Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Uchodźcy z Afryki

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » niedziela, 24 maja 2015, 14:39

Bluźnisz! USA dobrze, Rosja źle! USA dobrze, Rosja źle! USA dobrze, Rosja źle... :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez davnbb » niedziela, 24 maja 2015, 15:12

Pan Kazimierz napisał(a):
davnbb napisał(a):Nie mieszajcie dwóch tematów: uchodźców z Afryki i chrześcijan z Syrii. Zadajcie sobie trochę trudu i poczytajcie o tej drugiej grupie. Organizacja, która chce im pomóc nie wyciąga ręki do państwa po kasę tylko znalazła sponsorów, którzy pomogą uchodźcom po przyjeździe do Polski. Od rządu oczekują jedynie pomocy prawnej oraz wiz.

Zastanawia mnie jedno: dlaczego tym ludziom nie można pomóc w Afryce??? Nie można zbudować im obozów w innych krajach tylko trzeba ich przewozić do Europy? Co będzie jak sponsor się wycofa kto utrzyma imigrantów?
Swoją drogą niech wszyscy ładnie podziękują USA za wprowadzenie demokracji w Syrii ... brak k.... słów.


I znowu mieszasz dwa tematy. Chrześcijanie z Syrii chcą uciec aby islamiści nie skrócili ich o głowę. Z Afryki to właśnie muzułmanie chcą dostać się do Europy. I to właśnie ich należy spakować i odesłać tam skąd przybyli. Ich intencje to kwestie ekonomiczne i chęć niesienia zarazy do świata zachodu. W tym jak widać EU chce im bardzo pomóc....
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 24 maja 2015, 18:59

davnbb napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
davnbb napisał(a):Nie mieszajcie dwóch tematów: uchodźców z Afryki i chrześcijan z Syrii. Zadajcie sobie trochę trudu i poczytajcie o tej drugiej grupie. Organizacja, która chce im pomóc nie wyciąga ręki do państwa po kasę tylko znalazła sponsorów, którzy pomogą uchodźcom po przyjeździe do Polski. Od rządu oczekują jedynie pomocy prawnej oraz wiz.

Zastanawia mnie jedno: dlaczego tym ludziom nie można pomóc w Afryce??? Nie można zbudować im obozów w innych krajach tylko trzeba ich przewozić do Europy? Co będzie jak sponsor się wycofa kto utrzyma imigrantów?
Swoją drogą niech wszyscy ładnie podziękują USA za wprowadzenie demokracji w Syrii ... brak k.... słów.


I znowu mieszasz dwa tematy. Chrześcijanie z Syrii chcą uciec aby islamiści nie skrócili ich o głowę. Z Afryki to właśnie muzułmanie chcą dostać się do Europy. I to właśnie ich należy spakować i odesłać tam skąd przybyli. Ich intencje to kwestie ekonomiczne i chęć niesienia zarazy do świata zachodu. W tym jak widać EU chce im bardzo pomóc....


Nie mieszam dwóch tematów - czytaj ze zrozumieniem. Pytam dlaczego tym chrześcijanom z Syrii nie zbuduje się obozu w innym kraju w Afryce tylko ktoś usilnie chce ich ściągnąć do Europy? Tak chcą uciec z Syrii ale dlaczego do Europy ??? Bo tu jest socjal ???
Kolejne pytania kiedy wojsko wejdzie do gry i zrobi porządek z Państwem Islamskim???? Jak wybiją już wszystkich chrześcijan???
Kto chce rozpieprzyć Europę?? Komu na tym zależy - Europejczykom czy komuś z po za Europy ???
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » niedziela, 24 maja 2015, 19:19

Pan Kazimierz napisał(a): Pytam dlaczego tym chrześcijanom z Syrii nie zbuduje się obozu w innym kraju w Afryce tylko ktoś usilnie chce ich ściągnąć do Europy?

Akurat Syria jest w Azji.
Pan Kazimierz napisał(a):Kolejne pytania kiedy wojsko wejdzie do gry i zrobi porządek z Państwem Islamskim????
Jakie wojsko? Dwa-trzy lata temu Barak Hussain Obama starał się zagonić wojska tzw cywilizowanego świata do POMOCY państwu islamskiemu. :lol:
Rosja od początku stara się pomagać Assadowi, który je jak dotąd skutecznie powstrzymuje.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 24 maja 2015, 19:31

Grego napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a): Pytam dlaczego tym chrześcijanom z Syrii nie zbuduje się obozu w innym kraju w Afryce tylko ktoś usilnie chce ich ściągnąć do Europy?

Akurat Syria jest w Azji.


Oczywiście racja z Azją - zapętliłem się. Tak czy siak można zbudować obóz w innym kraju Azjatyckim zamiast wozić ludzi do Europy. No chyba że nie można ????
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez davnbb » niedziela, 24 maja 2015, 20:15

Pan Kazimierz napisał(a):....Tak chcą uciec z Syrii ale dlaczego do Europy ??? Bo tu jest socjal ???

Im raczej wszystko jedno gdzie uciekną - byle dalej od wojny. W tamtej części świata nie chrześcijańskich krajów, w których mogliby się czuć bezpiecznie - to właśnie Syria pod rządami niedobrego dyktatora była dla nich bezpieczną przystanią.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez davnbb » poniedziałek, 25 maja 2015, 17:00

davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez davnbb » poniedziałek, 1 cze 2015, 20:25

davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez davnbb » sobota, 6 cze 2015, 11:15

http://www.polishexpress.co.uk/polska-l ... e-zasilki/
Oto co nas jeszcze chroni przed zalewem uchodźców. No ale UE nie podoba się, że za mało płaci się socjala i najwyższy czas to zmienić. Ciekawe, że tak samo nie staje w obronie tysięcy polskich obywateli, którzy za świadczenia w takiej (lub jeszcze mniejszej ) wysokości muszą jakoś przeżyć w naszym kraju.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez vilgefortz » sobota, 15 sie 2015, 06:18

Proponuję Neblefehera razem z małożnką zrobić szefami obozu dla uchodźców:))
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » sobota, 15 sie 2015, 08:37

Jak powąchają jego buty na korytarzu to wrócą do Afryki i tam poproszą o azyl. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Anke » niedziela, 16 sie 2015, 08:30

Grego napisał(a):Jak powąchają jego buty na korytarzu to wrócą do Afryki i tam poproszą o azyl. :|




Musze przyznać, że unikanie konfrontacji w realu wychodzi ci dużo lepiej niż argumentowanie w dyskusji.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » niedziela, 16 sie 2015, 08:34

Unikanie konfrontacji na parkingu pod Tesco o dziewiętnastej wychodzi mi doskonale. Nie mam zwyczaju zadymiać wśród płaczącej dziatwy, pisków kobiet i policyjnych syren. Wolę spokojne miejsca, bladym świtem wśród drzew i ptaków. No co ja poradzę że taki ze mnie romantyk? :mrgreen:
No i w męskim gronie. Mam alergię na histerię.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Anke » niedziela, 16 sie 2015, 08:40

Grego napisał(a):Unikanie konfrontacji na parkingu pod Tesco o dziewiętnastej wychodzi mi doskonale. Nie mam zwyczaju zadymiać wśród płaczącej dziatwy, histerycznych pisków kobiet i policyjnych syren. Wolę spokojne, miejsca bladym świtem wśród drzew i ptaków.


Aha. No tak, kamery, płacząca dziatwa i histeria kobiet przeszkadzają gdy ma się zamiar wyręczyć kolegami. Zapomniałam.


Grego napisał(a):No co ja poradzę że taki ze mnie romantyk? :mrgreen:


A tam, zaraz "romantyk". Dostałeś namiary i zrobiłeś absolutnie wszystko, żeby ci nie pasowały. Szun Tzu powinien uczyć się sztuki wojny, koniecznie od polskiej armii.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » niedziela, 16 sie 2015, 08:44

Anke napisał(a):Aha. No tak, kamery, płacząca dziatwa i histeria kobiet przeszkadzają gdy ma się zamiar wyręczyć kolegami. Zapomniałam.
Kamery płacząca dziatwa i histeria przeszkadzają zawsze, ale ty tego nie zrozumiesz, boś baba. Wam histeria, lament i piski pasuje, bo jest zupełnie jak w durnych serialach dla gospodyń domowych.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron