Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zbrodnia klapsa

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Zbrodnia klapsa

Postprzez Grego » sobota, 9 maja 2015, 16:07

http://telewizjarepublika.pl/rzecznik-p ... 19848.html
No wiadomo, Europa panie i panowie nadciąga, trza się przyzwyczaić. Jak Wam się podoba pomysł ingerencji wymiaru sprawiedliwości, kiedy rodzic daje niesfornemu dziecku klapsa?
Mnie bardzo, a jeszcze bardziej mi się podoba, żeby takie dziecko patologicznej rodzinie odebrać i zamknąć w bidulu, ewentualnie oddać do adopcji parze gejów, bo przecież nikt tak po europejsku dziecka nie wychowa... :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez staszeks » sobota, 9 maja 2015, 16:30

Boję się, że dawać klapsy "dorosłym" to zbyt późno, choć należało by, i to takiego solidnego.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez ZIZ » sobota, 9 maja 2015, 22:28

>@Grego/ Tere fere! Od razu oddać parrze gejów? Może wystarczy oddać "małżeństwie" lesb :!: i edukować pro ekologicznie :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Pyramide » niedziela, 10 maja 2015, 06:00

ZIZ napisał(a):>@Grego/ Tere fere! Od razu oddać parrze gejów? Może wystarczy oddać "małżeństwie" lesb :!: i edukować pro ekologicznie :mrgreen:

Panowie zapomnieli że można "oddać na wychowanie" księżom i siostrom zakonnym kk.Ostatnio w mediach dużo przykładów właściwej opieki,wychowania,molestowania w imię nauki kk.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Grego » niedziela, 10 maja 2015, 06:56

Pyramide: Komu by na wychowanie nie oddać, to modus operandi obecnego systemu ( polegający na wtrącaniu się we wszystko i decydowanie o wszystkim) zaczyna już zagrażać podstawom biologicznego bytu w tym kraju. Państwo które swoich najbardziej podstawowych zadań nie potrafi zrealizować, próbuje pouczać ludzi jak się wychowuje dzieci. Nie widzisz tego absurdu?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Santos » poniedziałek, 11 maja 2015, 17:40

To też wina państwa,które podpowiadało tym skur.... jak wychowywać dzieci ?
"Dzieci klęczące nago z rękami uniesionymi do góry... Oblewanie fekaliami... Zaklejanie ust, rąk i nóg taśmą... Takie kary za złe zachowanie stosowali opiekunowie w rodzinnym domu dziecka w Świerklańcu..." Reportaż dziś w UWADZE!
Ciekawi mnie jakiego wyznania była ta rodzina.
Tylko odpowiednie wyroki mogą coś zmienić w temacie.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Grego » poniedziałek, 11 maja 2015, 18:30

Santos napisał(a):To też wina państwa,które podpowiadało tym skur.... jak wychowywać dzieci ?
Przepraszam bardzo, a KTO się zajmuje domami dziecka? Kościół? O odebraniu dzieci rodzicom decyduje proboszcz? Czy państwowy sąd na wniosek państwowych szpicli nazywających siebie opieką społeczną? Kto wybiera opiekunów w rodzinnych domach dziecka? No właśnie to Twoje ukochane, wszechwiedzące i wszechmocne państwo!!! I kto teraz wymierzy karę (oczywiście w zawiasach) sprawcom? Anioł Gabriel, czy sędzia państwowego sądu?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Santos » poniedziałek, 11 maja 2015, 19:03

Pasujesz na obywatela Liberland czy Sealand.Na pewno nie ma tam bolszewików czy innych struktur państwa, które ci wybitnie nie leżą,wyborów i fałszerstw. Zastanawiam się czy ty faktycznie służyłeś w WP czy jakiejś innej obcej strukturze i skąd taka diametralna zmiana w twojej świadomości.Nie przypuszczam abyś w wojsku reprezentował takie dziwne,'odważne' poglądy.Więc co się stało Grego?
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Grego » poniedziałek, 11 maja 2015, 19:05

Oczywiście, służyłem w KGB :mrgreen: To ja strzelałem w Katyniu. A teraz zechciej odpowiedzieć na moje pytania.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Santos » poniedziałek, 11 maja 2015, 19:25

Tak odpowiadam: te kary nie wymyśliło i nie nadzorowało państwo. Ale struktury sądownicze muszą istnieć,podobnie jak instytucje które w lepszy czy gorszy sposób zajmują się takimi dziećmi . Inaczej trafiały by jak w 3 świecie i nie tylko w ręce pedofilów czy na organy . Więc dalsza dyskusja nie ma sensu
Ale odpowiedz teraz ty czy w WP też prawiłeś te swoje teorie?
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Grego » poniedziałek, 11 maja 2015, 19:31

Cieszę się że z takim zrozumieniem podchodzisz do dręczenia dzieci. Możesz sobie z tymi dewiantami ręce podać.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Santos » poniedziałek, 11 maja 2015, 19:35

Myślałem że kiedyś wojsko to było zbrojne ramię partii Ale pewnie znamy i służyliśmy w innym wojsku.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Grego » poniedziałek, 11 maja 2015, 19:42

Oftopujesz desperacko, żeby zamaskować te swoje domy dziecka. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Zbrodnia klapsa

Postprzez Santos » poniedziałek, 11 maja 2015, 20:07

Walisz cepem Grego. równo Nie mam zwyczaju rewanżować się odpowiedzią na twój wpis o podaniu ręki ....
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości