Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez Swiatogor » piątek, 22 maja 2015, 12:42

Bez jaj... Pozwolilibyście, jednemu czy drugiemu, skosić trawnik przed domem? Przecież oni zabiliby się zwykłą żyłkową kosiarką, a wy chcecie zrobić z nich prezydentów...
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 22 maja 2015, 13:03

Nie będę się poniżał przez wybranie mniejszego zła - Karny Kut... dla obu.
Głos nieważny.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez Pyramide » piątek, 22 maja 2015, 13:36

Swiatogor napisał(a):Bez jaj... Pozwolilibyście, jednemu czy drugiemu, skosić trawnik przed domem? Przecież oni zabiliby się zwykłą żyłkową kosiarką, a wy chcecie zrobić z nich prezydentów...

Dobrze myślisz ale to są teraz spóźnione żale.Ktoś im dał poparcie %towe/wybrał z palety kandydatów.Pozostało wybrać albo olać ale i tak któryś z nich zostanie prezydentem niezależnie od 2+ ' zostania w domu czy karnych k.... .To już za późno.Dla tego wybrałam mniejsze zło podobnie jak wiele zacnych,znanych osób.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez YoShi » piątek, 22 maja 2015, 14:07

Zastanawiam się, dlaczego ludzie uważają Bronka za mniejsze zło. Przeciez on nic nie robi.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 22 maja 2015, 14:12

Pyramide napisał(a):Dla tego wybrałam mniejsze zło podobnie jak wiele zacnych,znanych osób.


Powyżej masz odpowiedź - inni zacni i znani też tak robią. Napisane co prawda z błędem na poziomie III klasy SP ale szczerze.

Jak się nie ma pomysłu to trzeba odgapiać od innych - tak dla usprawiedliwienia braku własnego zdania.
Polacy lubią narzekać, chcą zmian bo jest im źle ale wciąż wybierają to samo. Taka narodowa paranoja.

Też nie bardzo rozumiem tą sytuację: wyborca ma jakieś tam swoje zdanie, jakiś swój światopogląd itd, idzie na wybory i głosuje na kandydata X. Kandydat X nie wchodzi do II tury więc w II turze wyborca ten nie bardzo ma na kogo głosować. Wydaje mi się że powinien iść i oddać nieważny głos aby być konsekwentnym a nie bawić się w wybieranie mniejszego zła itp zabawy.

Z drugiej jednak strony co tam prezydent ... ważniejsze wybory będą na jesieni i zobaczymy co wydarzy się do tego czasu ;)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez Pyramide » piątek, 22 maja 2015, 14:40

Erudyto PK Adaś gdybyś potrafił i miał możliwość czasem pisac z telefonu to nie byś był jak ja w 3 klasie lecz wyżej i nie pierniczył że kiedyś pisałam nerwowa.Szanuj swoje zdanie i innych ........
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 22 maja 2015, 14:54

Pyramide napisał(a):Erudyto PK Adaś gdybyś potrafił i miał możliwość czasem pisac z telefonu to nie byś był jak ja w 3 klasie lecz wyżej i nie pierniczył że kiedyś pisałam nerwowa.Szanuj swoje zdanie i innych ........


Zdanie innych szanuję ale nie potrafię pojąć takie postępowania jak opisałem wcześniej a to wybacz ale nie jest brak szacunku :)
"Szanuj swoje zdanie" - wybacz ale nie muszę.
Kiedy pierniczyłem że pisałaś nerwowo???? Chyba po raz n-ty mijasz się z prawdą.
No widzisz ja cały czas piszę do ciebie z telefonu z tarczą i jakoś daje sobie radę :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez YoShi » piątek, 22 maja 2015, 15:03

Czyli co. W dobrym tonie jest teraz głosować tak jak tzw jakies zacne osoby? To ja juz wole chyba skorzystać z pomyslu rzutu monetą, albo zaglosuje na Kukiza
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez Grego » piątek, 22 maja 2015, 17:32

YoShi napisał(a):Zastanawiam się, dlaczego ludzie uważają Bronka za mniejsze zło. Przeciez on nic nie robi.
Jak to nie robi? Podnosi podatki. :mrgreen:
Gdyby nic nie robił, faktycznie byłby mniejszym złem.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez ZIZ » niedziela, 15 lis 2015, 12:41

Wyborcom bulla polecam kupić najnowszy numer wSieci:
"Krajobraz po sitwie – dziennikarze tygodnika „wSieci” ujawniają raport otwarcia sporządzony w Kancelarii Prezydenta RP. Z artykułu wyłania się prawdziwy „majestat” Bronisława Komorowskiego - splądrowana willa w Klarysewie, opróżniona kasa kancelarii i kadrowo-finansowe machlojki na koniec kadencji."
to takie mniejsze zło... ... no mniejsze niż szariat :mrgreen:

Kolejnym powodem do zaglądnięcia jutro do wSieci jest artykuł o Łączewskim:
"...To jednak nie koniec kariery Łączewskiego, gdyż jak informują dziennikarze, „po skazaniu byłych szefów Centralnego Biura Antykorupcyjnego został on bowiem delegowany do sądu okręgowego, czyli otrzymał awans.
trafił do X Wydziału Karnego Odwoławczego, który… będzie rozpatrywał apelację Mariusza Kamińskiego, Macieja Wąsika i pozostałych dyrektorów CBA..."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 16 lis 2015, 13:41

"Posiadłość w Klarysewie została splądrowana. Brakowało stołów, krzeseł, kanap, regałów, luster, obrazów, dywanów, żyrandoli. Zdemontowano nawet wyposażenie kuchni i łazienek. Wszystkie te przedmioty - blisko 400 - były ponoć w tak fatalnym stanie, że nadawały się tylko do utylizacji."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez Grego » poniedziałek, 16 lis 2015, 13:55

Nie sądzę żeby mahoniowe, używane meble były warte więcej niż 50-90 groszy. Zatem łączna wartość wg ewidencji nie przekroczy 400 złotych. Komorowski może spać spokojnie. To tylko wykroczenie. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez staszeks » poniedziałek, 16 lis 2015, 14:23

Nie rozumiem wątpliwości.
Wyjeżdżając należy po sobie posprzątać.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez ZIZ » środa, 18 lis 2015, 10:56

Grego napisał(a):Nie sądzę żeby mahoniowe, używane meble były warte więcej niż 50-90 groszy. Zatem łączna wartość wg ewidencji nie przekroczy 400 złotych. Komorowski może spać spokojnie. To tylko wykroczenie. :lol:

Nie jestem pewien czy akurat w Klarysewie ale wcięło ponoć szafę pancerną; rok prod 2014, pewnie na gwarancji...
pewnie poszła do reklamacji kurierem..
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wpisujcie się głosujący na Bronisława Komorowskiego

Postprzez Grego » środa, 18 lis 2015, 17:16

A Mówili że Komorowski nic nie robi. To spróbuj sobie szanowny Yoshi taką szafę pancerną zap...ć :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron