Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Uchodźcy z Afryki

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez davnbb » wtorek, 19 maja 2015, 16:12

Grego napisał(a):Możemy sobie ponarzekać, ale prawo unijne jest nadrzędne względem polskiego. Jak Unia postanowi tak będzie.
Tusk to Wam przekonująco wyjaśni, Kopacz zachowa się jak mądra polska kobieta, Komorowski wejdzie na krzesło, Siemoniak omówi to z lampką i koniec końców udowodnimy że jesteśmy Europa.


Viktor Orbán jakoś potrafi się postawić. Razem z Węgrami mamy w europarlamencie coś do powiedzenia jak będą próbowali przepchać dyrektywy. Zresztą są też inne kraje niezbyt chętne do przyjmowania imigrantów. Może w końcu Włosi załadują ich na statki i wywiozą do Libii skąd przybyli.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 19 maja 2015, 17:30

Pyramide napisał(a):Mamy juz "braci" Ukrainców,Cyganów,Rumunów i inne w miarę spokojne sołeczności niepolskie


Gdzie ty w Polsce masz Rumunów? Pewnie Rumuna na oczy nie widziałaś a mędrkujesz.
Nie myl Roma z Rumunem jak 99% społeczeństwa w naszym kraju.

Importowi z Afryki mówi stanowcze NIE ale UE mówi TAK i znowu jesteśmy w czarnej dup....
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » wtorek, 19 maja 2015, 18:01

davnbb napisał(a):Viktor Orbán jakoś potrafi się postawić. Razem z Węgrami mamy w europarlamencie coś do powiedzenia...
No zwłaszcza Tusk :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Santos » wtorek, 19 maja 2015, 18:05

Pan Kazimierz napisał(a):
Pyramide napisał(a):Mamy juz "braci" Ukrainców,Cyganów,Rumunów i inne w miarę spokojne sołeczności niepolskie


Gdzie ty w Polsce masz Rumunów? Pewnie Rumuna na oczy nie widziałaś a mędrkujesz.
Nie myl Roma z Rumunem jak 99% społeczeństwa w naszym kraju.

Importowi z Afryki mówi stanowcze NIE ale UE mówi TAK i znowu jesteśmy w czarnej dup....


Nie wiesz gdzie? a np. "tam gdzie podobno myję pupki", a w Bielsku też na 11 Listopada żebrzące dzieci i zaczepiający dorośli to kto?
http://www.fakt.pl/Jak-dziala-rumunska- ... 858,1.html
Pyramide przepraszam że trochę podszywam sie pod Ciebie ale to dla dobra i zdrowia p.Kazimierza
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 19 maja 2015, 19:00

Jakiś czas temu poniedziałek, 13 kwi 2015, 14:32 temat Smoleńsk napisałem do Pyramide:

Pan Kazimierz napisał(a):
Pyramide napisał(a):Monachium też fajne ale tylko na krótko i dla kasy.Polecam wybierz się dla odstresowania bo mają tam inne ciekawsze problemy niż masz ty.


No cieszę się że zaopiekowałaś się już niemieckimi starszymi pupciami.

Wybacz ale wypoczywam w innych kierunkach niż Monachium :) Jak dla mnie ciekawszych.
Żegnam :)


Dziś Santos odpowiedział:

Santos napisał(a):Nie wiesz gdzie? a np. "tam gdzie podobno myję pupki", a w Bielsku też na 11 Listopada żebrzące dzieci i zaczepiający dorośli to kto?
http://www.fakt.pl/Jak-dziala-rumunska- ... 858,1.html
Pyramide przepraszam że trochę podszywam sie pod Ciebie ale to dla dobra i zdrowia p.Kazimierza


Przeprosiny dla ściemy???? Ktoś nadal wątpi że Santos to nie Pyramide ???? Bo ja zaczynam nabierać pewności :) Santos jesteś adwokatem babci czy jesteś tą samą osobą??? A może Pyramide jest ubezwłasnowolniona i Adaś ją broni ????
No jak jest kto tu pisze Adaś czy babcia ????
A dla dobra nasz wszystkich skończcie ten teatrzyk bo to żenada.

Swoją drogą Pudelek i Fakt jaki źródła informacji które cytujecie/cytujesz o otaczającym na świecie pokazują jakimi wybitnymi jednostkami jesteście :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Santos » wtorek, 19 maja 2015, 19:26

Panie Kazimierz trochę luziku i wyczucie że to żart.A skoro tak poważnie podchodzisz to tego to nie nabieraj pewności ale bądź przekonany do swoich podejrzeń.
Co cię gnębi dalej z tym Adamem? Zostań przy swoim przekonaniu ale nie przesadzaj bo to naprawdę groźne dla zdrowia.
Dam ci już spokój oczywiście jak nie będziesz 'dopinkalał' się do mnie.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 19 maja 2015, 19:31

Santos napisał(a):Panie Kazimierz trochę luziku i wyczucie że to żart.A skoro tak poważnie podchodzisz to tego to nie nabieraj pewności ale bądź przekonany do swoich podejrzeń.
Co cię gnębi dalej z tym Adamem? Zostań przy swoim przekonaniu ale nie przesadzaj bo to naprawdę groźne dla zdrowia.
Dam ci już spokój oczywiście jak nie będziesz 'dopinkalał' się do mnie.


Ja cały czas jestem wyluzowany :)
Ja się dopinkalam do ciebie??? Serio?? Przyznajesz że Pyramide i Santos to jedna osoba??? Nie dopinkalam się do ciebie ale piszę do Pyramide a ty po raz n-ty odpowiadasz za nią. Czy to nie dziwne??????? Bo dla mnie bardzo ale to bardzo :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pyramide » wtorek, 19 maja 2015, 19:48

Potwierdzam "zapoznałam się" ale dla dobra sprawy nie bedę komentowała :lol:
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Santos » wtorek, 19 maja 2015, 19:51

To co chcesz potwierdzić Panie K to zadanie dla admina.Ja nie mogę bo musiałbym zejść do twojego poziomu.
Przyznam że bawią mnie te permanentne podejrzenia stąd może i bezczelna ale zabawa z tobą.Ale sam to nakręcasz.
Jeszcze raz daj sobie już na luz a ja przyjmę to jaka dobra monetę i po temacie.
Ja nie opowiadam za nikogo w postach ale chyba cytować i włączać się w dyskusje jeszcze mogę.Mój błąd że zrobiłem to z powodów j/w pod twoim postem.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pyramide » wtorek, 19 maja 2015, 19:53

Ale jaja :mrgreen:
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 19 maja 2015, 19:53

Pyramide napisał(a):Potwierdzam "zapoznałam się" ale dla dobra sprawy nie bedę komentowała :lol:


W sumie co to komentować - Santos zrobi to za ciebie po raz kolejny :)
Nagle przypadkowo pojawiacie się w tym samym czasie na forum.
Masz rację nie ma co komentować :D
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 19 maja 2015, 19:58

Santos napisał(a):Ja nie opowiadam za nikogo w postach ale chyba cytować i włączać się w dyskusje jeszcze mogę.Mój błąd że zrobiłem to z powodów j/w pod twoim postem.


Santos napisał(a):Nie wiesz gdzie? a np. "tam gdzie podobno myję pupki", a w Bielsku też na 11 Listopada żebrzące dzieci i zaczepiający dorośli to kto?
http://www.fakt.pl/Jak-dziala-rumunska- ... 858,1.html
Pyramide przepraszam że trochę podszywam sie pod Ciebie ale to dla dobra i zdrowia p.Kazimierza


Tak nie odpowiadasz za nikogo w postach hahahahahahaha
Jak cytujesz to cytuj konkretne wypowiedzi a nie wpisuj w cudzysłowie jakieś bzdurne zdanie które nie padło. A jak nie wiesz co oznacza słowo "cytuję" to przekierowuję do słownika :)
Twój błąd to to że wpier.. się kiedy inni rozmawiają na tematy nie związane z tobą. To fakt twój błąd. A mój błąd to to że dałem się wciągnąć w wymianę zdań z ludźmi czerpiącymi wiedzę z Pudelka i z Faktu :) To mój błąd :D
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Santos » wtorek, 19 maja 2015, 20:08

Tak jaśnie Panie Kazimierz dojechałeś już do betonowej ściany i tylko walenie głową zostało.Kończę tą sympatyczną rozmowę.
Przy okazji jaki Pudelek jaki Fakt a może popiół ? /to tylko odzew na twoje bzdury/
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 19 maja 2015, 20:53

Santos napisał(a):Tak jaśnie Panie Kazimierz dojechałeś już do betonowej ściany i tylko walenie głową zostało.
Przy okazji jaki Pudelek jaki Fakt a może popiół ? /to tylko odzew na twoje bzdury/


Zgadza się "rozmowa" z tobą przypomina rozmowę z betonem i walenie głową w ścianę - tu masz rację.

Pytasz jaki Pudelek i jaki Fakt ??? Króciutką masz pamięć dziś "cytowałeś" - specyfiki na pamięć polecam bo widzę kłopoty miewasz
Ten Fakt -
Santos napisał(a):Nie wiesz gdzie? a np. "tam gdzie podobno myję pupki", a w Bielsku też na 11 Listopada żebrzące dzieci i zaczepiający dorośli to kto?
http://www.fakt.pl/Jak-dziala-rumunska- ... 858,1.html
Pyramide przepraszam że trochę podszywam sie pod Ciebie ale to dla dobra i zdrowia p.Kazimierza


i ten Pudelek

Pyramide napisał(a):Jednak przesadził
http://www.pudelek.pl/artykul/79152/mal ... krystiach/


A co do popiołu: jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że temat już dawno zamknięty :)
ZIZ już tłumaczył to Pyrci - nie przekazała ci czy zapomniałeś już?
aaaa racja mogłeś zapomnieć - masz wybiórczą pamięć. No nic polecam jednak artykuły Faktu - tam jest wiedza w sam raz na twoim levelu ;)
Trzym się Adaś. Dużo zdrowia życzę.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Santos » środa, 20 maja 2015, 06:55

Pan Kazimierz napisał(a):A co do popiołu: jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że temat już dawno zamknięty :)
ZIZ już tłumaczył to Pyrci - nie przekazała ci czy zapomniałeś już?
aaaa racja mogłeś zapomnieć - masz wybiórczą pamięć. No nic polecam jednak artykuły Faktu - tam jest wiedza w sam raz na twoim levelu ;)
Trzym się Adaś. Dużo zdrowia życzę.


Zapomniałeś że temat główny to Uchodźcy z ...... Nie ustosunkowałeś się do Rumunów w Bielsku.
A wracając do twoich fanaberii widzę że zaczynasz błądzić,czyli jak to wygląda? wylogowuje się i ... ,jakieś tłumaczenie komuś, co już ja to już ja? sprecyzuj to. Nie wiem,zdecyduj się czy piszesz 'zapomniałeś już' czy 'zapomniałaś już'
A przy okazji zmień Pan Kazimierz na "pan Adam"
Panie Kazimierzu Adamie kolejny raz wzywam,proszę,sugeruje nie idz drogą z popiołu psa Saby.
W Monachium jednak nie ma takich ....... jak ty.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości