 2015, 06:31

Ja się nabrałem na Korwina. Na Kukiza akurat nie. Wybacz edit... mam ten paskudny zwyczaj.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Pyramide » wtorek, 25 sie 2015, 06:39

Wybacz ale z twoich wpisów nie wyczytałam że jesteś ew. przeciwnikiem /takim jak ja/ Kukiza,JOW ów czy braku jego programu ew zawartego w piosence.
Ale przyjmuję zwł że napisałeś prawdę o JKM.
Ważne że obaj mamy dobre zdanie o generale WJ.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Grego » wtorek, 25 sie 2015, 06:45

Nie jestem zwolennikiem Kukiza, wprost przeciwnie. Nie wierzę w demokrację, zatem tym bardziej w JOWy.
Natomiast cieszy mnie że powoli beton się kruszy. Kukiz się do tego przyczynił i za to go cenię. Idąc ta drogą zmierzamy w stronę przepaści. Skręt nawet w lewo jest lepszy niż kontynuacja. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Silesian Song - Kandydat: Kukiz

Postprzez Wojtke » czwartek, 22 paź 2015, 19:07

Wziąłem cytat z wątku o Korwinie
Nebelwerfer:
Jaki poziom reprezentuje Kukiz, było wczoraj widać. Nie mógł wypaść gorzej, nawet gdyby sępił u dziennikarzy na tanie wino i podszczypywał prowadzącą.


To, że miał zastrzeżenia do pytań to miał rację. Te pytania o koalicję i religię były zadane tylko po to by nie zadać innych pytań i by nie było okazji do pogrążania POPISu.
Co do poziomu samego Kukiz15 - oczywiście można mieć obawy. Wystawienie Liroya to przesada - oglądałem ost. wywiad z nim - to znaczy nie dokończyłem bo gadał takie bzdury, że się nie dało. Plus ludzie od lewa do prawa. W każdym bądź razie ucieszę się z dobrego wyniku Kukiza.
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości